18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10-letnia dupeczka.

~Sunday • 2013-06-21, 17:23
Nie sądzę żeby ktoś przewijał. :wali:


AdioChooJ

2013-06-22, 23:15
ch*j tam :D Łap browca :C

tds1974

2013-06-22, 23:18
Zgłaszam na policję. Ta dam.

Duszek Okruszek

2013-06-22, 23:18
Buhahaha co za ból dupy i publiczny lincz tutaj się tworzy...nie wiem czy śmiać się czy płakać (: .

Plecionkarz

2013-06-22, 23:21
trzeba jej przyznać, że jest dobrą gimnastyczką ale przy okazji ktoś robi ją na kurewkę od najmłodszych lat.

mo...........et

2013-06-22, 23:26
kolejny dowód który utwierdza mnie w przekonaniu że ludzkość jest totalną pomyłką ewolucji. Rozjebmy ten cyrk, niech to wszystko zacznie się od nowa.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 23:38
mrwieszkto napisał/a:

Jestem słuchaczem rapu, sam ubieram się jak murzyn (polskiego rapu nie słucham ale to mało ważne) też irytuje mnie to rozpowszechnianie kultury hiphopowej. Kiedyś nosząc fullcap'a i szerokie ciuchy było się odmieńcem, teraz to część 'mody'. Podobało mi się kiedyś bycie innym... Teraz? Żeby być innym niż wszyscy muszę być punkiem czy kim? Muszę być sobą. Czemu wiec wszyscy upodobniają sie do mnie? Jestem aż tak zajebisty? Chyba nie. Wiec po ch*j to? Najebołem się nie wiem co piszę. TO BE CONTINUESD



Co Ty pie**olisz?! :facepalm:

Przecież Ty masz 21 lat ... Ty nie pamiętasz czasów kiedy subkultura Hip-Hopowa była typowym podziemiem a gościa z krokiem w kolanach z czapką na głowie i kangurkiem palcami wytykali!
Sam to ledwo pamiętam oraz to że musiałem błagać rodziców żeby mi dali kasę na kasetę 2paca (wiesz co to kasety jeszcze?)

Czapki fullcap? Przecież kiedyś ich nie było, to nowomoda!

Na moje oko to własnie tacy ja ty udają wielkich fanów rapu i na siłę chcą pokazać "patrz ja słucham rapu"!

Słuchasz tylko czrnego rapu? Rozumiem że znasz angielski perfect
i doskonale rozumiesz o czym oni nawijają oraz potrafisz dokładnie zrozumieć o jakiej sytuacji tak?

Jak dla mnei jesteś pozerem i nic więcej. Taki k***a gorszy pikej.

kasia978

2013-06-22, 23:40
LUDZIE!!! Nie spinajcie się tak, jeśli nie łapiecie sarkazmów, przetłumaczę- uwaga - autor z tym komentarzem o dupeczce robi sobie jajca... Jak tego nie czaicie to jak funkcjonujecie na tej stronie?

mrwieszkto

2013-06-22, 23:42
SZAJBAAA napisał/a:


Przecież Ty masz 21 lat ... Ty nie pamiętasz czasów kiedy subkultura Hip-Hopowa była typowym podziemiem a gościa z krokiem w kolanach z czapką na głowie i kangurkiem palcami wytykali!


Nie u mnie na wsi, w okolicy, w kręgach itp
SZAJBAAA napisał/a:


Słuchasz tylko czrnego rapu? Rozumiem że znasz angielski perfect
i doskonale rozumiesz o czym oni nawijają oraz potrafisz dokładnie zrozumieć o jakiej sytuacji tak?

Jak dla mnei jesteś pozerem i nic więcej. Taki k***a gorszy pikej.


1^/ Tak. Jestem studentem filologii angielskiej. mam nawet sporo tłumaczeń u siebie na kanale na yt.
2^/ Wychowałem się na polskim rapie, od tego zacząłem. Potem się przesiadłem.
A tak w ogóle to tamten post napisałem tylko po to, żeby poczytać sobie jak inni zareagują na mój post. Czekom na wincyj.
Miłego wieczoru.

domat1

2013-06-22, 23:53
przewinąłem i wyłączyłem

di...........os

2013-06-22, 23:57
norek911 napisał/a:

za kilka lat będzie się puszczać na lewo i parwo :D



Bo sobie zatańczyła?

mrwieszkto

2013-06-22, 23:58
dionizodoros napisał/a:



Bo sobie zatańczyła?



Od tego się zaczyna. Moja siostra też tańczyła walca, potem hiphopy z ćpunami i rastamańkami, potem pogo, go go i teraz daje na lewo i lewo.

Nie mam siostry.... :roll:

stich69

2013-06-23, 00:01
dionizodoros napisał/a:



Bo sobie zatańczyła?



Nie dlatego, bo sobie zatańczyła. Dlatego, że jest kobietą.

di...........os

2013-06-23, 00:12
elda1987 napisał/a:

ty jesteś pedofil, a reszta którym się to podoba to nawet nie wiem jak ich nazwać - 10 latka tańczy dość wulgarnie, z czymś co ma imitować stanik, do jakiejś dupnej muzyki. Szkoda, że się nie odwróciła i tej dupy do publiczności nie wypinała, efekt ten sam. Rozumiem, że dziecko jak to dziecko - chce gonić dorosłych. Ale rodziców takich panienek nie rozumiem. Ja bym córce nie pozwoliła.




Bo jesteś smutną konserwą. Twoja córka będzie obierać zimnioki i kartofle.

Xan666 napisał/a:

@SundayGrill - nie sąd cię skarze pedofilu! to jest dzieciak (choć ich k***a nienawidzę) to za szerzenie pedofilii powinni wsadzić cię do kicia i j***ć morgenszternem w dupę codziennie. A co by było jakby to była Twoja córka? Rozpędź się, a ściana sama cię znajdzie!!




Naprawdę wierzysz, że pedofilia to przekonanie? Że "szerzenie pedofilii" poszerza populację pedofilii?


Jeśli o mnie chodzi, to raz sobie zwaliłem i mi przeszła ochota na jakieś tam młode ciałko... Na jakiś czas. Także gdyby pedofile miały całą playlistę pedofilmów, problem pedofilskich gwałtów mógłby zostać zmarginalizowany.

stich69 napisał/a:



Nie dlatego, bo sobie zatańczyła. Dlatego, że jest kobietą.




Sorry, już rozumiem.

SZAJBAAA napisał/a:



Ale autor tematu to rozpowszechnia do tego (wali mnie to czy to prowokacja) zamieszcza jednoznaczną emotikonę i nazywa temat "10 letnia dupeczka". Jak dla mnie to już coś nie halo.
Przez rozpowszechnianie takich materiałów dzieją się takie rzeczy. Ktoś ("rodzic") widzi że można na czymś takim zarobić i robi z dzieckiem to co widać na materiale wrzuconym przez autora ale jak coś się temu dziecku stanie to wielki płacz i "jak to się mogło stać". Stary nie jestem, wręcz można powiedzieć że dla niektórych gówniarz ale jak ja chodziłem do podstawówki to coś takiego było nie do pomyślenia a zobaczyć koleżankę w takich ciuchach NIEREALNE! Świat się sk***ił!



Wstąp do klasztoru! Na cóż ci mnożyć grzeszników? Wstąp i nie wymieniaj więcej słowa na P (jak pedofilia). A nuż problem zniknie z zapomnienia...

be...........ur

2013-06-23, 00:21
co bede wybrzydzał... a zwale se

Ba...........or

2013-06-23, 00:27
obrzydliwe. taka dziewczynka powinna się bawić z koleżankami lub normalnie tańczyć a nie jak jakaś bllachara. strasznie to wyglada.