18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1000$ za pocałowanie żydowskiej flagi

GeorgeHarvey1 • 2022-10-01, 21:18

Jednak nie

Arashi91

2022-10-03, 00:12
bolego napisał/a:

Tak do 70% twojego wpisu sie zgadzalem, ale pozniej to juz poplynales.. Naprawde uwazasz, ze to co sie dzieje jest wynikiem "zdziecinienia" albo kultu Pilsudskiego? Serio w to wierzysz? Przeciez Polska to jest kolonia zachodnia, kraj bialych murzynow podbity bez jednego wystrzalu. Amerykanie moga miec w Polsce bron, zydzi moga miec w Polsce bron. Tylko Polacy nie moga. Obce sily tu stacjonuja i nie podlegaja pod polskie prawo. Zachodnim firmom daje sie ulgi i dofinasowania a dla obywateli jest Polski Lad. Przeciez to nie trzeba byc Einsteinem zeby sie polapac w tym, ze nic tutaj nie dzieje sie przez przypadek. Polska ma byc krajem dostarczajacym tania sile robocza i tyle. Polacy maja miec bardzo male szanse na zakladanie biznesow, ktore w przyszlosci moglby konkurowac z tymi zachodnimi. Nie ma znaczenia, ktore stronnictwo wygra. To sie dzieje od 30 lat z drobna przerwe na czas uwlaszczenia i tyle. Polacy po komunie pokochali komunizm co widac przy urnach wyborczych. Takim narodem latwo sie steruje. Do tego stosowana jest taktyka czysto marksistowka a mianowicie "dziel i rzadz" w tym celu skloca sie rodzicow z dziecmi, kobiety z mezczyznami, mieszkancow wsi z miastowymi, sasiadow z sasiadami. A to wszystko po to, zeby w momencie kryzysu nie miec nikogo - zadnego poczucia wspolnoty. Jedynym "wybawca" w takim rownaniu zawsze musi okazac sie panstwo



Ja myślę, że to są wymówki... Suweren jest jeden - naród. Nasze rządy są jego lustrzanym odbiciem i tyle. Tacy właśnie jesteśmy. Naiwni, bezmyślni i banalni w sterowaniu. Nasi rodacy nawet się z tym nie kryją - z dwóch głównych grup jedna da się pokroić za Berlin, druga za Waszyngton. No jeszcze są te moskiewskie karaczany z SLD, ale to już wymiera. Tak czy inaczej sami sobie to piekło zafundowaliśmy, a zwalanie tego na obce wpływy, kler, Żymian, czy układ planet nie ma tu nic do rzeczy. Pewnie, że każdy gracz chce mieszać w sprawach wielu państw, ale to tylko od tych państw zależy czy sobie pozwolą. My pozwalamy. Plujemy na targowicę, bo sprzedała się za gruby hajs i utrzymanie swoich przywilejów, a sami opie**oliliśmy Polskę za dotację do ścieżki rowerowej...

Lechulec

2022-10-03, 08:16
Kormork napisał/a:

Spiskowy rząd i łopozycja od 7 miesięcy całuje ruskich i rozdaje kase na lewo i prawo. Ponad połowa z tych ukrów ni ch*ja nie mówi po ukraińsku. Osadnictwo homosovieticus na pewno wyjdzie nam na dobre.



Dodać warto, że teraz "łopozycja" wbrew stanowisku "spiskowego rządu" chce przyjmowac uciekającyc przed wojną homosovieticus maksumus ścierwus z rosji. To ZNACZNIE bardziej niebezpieczne. Końfederacja za czy przeciw? Mużna Brauna dopytać bo on już agitował za wznowieniem całowania w dupę putina.

BambiPMT

2022-10-03, 12:04
kris1978 napisał/a:

O kim ty piszesz? Bo widzę, że po sobocie, całkiem ci się w łepie poj***ło. Jedyna patriotyczna partia w Polsce, to był PiS. Był, bo już nie jest. Cała reszta to chłam, może jeszcze z wyjątkiem Kukiza, choć i w jego przypadku też straciłem nadzieję.
Co do lizania dupy, to znowu partia rudego Tuskacza wiedzie prym i z podium nie schodzi. Ten za parę euro, wyliże dupę każdemu, nie patrząc na to, czy to ruski, Niemiec, czy obsrany Francuz. Dodatkowo sprzedał Polskę i zrobił z nas niewolników zachodu. Nie do wybaczenia.
Masz jeszcze zdjęcia, pokaż mi takie z kurduplowatym kaczorem.



Hahaha w pisie tacy patrioci że ch*j. Każdy polityk to k***a i każda ta k***a powinna wisieć.

LubelskiCebularz

2022-10-05, 14:46
Kormork napisał/a:

Spiskowy rząd i łopozycja od 7 miesięcy całuje ruskich i rozdaje kase na lewo i prawo. Ponad połowa z tych ukrów ni ch*ja nie mówi po ukraińsku. Osadnictwo homosovieticus na pewno wyjdzie nam na dobre.



Idź obciągnij Korwinowi i nie pie**ol tutaj farmazonów. Myślenie już dawno zapewne włączyłeś