18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowski antypolonizm

Hauer88 • 2012-10-20, 08:47
Żydowski antypolonizm przedsiębiorstwa Holokaust


IjonTichy

2012-10-20, 19:31
Wiemy jakie Pejsaki są. Gdyby nie mieli w tej chorej propagandzie interesu, to by tak nie mówili.

ostatni

2012-10-20, 20:02
Prometeus Coprophagus napisał/a:



Niski poziom prowokacji. Ciekawe czy ktoś się złapie. Może jakiś użytkownik, którego dziadek - właśnie przez żydów - zmarł na raka prostaty.



Księżyc jest zrobiony z zielonego sera. Jeśli księżycowe ludki nie przywiozą mi jogurtu, to znaczy, że prawdę napisałem.
Niestety zarówno prokurator, jak i księżycowe ludki, mają ciekawsze zajęcia, niż przeglądanie forum, o którego istnieniu wcale nie muszą wiedzieć.




k***a, weźcie tego lewaka wygońcie z sadola, jak nie chwali murzynów, to broni żydów i tak w kółko. Koleś ma mega kompleksy bo urodził się na podlasiu, wyjechał do 3city machać młotkiem w stoczni i żeby nie zorientować się jaką ewolucyjną kupą jest nawbijał sobie ćwieków i głosi leberalnolewackie poglądy robiąc wodę z mózgów gimbusiarni tu przesiadującej. Chcesz typie dowiedzieć się jak szkodzą nam żydzi? Poczytaj czym zajmował się do 89 roku brat redaktora naczelnego gazety wyborczej

Autor

2012-10-20, 20:10
Żydzi... :erniepalm:

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 20:12
Ja-ah-qu-ub-el, jeśli przez powyższą wycieczkę osobistą pod moim adresem nie zmoczysz się tej nocy w łóżko, cieszę się, że mogłem pomóc.
Wolałbym jednak, abyś gdzie indziej leczył swoje kompleksy, które sprawiają, że plujesz rasistowskimi lub antysemickimi hasłami, aby inni mieli cię za twardziela.

Pozdrawiam.

Pan_Generał

2012-10-20, 20:14
k***a! Krew mnie zalewa gdy słyszę jak te żydki gadają te głupoty. Jak byłem mały to sie dziwiłem mojemu dziadkowi czemu tak nienawidzi żydków. Teraz rozumiem. Wyobraźcie sobie że pewien żydek w Berlinie (lata 90) nawiązał rozmowę z moim dziadkiem. Ten się od niego dowiedział że jego ojciec (czyli mój pra-dziadek) zginął w Majdanku, za to ten sk***ysyn mu powiedział że Bóg tak chciał bo wydawali żydów i im nie pomagali. Gdybym tam był to k***a nie wiem co bym zrobił. Żydzi to największa zakała tego świata, oczywiście są porządni żydzi ale jest i garstka.

Gonzoitano

2012-10-20, 20:19
Przy lekceważącym podejściu do historii obecnej władzy (i jeden ch*j czy to będzie PIS czy PO), cenzurze internetu, za parę lat młode pokolenia Polaków same będą stawiać monumentalne pomniki przepraszając Żydów za zbrodnie których nie było, i Niemców za 'czystkę etniczną' jaką były wysiedlenia. O ile w kalifacie Brandenburgii jeszcze jacyś Niemcy będą.

ostatni

2012-10-20, 20:21
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el, jeśli przez powyższą wycieczkę osobistą pod moim adresem nie zmoczysz się tej nocy w łóżko, cieszę się, że mogłem pomóc.




wiesz co mogę się zmoczyć i dzisiaj i jutro i pojutrze, w końcu jako inteligencja mogę sobie pozwolić na to by wstać później, pójść na zajęcia sponsorowane m. in. z twoich podatków, gdy ty w tym czasie będziesz już od kilku godzin machał młotkiem mrucząc sobie pod nosem na pocieszenie jaki to jesteś tolerancyjny i liberalny


Prometeus Coprophagus napisał/a:

Wolałbym jednak, abyś gdzie indziej leczył swoje kompleksy, które sprawiają, że plujesz rasistowskimi lub antysemickimi hasłami, aby inni mieli cię za twardziela.




O, jutro niedziela, więc możesz dłużej posiedzieć na sadisticu. Niedobry lewak. Pamiętaj, że wolne w niedzielę zawdzięczasz religii, ba, bogu, dlatego powinieneś położyć się spać już teraz żeby jutro wstać skoro świt i z zapałem machać młotkiem na pocieszzenie pokrzykując "polacy to antysemici", "polska dla gejów i murzynów" itd.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 20:29
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

wiesz co mogę się zmoczyć i dzisiaj i jutro i po jutrze, w końcu jako inteligencja mogę sobie pozwolić na to by wstać później



Zajebista inteligencja - szkoda tylko, że bezbłędne napisanie słowa "pojutrze" jest dla ciebie zbyt dużym wyzwaniem.

Ja-ah-gu-ub-el napisał/a:

w tym czasie będziesz już od kilku godzin machał młotkiem



Młotek nie jest moim narzędziem pracy. Strzelaj dalej, może kiedyś zgadniesz.

Ja-ah-gu-ub-el napisał/a:

O, jutro niedziela, więc możesz dłużej posiedzieć na sadisticu.



Lektura twoich wypowiedzi zapewniła mi dużą dawkę śmiechu, ale niestety nadmiar śmiechu też może zaszkodzić - w związku z tym nie skorzystam.

Z całą resztą twojej wypowiedzi nie zamierzam korespondować, szkoda klawiatury.
Pozdrawiam.

je...........ę

2012-10-20, 20:32
k***a nasi ryzykowali życiem żeby uratować to ścierwo a teraz się panoszy.Dwulicowe k***y bez zasad. Następnym razem trzeba być bez serca i widłami sk***ieli zaciukać i zrobić sobie z nich płot.

lotnik_1

2012-10-20, 20:34
Gdyby ich nie ratowali, to teraz by mordy nie otwierali...

ostatni

2012-10-20, 20:38
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Zajebista inteligencja - szkoda tylko, że bezbłędne napisanie słowa "pojutrze" jest dla ciebie zbyt dużym wyzwaniem.



lewaczek manipuluje...


Prometeus Coprophagus napisał/a:

Młotek nie jest moim narzędziem pracy. Strzelaj dalej, może kiedyś zgadniesz.




fakt, przeceniłem twoje możliwości, to taczka czy łopata?


Prometeus Coprophagus napisał/a:

Lektura twoich wypowiedzi zapewniła mi dużą dawkę śmiechu, ale niestety nadmiar śmiechu też może zaszkodzić - w związku z tym nie skorzystam.



nie ma to jak pośmiać się z rzeczy, których się nie rozumie


Prometeus Coprophagus napisał/a:

Z całą resztą twojej wypowiedzi nie zamierzam korespondować, szkoda klawiatury.



a jakby się popsuła, musiałbyś brać kredyt na nową

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 20:38
BDrummer napisał/a:

lewacka k***o



Widzę, że kultura wypowiedzi ekstremistów jest na takim samym poziomie, na jakim są ich poglądy. :)

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

lewaczek manipuluje...



Dorobiłem się zdrobnienia, jak miło. Jeszcze kwiaty mi wyślij.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

nie ma to jak pośmiać się z rzeczy, których się nie rozumie



Gdyby nie to, nie śmiałbyś się wcale?

Pozdrawiam.

ostatni

2012-10-20, 20:43
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Widzę, że kultura wypowiedzi ekstremistów jest na takim samym poziomie, na jakim są ich poglądy.




i twój iloraz inteligencji

Prometeus Coprophagus napisał/a:

Dorobiłem się zdrobnienia, jak miło. Jeszcze kwiaty mi wyślij.



nie dość że lewak to gej, ciekawe co będzie jak się w stoczni chłopaki dowiedzą


Prometeus Coprophagus napisał/a:

Gdyby nie to, nie śmiałbyś się wcale?



w sumie nie wiem z czego śmieją się głupcy, im jest zawsze wesoło

PilotInternetu

2012-10-20, 20:46
Efekty tej zydowskiej manipulacji widac chociazby po komentarzach na zagranicznych portalach w tematach w ktorych Polacy wystepuja w roli glownej. Strasznie mnie to smuci ze garstka zydow moze w tak negatywny sposob oddzialywac na wizerunek polakow.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 20:47
Ja-ah-qu-ub-el, przeprowadzałeś na mojej osobie WAIS-R bądź inny miarodajny test, czy znowu zgadujesz?