18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 ciapatych zapłaci 3850zł :D

jakuzapk • 2013-10-07, 17:08
Otóż wracając do domu około 16;10 tramwaj stanął na przystanku (wysepka).
Żeby na tą wysepkę się dostać trzeba przejść przez pasy .
Tak więc podjechał tramwaj-pare osób stojących więc ścisku nie ma-i widzę 11 (zdazylem ich naliczyc jak wsiadali do tramwaju ) ciapatych probujacych przejsc przez pasy...
czerwone i te sprawy.
jeden wyladowal na masce jakiejs corsy czy podobnego auta...
niestety nic mu sie nie stalo ale to nie koniec tej opowiesci :)
na moje nieszczescie wsiedli do tramwaju a za nim Pani i Pan kolo 50 .
Muslimy sie ciesza ze zdazyly na tramwaj i juz dostaje bialej goraczki lecz tramwaj rusza.
I ta urocza parka o ktorej wspominalem wyciagnela piekne plakietki kontrolerow biletow i zaczeli "pracowac" :)
Jak sie chwile pozniej okazalo wszyscy mieli bilety oprocz 11 ciapatych ktorzy twierdzili "ze koran nie mowi zeby kupowac bilety" :D
:samoboj:
Gdy tramwaj dojechał do nastepnego przystanku cała ta banda chciała uciec-motorniczy jednak dobry człowiek wezwał policję (a że ta ma posterunek dosłownie 200m dalej mundurowi byli po paru chwilach przy tramwaju ).
Czterech policjantow wystarczylo zeby kozojebcy sie poddali i okazali dokumenty kontrolerom :)
Jako ze wysiadalem na tym przystanku posluchalem chwile i kazdy za probe ucieczki (jest to niezgodne z prawem) dostal po 200zl mandatu :D
czyli na lebka wychodzi po 350zl mandatu.
podsumowujac.
Jestem dumny z tego ze PL policja jednak cos potrafi a i ze kontrolerzy tez niezle zapie**alają
:mrgreen: 8-)
P

Street2

2013-10-07, 17:12
Miło mi iż mogę jako pierwszy postawić zimnego harnasia za tą urzekającą historie



Ehh.. gdyby tak jeszcze moje 100zł za picie publiczne anulowali :roll:

Roszp

2013-10-07, 17:18
Street2, lol. Użyłeś tego mema źle. Powinieneś się wstydzić.

Mayday_Dune

2013-10-07, 17:20
Nie wierze, że to pisze.. Chwała kanarom!

zwirz13

2013-10-07, 17:28
po pierwsze - j***ć allagbarów , po drugie j***ć kanarów

Admin_RedTube

2013-10-07, 17:39
@Up
Jak k***a Ci szkoda te 2 zeta na autobus to się nie dziw że potem musisz płacić mandaty.
Ja tam zawsze bilet kupuję i jebie mnie to czy kanar wejdzie czy nie wejdzie. No a jak już wejdzie to czasem się zdarzy że są osoby takie jak Ty i nie mają biletów - jest na co popatrzyć :)


@topic
ch*j tam z tymi 4k zł, lepiej gdyby ich wyj***li w k***e na Syberię czy gdzieś.

j0k3

2013-10-07, 17:46
i co myślisz że zapłacą? jasne....

Smutas

2013-10-07, 17:52
Ja pierdziu, następny jełop, który nawet po polsku pisać nie potrafi... Qrwa, to tramwaj wracał do domu? Dalej nawet nie czytałem tych wypocin niedouka...

PatrolZG

2013-10-07, 18:00
Temat niestety mija się z prawdą. Twierdzisz że 11 ciapatych zapłaci 3800, a wedle moich kalkulacji prawidłowo postawiona teza brzmi : 11 ciapatych nie zapłaci 3800, więc państwo nie zarobi, tylko zostanie zadłużone na kolejne 3800 zł.

jakuzapk

2013-10-07, 18:14
Smutas napisał/a:

Ja pierdziu, następny jełop, który nawet po polsku pisać nie potrafi... Qrwa, to tramwaj wracał do domu? Dalej nawet nie czytałem tych wypocin niedouka...


jak Ci sie cos ku**a nie podoba to w prawym gornym rogu "swiecacego kwadratu" w ktory teraz patrzysz masz taki krzyzyk.
Nacisnij go i wiecej nie wracaj...
:idzwch*j:

Dupa_Zza_Krzaka

2013-10-07, 18:28
Dziś jadąc pociągiem widziałem grupę ok 6-7 ciapatych robiących zakupy. Wychodzili ze sklepu "Art. dla zwierząt"

CrashDW

2013-10-07, 19:27
za jedenastu ciapatych złapanych przez kanary, próbujących uciec i na koniec doj***nych przez policję... ZAWSZE PIWO! :piwo:

HariDee

2013-10-07, 19:33
jebie fejkiem na kilometr.

zwirz13

2013-10-07, 19:33
Admin_RedTube napisał/a:

@Up
Jak k***a Ci szkoda te 2 zeta na autobus to się nie dziw że potem musisz płacić mandaty.
Ja tam zawsze bilet kupuję i jebie mnie to czy kanar wejdzie czy nie wejdzie. No a jak już wejdzie to czasem się zdarzy że są osoby takie jak Ty i nie mają biletów - jest na co popatrzyć :)


@topic
ch*j tam z tymi 4k zł, lepiej gdyby ich wyj***li w k***e na Syberię czy gdzieś.



he he , jasne że nie szkoda tylko sęk w tym że zapie**alam autem , nienawiśc do tych dzielnych łapaczy staruszek i szkolniaków zostala mi dawno temu z technikum !

a wieć po raz drugi - jebac kanarów , jebac ciapsów !

nara

jagielloma

2013-10-07, 19:37
Cytat:

kazdy za probe ucieczki (jest to niezgodne z prawem) dostal po 200zl mandatu :D
czyli na lebka wychodzi po 350zl mandatu.



Co, bo nie rozumiem? :D