18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

11 ciapatych zapłaci 3850zł :D

jakuzapk • 2013-10-07, 17:08
Otóż wracając do domu około 16;10 tramwaj stanął na przystanku (wysepka).
Żeby na tą wysepkę się dostać trzeba przejść przez pasy .
Tak więc podjechał tramwaj-pare osób stojących więc ścisku nie ma-i widzę 11 (zdazylem ich naliczyc jak wsiadali do tramwaju ) ciapatych probujacych przejsc przez pasy...
czerwone i te sprawy.
jeden wyladowal na masce jakiejs corsy czy podobnego auta...
niestety nic mu sie nie stalo ale to nie koniec tej opowiesci :)
na moje nieszczescie wsiedli do tramwaju a za nim Pani i Pan kolo 50 .
Muslimy sie ciesza ze zdazyly na tramwaj i juz dostaje bialej goraczki lecz tramwaj rusza.
I ta urocza parka o ktorej wspominalem wyciagnela piekne plakietki kontrolerow biletow i zaczeli "pracowac" :)
Jak sie chwile pozniej okazalo wszyscy mieli bilety oprocz 11 ciapatych ktorzy twierdzili "ze koran nie mowi zeby kupowac bilety" :D
:samoboj:
Gdy tramwaj dojechał do nastepnego przystanku cała ta banda chciała uciec-motorniczy jednak dobry człowiek wezwał policję (a że ta ma posterunek dosłownie 200m dalej mundurowi byli po paru chwilach przy tramwaju ).
Czterech policjantow wystarczylo zeby kozojebcy sie poddali i okazali dokumenty kontrolerom :)
Jako ze wysiadalem na tym przystanku posluchalem chwile i kazdy za probe ucieczki (jest to niezgodne z prawem) dostal po 200zl mandatu :D
czyli na lebka wychodzi po 350zl mandatu.
podsumowujac.
Jestem dumny z tego ze PL policja jednak cos potrafi a i ze kontrolerzy tez niezle zapie**alają
:mrgreen: 8-)
P

brojek_88

2013-10-07, 19:44
i tak nie zapłacą

chalny

2013-10-07, 19:45
jagielloma napisał/a:



Co, bo nie rozumiem? :D


+150 zł mandatu za brak biletu :lodowka:

nana123

2013-10-07, 20:13
Szkoda, że to i tak nic nie da.. Ale luz story ;]

vodka100g

2013-10-07, 20:22
oni prędzej wydadzą te 3850zł na kozę z pobliskiej wiochy o.O

pi...........in

2013-10-07, 20:32
Ej spokojnie, jak nie zapłacą, to sprawa trafi najpierw do sądu. Sąd dowali im koszty procesowe, a za karę jakieś prace społeczne w rodzaju sprzątanie ulic czy coś. A dla ciapatego syna kozy i świniopasa to jest kara gorsza niż łamanie kołem.

jakuzapk

2013-10-07, 20:45
jagielloma napisał/a:



Co, bo nie rozumiem? :D


jesli kanar zlapal Cie bez biletu to prawo zabrania Ci uciec-nawet jesli nie masz dokumentow powinienes czekac na policje z kanarem.
jesli tego nie robisz popelniasz wykroczenie jakies tam...

AnteTheOne

2013-10-07, 21:02
w jakim Ty k***a mieście mieszkasz, że agbary się tam panoszą ? :O

yeloneck

2013-10-07, 21:10
Jaka próba ucieczki, skoro motorniczy nie otworzył drzwi? Wstał i bił brawo, czy co? Cała historia jest tak naciągana i wszystko tylko dla piwa? Żenada.

masaq

2013-10-07, 21:42
o ile mi wiadomo zagraniczni goście mandaty wystawione przez policje MUSZĄ OPŁACIĆ NA MIEJSCU - tak przynajmniej jest z mandatami wystawionymi przez drogówkę. Dodatkowo osoby bez miejsca stałego zameldowania (nawet POLACY ) tez MUSZĄ PŁACIĆ NA MIEJSCU MANDATY - więc po co ta spina, że nie zapłacą ?

Jeśli są zameldowani to muszą mieć kartę stałego pobytu więc należność też jest do odzyskania - jaki problem ?

jakuzapk

2013-10-07, 21:56
yeloneck napisał/a:

Jaka próba ucieczki, skoro motorniczy nie otworzył drzwi? Wstał i bił brawo, czy co? Cała historia jest tak naciągana i wszystko tylko dla piwa? Żenada.


kolego jesli holota rzucila sie do drzwi i probowala je rozpie**olic zeby tylko wyjsc to nie wiem o co sie przyczepic.
Niestety nie nagrywałem ani nie robilem zdjec ale od dzis zamontuje sobie na czole kamere zeby taki ktos jak ty -mimo ze chce mu poprawic humor- uwierzyl ze takie cos mialo miejsce.

Student_z_Tomaszowa

2013-10-07, 22:33
No i Sikorski znowu będzie musiał przepraszać. Pewnie mandaty anulują albo zapłacą z naszych portfeli a kontrolerów oskarżą o rasizm.

xiukn8

2013-10-07, 23:12
Jednego niemca nie umieją zatrzymać a 11 ciapatych potrafili. Akurat

Dupa_gargamela

2013-10-07, 23:17
Nie ma czegoś takiego jak próba ucieczki przed kanarami. Kanar to zwykły człowiek który nie ma specjalnych uprawnień jak policja , miejscy, czy innego typu służby. Jeżeli nie masz biletu to trudno - żegnasz się z panem kanarem ,a on szuka innego frajera.

Ostatnio jeden z nich straszył mnie nawet mandatem 500 zł. Z kulturą powiedziałem "do widzenia" i odszedłem
Warto znać swoje prawa.

BlackSnuffer

2013-10-08, 08:47
No to ludzie pilnować portwelów ! :lol: