18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowski antypolonizm

Hauer88 • 2012-10-20, 08:47
Żydowski antypolonizm przedsiębiorstwa Holokaust


lapps

2012-10-20, 09:27
no i mamy nauczke na przyszlosc ze k***om sie nie pomaga

kr...........81

2012-10-20, 09:34
żydzi to rak tej ziemi który trzeba wyplenić :D proponuje gaz :D

schuler

2012-10-20, 09:38
zrobcie taki filmik po angielsku i rzućmy to w europe

Martinezd

2012-10-20, 09:46
@up
Ja chętnie podejmę się tłumaczenia z kimś na spółkę

Hauer88

2012-10-20, 09:47
Tak również w temacie:


Re...........ms

2012-10-20, 10:37
jednostronne pie**olenie... jest miliard materiałów za i przeciw, więc tylko idioci ślepo za tym pójdą.

Dymekx

2012-10-20, 11:07
"Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą" Jeszcze trochę ich kłamstw i naprawdę to my uruchomimy piece w Auschwitz.

Martinezd

2012-10-20, 11:34
Hauer88 napisał/a:

Tak również w temacie:
...
...
...


Pani z pierwszego filmiku to bym osobiście w mordę jebnął.
Uważam, że Polacy powinni robić tak jak ona mówi, że robili...
Wtedy byśmy może się tej zarazy wyzbyli w większym stopniu...

Pleso93

2012-10-20, 11:58
I co teraz?
Jesteśmy w dupie. Te żydowskie śmieci wiedzą doskonale, że jak zakwestionujemy osąd Polaków to jednocześnie zmanipulowane matoły z europy i świata, czyli spora większość ludności, odbierze to jako dowód na prześladowania żydów przez Polaków...
A jak to przemilczymy to te fałszywe k***y bez napleta same tutaj wejdą jak gdyby nigdy nic... :-x

Kris LaMuerte

2012-10-20, 12:19
Wy czegoś nie rozumiecie. Te wszystkie piece, obozy, wypowiedzi ludzi, którzy brali udział w wojnie i siedzieli w tych obozach bezsprzecznie mówią, że coś takiego jak holokaust miało miejsce. A wszystkie te oskarżenia w stosunku do polaków wychodzą z ust dewotów, szukających na siłę rożnych teorii spiskowych lub po prostu chorych psychicznie. Podobnie jest w Polsce - jest kilku debili, którzy najchętniej oskarżaliby żydów o wszelakie zło światowe, nie widząc tak naprawdę kto jest za to zło rzeczywiście odpowiedzialny. Analogiczna sytuacja jest po stronie żydów - wielce poszkodowania podczas wojny, więc niektóre jednostki szukają dziury w całym i ogłaszają swoje teorie spiskowe.

Musicie zrozumieć i postawić się po drugiej stronie barykady- tak jak my najeżdżamy na nich, oni najeżdżają na nas. W takim razie czym się od nich różnimy? Bądźmy lepiej mądrzejsi i dajmy sobie spokój z tymi chorymi teoriami spiskowymi.

Martinezd

2012-10-20, 12:23
Kris LaMuerte napisał/a:

...Podobnie jest w Polsce - jest kilku debili, którzy najchętniej oskarżaliby żydów o wszelakie zło światowe, nie widząc tak naprawdę kto jest za to zło rzeczywiście odpowiedzialny....

Musicie zrozumieć i postawić się po drugiej stronie barykady- tak jak my najeżdżamy na nich, oni najeżdżają na nas. W takim razie czym się od nich różnimy? Bądźmy lepiej mądrzejsi i dajmy sobie spokój z tymi chorymi teoriami spiskowymi.


Po pierwsze to Twoim zdaniem kto jest winny całemu złu na świecie jak nie żydzi??
Po drugie - różnimy się obecnością napletka...

Numernabis

2012-10-20, 12:53
Martinezd napisał/a:

@up
Ja chętnie podejmę się tłumaczenia z kimś na spółkę


nie ma problemu

człowiek_zły

2012-10-20, 13:50
Rzeczpospolita Polska to państwo socjalistyczne. Jeżeli prokurator mnie nie oskarży to znaczy, że prawdę napisałem.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 15:56
Martinezd napisał/a:

Po pierwsze to Twoim zdaniem kto jest winny całemu złu na świecie jak nie żydzi?



Niski poziom prowokacji. Ciekawe czy ktoś się złapie. Może jakiś użytkownik, którego dziadek - właśnie przez żydów - zmarł na raka prostaty.

człowiek_zły napisał/a:

Rzeczpospolita Polska to państwo socjalistyczne. Jeżeli prokurator mnie nie oskarży to znaczy, że prawdę napisałem.



Księżyc jest zrobiony z zielonego sera. Jeśli księżycowe ludki nie przywiozą mi jogurtu, to znaczy, że prawdę napisałem.
Niestety zarówno prokurator, jak i księżycowe ludki, mają ciekawsze zajęcia, niż przeglądanie forum, o którego istnieniu wcale nie muszą wiedzieć.