18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1000$ za pocałowanie żydowskiej flagi

GeorgeHarvey1 • 2022-10-01, 21:18

Jednak nie

Ogórek

2022-10-02, 05:31
Wiewór napisał/a:

Chłop za 1000$ nie zrobi z siebie k***y a konfederacja całuje Ruska za darmo.



Szmaciarzu nie wiesz co piszesz, zdejmi obrazek Lenina ze ściany.

Kacu63

2022-10-02, 05:54
dwudziestu poprzednich pocałowało. i co??

aaaaaaaaaaaaaa

2022-10-02, 10:02
Proponował tysiąc. Dostał w tym.
A za milion??

Stonka

2022-10-02, 10:20
0rion napisał/a:

jakis polus biedaczek by tak lizal ze az by sie udlawil za te 1000



To jakbyś kazał Polakowi swastykę pocałować w czasach WWII. Od prawdziwego Polaka dostalbys w ryj, a wieczorem w parku byś usłyszał „w imieniu Polski podziemnej…”. Takie słowa powinien usłyszeć Morawiecki, Kaczyński i reszta tej bandy.

kevlarus

2022-10-02, 10:42
Wiewór napisał/a:

Chłop za 1000$ nie zrobi z siebie k***y a konfederacja całuje Ruska za darmo.




No tak, bo tak Ci powiedzieli w żydowskich mediach. Co za k***a tuman.

kris1978

2022-10-02, 11:19
Oi napisał/a:

Z PiSem Ci się pomyliło ferajerze. Twoja prorosyjska partia na czele z twoim guru Jarkiem wchodzi ruskim tak głęboko w dupę, że niedługo im pęknie
Ruskie trolle wolą PiS bo Konfederacja to jedyni Polacy i szkodzą pisiorom którzy Putinowi wylizali by dupę
Ty za to zrobiłeś z siebie k***ę w jednym zdaniu. Boli Cię partia patriotów bo wolisz ruskie rozdawnictwo od ruskiego pisu



O kim ty piszesz? Bo widzę, że po sobocie, całkiem ci się w łepie poj***ło. Jedyna patriotyczna partia w Polsce, to był PiS. Był, bo już nie jest. Cała reszta to chłam, może jeszcze z wyjątkiem Kukiza, choć i w jego przypadku też straciłem nadzieję.
Co do lizania dupy, to znowu partia rudego Tuskacza wiedzie prym i z podium nie schodzi. Ten za parę euro, wyliże dupę każdemu, nie patrząc na to, czy to ruski, Niemiec, czy obsrany Francuz. Dodatkowo sprzedał Polskę i zrobił z nas niewolników zachodu. Nie do wybaczenia.

Masz jeszcze zdjęcia, pokaż mi takie z kurduplowatym kaczorem.







JackCola

2022-10-02, 12:00
Konfidenci z konfederacji to pacynki Pinokia i pozorowany antysystem !!!!!

Wiewór

2022-10-02, 13:00
Arashi91 napisał/a:

Nie zesraj się bolszewiku. Konfa od zawsze przestrzegała Polskę i UE przed Rosją i tym, aby w umiejętny sposób sterować polityką. Dbać o neutralny status Białorusi i Ukrainy, nie wchodzić tam, nie promować prozachodnich ruchów i nie finansować partii/organizacji, które systematycznie zyskiwały poparcie i parły do integracji tych państw z zachodem. Argumentowano to zawsze tym, że Rosja zachowa się w oczywisty sposób i użyje siły. No i mamy 2022 rok i co? I ch*jów sto. Białoruś strajki rozj***ła, organizacje skasowała i członków pozamykała. Skonfederowała się z Rosją, ma rosyjskie bazy i jest de facto przyłączona do Rosji. Ukraina zaś została rozj***na na 4 strony świata. Nam w TV będą puszczać "sukcesy" ukraińskie, ale fakty są takie, że infrastruktura krytyczna poszła z dymem, najważniejsze strategicznie i gospodarczo obwody utracono na rzecz orków, a my będziemy za chwile płacić za masło 20 zł. Tak się kończy życzeniowe podejście do rzeczywistości i posiadanie zdziecinniałych elit wychowanych na fikcyjnym portrecie Piłsudskiego i historii lv Ogniem i Mieczem. j***ć Rosję, mam nadzieję, że ją asteroida rozwali, ale do tego czasu musimy z nią żyć. Zamiast tego poszliśmy na zwarcie wiedząc, że nie mamy szans. I to w imię czego?



Chyba czytamy inne wiadomości bo ja na Twitterze widze ze konfederacja liże ruska pale aż im się piana robi w kącikach ust.

:lol:

Ale wy dzieci konfy zawsze mydlicie oczy żw my nie rozumiemy co mowia geniusze polityki towarzysz Braun i towarzysz Jkm.

kris1978 napisał/a:

O kim ty piszesz? Bo widzę, że po sobocie, całkiem ci się w łepie poj***ło. Jedyna patriotyczna partia w Polsce, to był PiS. Był, bo już nie jest. Cała reszta to chłam, może jeszcze z wyjątkiem Kukiza, choć i w jego przypadku też straciłem nadzieję.
Co do lizania dupy, to znowu partia rudego Tuskacza wiedzie prym i z podium nie schodzi. Ten za parę euro, wyliże dupę każdemu, nie patrząc na to, czy to ruski, Niemiec, czy obsrany Francuz. Dodatkowo sprzedał Polskę i zrobił z nas niewolników zachodu. Nie do wybaczenia.
Masz jeszcze zdjęcia, pokaż mi takie z kurduplowatym kaczorem.



Kaczyński ma zdjęcia jak się ściska serdecznie z kiszczakiem i razem łoją wodę.
Wiesz ze ostatnim bestsellerem w Polsce jest książka o teczce tw Kaczyńskiego w sb?
A w ogóle to Kaczyński był gdzieś z wizyta dyplomatyczna poza Wegrami u zioma Putina?
Bo jak pojechał do Austrii to do tej pory budzi się z krzykiem tak go psychicznie zdemolowała ta podróż.

Ogórek napisał/a:

Szmaciarzu nie wiesz co piszesz, zdejmi obrazek Lenina ze ściany.



Dobry pan Putin to przypadkiem Jkm nie powiedział i ze powinnismy się przyjaźnić z rosj?

Oi napisał/a:

Z PiSem Ci się pomyliło ferajerze. Twoja prorosyjska partia na czele z twoim guru Jarkiem wchodzi ruskim tak głęboko w dupę, że niedługo im pęknie
Ruskie trolle wolą PiS bo Konfederacja to jedyni Polacy i szkodzą pisiorom którzy Putinowi wylizali by dupę
Ty za to zrobiłeś z siebie k***ę w jednym zdaniu. Boli Cię partia patriotów bo wolisz ruskie rozdawnictwo od ruskiego pisu



Jebac PiS w opisie mam dla zmylenia. Tak naprawde ich kocham

Dobrze zanęciłem. Ile onuc od razu rzuciło się na przynętę :amused:

Dziambu

2022-10-02, 13:55
Wiewór napisał/a:

Chłop za 1000$ nie zrobi z siebie k***y a konfederacja całuje Ruska za darmo.



Mam nadzieję, że z godnością wypinasz dupsko do przer*chania ukrom w imię banderowskiej ojczyzny.

Wiewór

2022-10-02, 14:20
Dziambu napisał/a:

Mam nadzieję, że z godnością wypinasz dupsko do przer*chania ukrom w imię banderowskiej ojczyzny.



Ukraińcy u mnie pracują. Bardzo się z tego cieszę bo nie kradna, nie pija i sa pracowici

NataliaW

2022-10-02, 14:46
Wiewór napisał/a:

Chłop za 1000$ nie zrobi z siebie k***y a konfederacja całuje Ruska za darmo.



Ale ty niedoj***ny mózgowo jesteś, to twoja Merkel i Tusk mają teczki w Moskwie.

Wiewór

2022-10-02, 14:59
NataliaW napisał/a:

Ale ty niedoj***ny mózgowo jesteś, to twoja Merkel i Tusk mają teczki w Moskwie.



Za Tuska był w Polsce prąd i węgiel oraz deflacja.
Kurtyna!!!

bolego

2022-10-02, 18:18
Arashi91 napisał/a:

Nie zesraj się bolszewiku. Konfa od zawsze przestrzegała Polskę i UE przed Rosją i tym, aby w umiejętny sposób sterować polityką. Dbać o neutralny status Białorusi i Ukrainy, nie wchodzić tam, nie promować prozachodnich ruchów i nie finansować partii/organizacji, które systematycznie zyskiwały poparcie i parły do integracji tych państw z zachodem. Argumentowano to zawsze tym, że Rosja zachowa się w oczywisty sposób i użyje siły. No i mamy 2022 rok i co? I ch*jów sto. Białoruś strajki rozj***ła, organizacje skasowała i członków pozamykała. Skonfederowała się z Rosją, ma rosyjskie bazy i jest de facto przyłączona do Rosji. Ukraina zaś została rozj***na na 4 strony świata. Nam w TV będą puszczać "sukcesy" ukraińskie, ale fakty są takie, że infrastruktura krytyczna poszła z dymem, najważniejsze strategicznie i gospodarczo obwody utracono na rzecz orków, a my będziemy za chwile płacić za masło 20 zł. Tak się kończy życzeniowe podejście do rzeczywistości i posiadanie zdziecinniałych elit wychowanych na fikcyjnym portrecie Piłsudskiego i historii lv Ogniem i Mieczem. j***ć Rosję, mam nadzieję, że ją asteroida rozwali, ale do tego czasu musimy z nią żyć. Zamiast tego poszliśmy na zwarcie wiedząc, że nie mamy szans. I to w imię czego?



Tak do 70% twojego wpisu sie zgadzalem, ale pozniej to juz poplynales.. Naprawde uwazasz, ze to co sie dzieje jest wynikiem "zdziecinienia" albo kultu Pilsudskiego? Serio w to wierzysz? Przeciez Polska to jest kolonia zachodnia, kraj bialych murzynow podbity bez jednego wystrzalu. Amerykanie moga miec w Polsce bron, zydzi moga miec w Polsce bron. Tylko Polacy nie moga. Obce sily tu stacjonuja i nie podlegaja pod polskie prawo. Zachodnim firmom daje sie ulgi i dofinasowania a dla obywateli jest Polski Lad. Przeciez to nie trzeba byc Einsteinem zeby sie polapac w tym, ze nic tutaj nie dzieje sie przez przypadek. Polska ma byc krajem dostarczajacym tania sile robocza i tyle. Polacy maja miec bardzo male szanse na zakladanie biznesow, ktore w przyszlosci moglby konkurowac z tymi zachodnimi. Nie ma znaczenia, ktore stronnictwo wygra. To sie dzieje od 30 lat z drobna przerwe na czas uwlaszczenia i tyle. Polacy po komunie pokochali komunizm co widac przy urnach wyborczych. Takim narodem latwo sie steruje. Do tego stosowana jest taktyka czysto marksistowka a mianowicie "dziel i rzadz" w tym celu skloca sie rodzicow z dziecmi, kobiety z mezczyznami, mieszkancow wsi z miastowymi, sasiadow z sasiadami. A to wszystko po to, zeby w momencie kryzysu nie miec nikogo - zadnego poczucia wspolnoty. Jedynym "wybawca" w takim rownaniu zawsze musi okazac sie panstwo

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-02, 21:17
programista4k napisał/a:

skąd te oszzerstwa? Konfederacja to jedyna polska partia w tym cyrku.


Hahaha, tych cymbałów już nawet obśmiewać się nie chce; żartów z debili robić sobie nie wypada:))

Pietruchm

2022-10-02, 21:37
Wiewór napisał/a:

Chłop za 1000$ nie zrobi z siebie k***y a konfederacja całuje Ruska za darmo.



A Ty dalej w ciemnogrodzie... tak długo jak takie ameby jak Ty będą miały prawa wyborcze tak długo będziemy tonąć w tym gównie...