18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10-letnia dupeczka.

~Sunday • 2013-06-21, 17:23
Nie sądzę żeby ktoś przewijał. :wali:


Xan666

2013-06-22, 04:57
@SundayGrill - nie sąd cię skarze pedofilu! to jest dzieciak (choć ich k***a nienawidzę) to za szerzenie pedofilii powinni wsadzić cię do kicia i j***ć morgenszternem w dupę codziennie. A co by było jakby to była Twoja córka? Rozpędź się, a ściana sama cię znajdzie!!

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 05:43
Za takie materiały powinno być W6.
Może nie za sam materiał ale za to " :wali: "
Po prostu k***a bez przesady!
Jechanie po ciapatych czy murzynach jest ok ale nie k***a walenie konia przy fikołkach 10 latki do k***y nędzy!

Caribou

2013-06-22, 06:02
Albo jesteście niepoważni albo ograniczeni. Autor oczywiście robi sobie żarty, ale nie bezpodstawnie. Pedofilia to zbrodnia, ale czy wy nie widzicie, że ta dziewczynka nie zachowuje się jak dziewczynka? Została przez kogoś (w domyśle nauczycielkę/nauczyciela tańca/rodziców) ubrana wyzywająco i nauczona ruchów, bo ja tego nie nazwę tańcem, które przystoją dziwce pokroju Nicki Minaj, nie małej dziewczynce. Zrozumcie, że to nie autor zasługuje tutaj na potępienie, ale ludzie którzy tak tę dziewczynkę pokierowali, tego ją nauczyli. Ona trzęsie dupą, klatą, wije się i kopiuje ruchy tancerek/wokalistek ze współczesnych topowych teledysków! Ale ktoś jej musiał to pokazać, ktoś musiał ją takich ruchów nauczyć i ubrać w taki strój. I to ta osoba/te osoby są winne propagowaniu pedofilii. Włączcie myślenie! :-/

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 06:25
Caribou napisał/a:

Albo jesteście niepoważni albo ograniczeni. Autor oczywiście robi sobie żarty, ale nie bezpodstawnie. Pedofilia to zbrodnia, ale czy wy nie widzicie, że ta dziewczynka nie zachowuje się jak dziewczynka? Została przez kogoś (w domyśle nauczycielkę/nauczyciela tańca/rodziców) ubrana wyzywająco i nauczona ruchów, bo ja tego nie nazwę tańcem, które przystoją dziwce pokroju Nicki Minaj, nie małej dziewczynce. Zrozumcie, że to nie autor zasługuje tutaj na potępienie, ale ludzie którzy tak tę dziewczynkę pokierowali, tego ją nauczyli. Ona trzęsie dupą, klatą, wije się i kopiuje ruchy tancerek/wokalistek ze współczesnych topowych teledysków! Ale ktoś jej musiał to pokazać, ktoś musiał ją takich ruchów nauczyć i ubrać w taki strój. I to ta osoba/te osoby są winne propagowaniu pedofilii. Włączcie myślenie! :-/



Ale autor tematu to rozpowszechnia do tego (wali mnie to czy to prowokacja) zamieszcza jednoznaczną emotikonę i nazywa temat "10 letnia dupeczka". Jak dla mnie to już coś nie halo.
Przez rozpowszechnianie takich materiałów dzieją się takie rzeczy. Ktoś ("rodzic") widzi że można na czymś takim zarobić i robi z dzieckiem to co widać na materiale wrzuconym przez autora ale jak coś się temu dziecku stanie to wielki płacz i "jak to się mogło stać". Stary nie jestem, wręcz można powiedzieć że dla niektórych gówniarz ale jak ja chodziłem do podstawówki to coś takiego było nie do pomyślenia a zobaczyć koleżankę w takich ciuchach NIEREALNE! Świat się sk***ił!

Prescot

2013-06-22, 22:35
ja przewinąłem bo nie lubie takich starych

miszczcieniu

2013-06-22, 22:38
tak czy siak autorowi udało się wzbudzić dyskusję i zwiększyc popularność tematu :D

abdul

2013-06-22, 22:44
troche stara i nie ta plec. tak, czy owak, podam na plebanie. piwo leci!

Lares86

2013-06-22, 22:46
k***a, ale wy pie**olicie....

an...........81

2013-06-22, 22:50
przyslijcie mi ją za 10 lat..... poj***ni amerykańce sami sobie pedofili generują....

ZiZU

2013-06-22, 22:54
Nie tylko przewinąłem, ale i wyłączyłem.

stich69

2013-06-22, 22:56
Dzisiaj 4chan na fejsa wrzucił coś takiego:
Cytat:

2013: slutty 15 year olds.
2016: slutty 12 year olds.
2019: slutty 7 year olds.
2022: slutty 4 year olds.
2025: slutty fetuses.



niby śmieszne, ale "slutty 7 years old" mogą być już w 2019. Dla mnie niewyobrażalne było zobaczyć coś takiego jak w tym temacie, powiedzmy 3 lata temu. Za h*j nie wiem dokąd dojdzie granica za kolejne 3 lata.

PA...........SM

2013-06-22, 23:08
Obejrzałem do końca :) Ta mała dupeczka jest zajebista :wali:

mrwieszkto

2013-06-22, 23:10
Jestem słuchaczem rapu, sam ubieram się jak murzyn (polskiego rapu nie słucham ale to mało ważne) też irytuje mnie to rozpowszechnianie kultury hiphopowej. Kiedyś nosząc fullcap'a i szerokie ciuchy było się odmieńcem, teraz to część 'mody'. Podobało mi się kiedyś bycie innym... Teraz? Żeby być innym niż wszyscy muszę być punkiem czy kim? Muszę być sobą. Czemu wiec wszyscy upodobniają sie do mnie? Jestem aż tak zajebisty? Chyba nie. Wiec po ch*j to? Najebołem się nie wiem co piszę. TO BE CONTINUESD

I_am_what_I_am

2013-06-22, 23:15
ciekawe czym z zawodu zajmuje się jej matka