18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

0,05 mg alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli jakieś piwko?

GatecrasherKO • 2016-01-22, 18:33
Obserwując pracę drogówki, wydawałoby się, że niektórzy kierowcy sami chcą wpaść w ręce funkcjonariuszy. Czasem drobne przewinienie może ujawnia inne, dużo bardziej "kosztowne". Jeden z zatrzymanych przez brak ubezpieczenia musi zapłacić aż 3,5 tys. zł.

Jacierpiedole

2016-01-22, 19:00
zatrzymali mnie raz za przyciemnione szyby chcieli mi zabrać dowód zapytałem czy macie homologacje na te przyciemniane okulary bo to tak samo jak by mieli przyciemnione wszystkie szyby oni na to że okulary można ściągnąć a ja na to szyby mogę opuścić możemy iść z tym do sądu jak chcecie

nie zapomne ich tępych min haha powiedziałem nie do widzenia pajace i za to dostałem mandat za obraze "władzy"

~Velture

2016-01-22, 19:06
@up
Ale ty masz twardą psychikę. Widać ,że człowiek z miasta jesteś!



Swoją drogą mieć 3 promile i dzwonić po psy bo się otarł o rower samochód i nikomu nic sie nie stało pomimo ,że kierowca samochodu mówi aby nie dzwonić to trzeba być niedojebem pierwszego sortu.

Jacierpiedole

2016-01-22, 19:13
@up to było dawno temu w 2003r. ciemne szyby i audio było w modzie dziś to wstyd :)

zonik

2016-01-22, 20:13
Po dmuchnięciu zawsze można jechać na krew. Zanim ciebie przebadają ,dowiozą ze strachu spadnie ci kilka procent. Dla sądu zawsze wiążące jest badanie zawartości alko we krwi.

Dziad_Inżynier

2016-01-22, 21:41
Jaką trzeba być tępą k***ą, żeby mając odebrane prawko (2 tygodnie do końca...) pie**olić przez telefon w czasie jazdy, no ja żesz pie**ole. Potem taka bladź jest w "Polskie drogi XX". No policjant jej pałą przez to głupi łeb powinien wyłoić.

@up Pamiętaj, że sie tak można wj***ć, bo we krwi masz więcej, niż w wydychanym powietrzu.

Ocean

2016-01-22, 23:40
100zł mandatu za wożenie ludzi z niesprawnym układem hamulcowym. Pozdrawiam do cholery i życzę, żeby się Ci inspektorzy i świnie w sejmie od podstawy prawnej jebnęli w łeb.

8michal7

2016-01-23, 08:06
j***ć i zarabiać. Przepisy nie powodują bezpieczeństwa na drogach. Auta wypuszczaj z fabryk po 500KM i każą jeździć 50km/h 2 pasmowymi obwodnicami. Cb radio, yanosik + trochę rozwagi niech konają k***y z głodu. Jeżdżę sporo po Polsce, lecz takiego h*jostwa jak u mnie w mieście(Białystok) niema nigdzie. Teraz jak radary są nieaktywne drogówka zachowuje się jak by sraczka ich dopadła.

Banah

2016-01-23, 08:14
@Użytkownik123
Cytat:

zatrzymali mnie raz za przyciemnione szyby chcieli mi zabrać dowód zapytałem czy macie homologacje na te przyciemniane okulary bo to tak samo jak by mieli przyciemnione wszystkie szyby oni na to że okulary można ściągnąć a ja na to szyby mogę opuścić możemy iść z tym do sądu jak chcecie

nie zapomne ich tępych min haha powiedziałem nie do widzenia pajace i za to dostałem mandat za obraze "władzy"



"... I wszyscy k***a w autobusie wstali i zaczęli klaskać."
Jak myślisz, że ktoś Ci uwierzy w te brednie to się grubo mylisz. Za przyciemniane szyby - dla Ciebie ciemniaku wyjaśnię, że DOKŁADNIE chodzi te o klejone folią, należy się mandat karny kredytowany w wysokości 500 złotych. 20-500 złotych taki właśnie mandat przysługuje za niewłaściwy stan techniczny pojazdu.
Mandat za obrazę władzy? Za znieważenie funkcjonariusza publicznego w związku z pełnioną przez niego funkcją służbową NIE MOŻNA dostać mandatu karnego. Ta twoja cwana dupa była by zawleczona na najbliższy komisariat i trafił byś na dołek.

Znalazł się k***a 15 letni gangster zza klawiatury komputera z palcem w nosie z krzywą przegrodą i płaskostopiem...

przemoko90

2016-01-23, 08:26
"Rozsądek rozsądkiem, przepisy przepisami" jak rzekł pan policjant... Na to wychodzi, że mamy nierozsądne przepisy, nie dla ludzi. Wyrwałem z kontekstu i nie chodzi mi o tą konkretną sytuację z babą gadającą przez tel tylko ogólnie.

Mikla

2016-01-23, 08:46
Co do baby gadają ej przez telefon to ucięli w ciekawym momencie. Gdzieś kiedyś widziałem całość. Babka miała mieć odholowany samochód na parking policyjny. W między czasie przyjechał jej kolega z pracy co by odjechał samochodem. Nie, auto musi być odholowane na lawecie. Pytają więc czy mogą przyjechać swoją bo mają w firmie. Nie, musi być ta wyznaczona przez policję. :D

Ch...........el

2016-01-23, 09:03
Użytkownik123 napisał/a:



nie zapomne ich tępych min haha powiedziałem nie do widzenia pajace i za to dostałem mandat za obraze "władzy"



Bro, do you even crossfit?

karington

2016-01-23, 09:52
Nigdy nie jedźcie na krew. Lekarz was zawsze upie**oli.

Matush5

2016-01-23, 10:11
Tej k***y gadającej przez telefon nie żałuje, co dwa dni kiedy jadę do pracy, z pracy czy gdzieś na zakupy zawsze zatamować ruch musi jakaś p*zda w terenówce gadająca przez telefon. Nie wiem czy baby przykładając teleofon do ucha wyłączają mózg i nie mogą dalej jechać poprawnie autem ? W dzisiejszych czasach j***na słuchawka bluetooth kosztuje z 40 zł ciężko tak kupić do ch*ja Pana ?

@up jak lekarz Cie upie**oli ? Doleje Ci do krwi alko ?

~Blackhunter

2016-01-23, 10:12
Matush5 napisał/a:

jak lekarz Cie upie**oli ? Doleje Ci do krwi alko ?



Odda swoją krew do badania ;-)