18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowski antypolonizm

Hauer88 • 2012-10-20, 08:47
Żydowski antypolonizm przedsiębiorstwa Holokaust


ostatni

2012-10-20, 20:49
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Przeprowadzałeś na mojej osobie WAIS-R bądź inny miarodajny test, czy znowu zgadujesz?




czy trzeba psu robić test na iq by wiedzieć, że o fizyce kwantowej się z nim nie pogada?

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 20:54
Do rozmowy o fizyce kwantowej nie jest potrzebna inteligencja, lecz zasób wiedzy na temat wspomnianej fizyki kwantowej. Jak ma się inteligencja do posiadanego zasobu wiedzy? Nijak. Jeden przeczyta od ciężkiego groma książek, ale - choćby nawet nauczył się treści tych książek na pamięć - IQ będzie miał na tak niskim poziomie, że nie wyciągnie żadnych wniosków. Drugi, o nieco wyższym ilorazie inteligencji, przeczyta trzy książki, ale zwróci uwagę na ciekawostki, wyciągnie wnioski, ewentualnie będzie w stanie nawiązać do wiadomości, jakie ma z innych źródeł.
Gdybyś był tak inteligentną osobą, na jaką pozujesz, nie musiałby ci tego tłumaczyć "wymach*jący młotkiem lewak".

Pozdrawiam.

Ver0

2012-10-20, 20:55
POLACY pomagali żydom by następnie w Gettach błagając ich o kawałek chleba usłyszeć "Spieprzaj polaczku".


ostatni

2012-10-20, 20:59
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Do rozmowy o fizyce kwantowej nie jest potrzebna inteligencja, lecz zasób wiedzy na temat wspomnianej fizyki kwantowej. Jak ma się inteligencja do posiadanego zasobu wiedzy? Nijak. Jeden przeczyta od ciężkiego groma książek, ale - choćby nawet nauczył się treści tych książek na pamięć - IQ będzie miał na tak niskim poziomie, że nie wyciągnie żadnych wniosków. Drugi, o nieco wyższym ilorazie inteligencji, przeczyta trzy książki, ale zwróci uwagę na ciekawostki, wyciągnie wnioski, ewentualnie będzie w stanie nawiązać do wiadomości, jakie ma z innych źródeł.
Gdybyś był tak inteligentną osobą, na jaką pozujesz, nie musiałby ci tego tłumaczyć "wymach*jący młotkiem lewak".

Pozdrawiam.




rozumiem, że jesteś geniuszem skrzywdzonym przez trywialny system edukacji, dlatego skończyłeś tak jak skończyłeś. Po prostu nikt nie zrobił ci testu na iq i świat się nie poznał na twoim wielkim intelekcie :lol:

Bije od ciebie na kilometr problemami z psychiką

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 21:05
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

rozumiem, że jesteś geniuszem skrzywdzonym przez trywialny system edukacji, dlatego skończyłeś tak jak skończyłeś.



Jestem po prostu zwykłym gościem. Znajdą się ode mnie mądrzejsi, znajdą się też głupsi. Skończyłem tak, a nie inaczej, ze względu na swoją prywatną opinię na temat nadal trwającego boomu edukacyjnego lat 90-tych.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Bije od ciebie na kilometr problemami z psychiką



Podsumujmy - niedouczony, zakompleksiony, machający młotkiem lewak z problemami z psychiką. Zapamiętam, wpiszę to sobie do CV.

Pozdrawiam.

ostatni

2012-10-20, 21:10
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Jestem po prostu zwykłym gościem. Znajdą się ode mnie mądrzejsi, znajdą się też głupsi. Skończyłem tak, a nie inaczej, ze względu na swoją prywatną opinię na temat nadal trwającego boomu edukacyjnego lat 90-tych.




Tak sobie to tłumacz. To nie wina twojej słabości. Skoro nie pozwoliłem też zwalić winy na innych to doszedłeś do wniosku, że to twój wybór. Hahaha jesteś słabiutki. Jeszcze bronisz się ucieczką w lewackie hasełka


Prometeus Coprophagus napisał/a:

Podsumujmy - niedouczony, zakompleksiony, machający młotkiem lewak z problemami z psychiką. Zapamiętam, wpiszę to sobie do CV.




problem jest taki, że nie musisz wpisywać niczego, osoby przeprowadzające rozmowy kwalifikacyjne są przeszkolone i od razu wyłapują i skreślają kandydatów skrzywionych psychicznie

Wikmndfm

2012-10-20, 21:14
Bardziej zastanawia mnie, dlaczego Żydzi chcą mienia zabranego w czasie wojny i później podczas wygnania za PRL-u, skoro jak twierdzą, Polacy ich mordowali. Jakby Polacy ich mordowali, to nie byłoby problemu z odzyskiwaniem tych majątków, bo nie byłoby spadkobierców.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 21:15
Cytat:

Tak sobie to tłumacz. To nie wina twojej słabości. Skoro nie pozwoliłem też zwalić winy na innych to doszedłeś do wniosku, że to twój wybór. Hahaha jesteś słabiutki. Jeszcze bronisz się ucieczką w lewackie hasełka



Wielki i nieomylny, wiesz o mnie wszystko. Pisz CV za mnie.

A na poważnie - porozmawiaj z ludźmi, którzy skończyli historię bez specjalizacji nauczycielskiej, może powiedzą ci jakie są obecnie możliwości pracy w zawodzie. Ewentualnie zastanów się nad tym, czy jakikolwiek rynek pracy jest przygotowany na to, że ponad 50% osób między 19 a 25 rokiem życia studiuje.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

problem jest taki, że nie musisz wpisywać niczego, osoby przeprowadzające rozmowy kwalifikacyjne są przeszkolone i od razu wyłapują i skreślają kandydatów skrzywionych psychicznie



Jakimś cudem pracuję. Na dodatek nie jest to praca fizyczna. Widać ch*jowo ich przeszkolili.

Pozdrawiam.

ostatni

2012-10-20, 21:20
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Wielki i nieomylny, wiesz o mnie wszystko. Pisz CV za mnie.



Nie, dzięki. Wpisywanie takich rzeczy jak w twoim cv na pewno nie należy do najprzyjemniejszych


Prometeus Coprophagus napisał/a:

Jakimś cudem pracuję. Na dodatek nie jest to praca fizyczna. Widać ch*jowo ich przeszkolili.




Jakie sito rekrutacji, taka praca. Dobrze zdajesz sobie sprawę, że na testach psychologicznych nie miałbyś szans

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 21:23
Cytat:

Jakie sito rekrutacji, taka praca. Dobrze zdajesz sobie sprawę, że na testach psychologicznych nie miałbyś szans



Wyniki MMPI nie zasugerowały niczego, czym powinienem się martwić.
Strzelaj dalej, może kiedyś trafisz.

Pozdrawiam.

ostatni

2012-10-20, 21:26
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Wyniki MMPI nie zasugerowały niczego, czym powinienem się martwić.



pewnie, nie ma to jak robić samemu sobie test, może jeszcze ćwiczyłeś na wypadek badań psychologicznych w pracy...

Prometeus Coprophagus napisał/a:

Strzelaj dalej, może kiedyś trafisz.



ja już wszystko wiem, nie chcę tego napisać publicznie, bo mimo wszystko żal mi ciebie

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 21:32
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

pewnie, nie ma to jak robić samemu sobie test



Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

ja już wszystko wiem



Wyżej cytowana odpowiedź sugeruje, że jednak nie wiesz.
Widocznie nie masz własnego życia, skoro musisz zajmować się moim - przykra sprawa.

Pozdrawiam.

Gonzoitano

2012-10-20, 21:33
niech mi jakiś oswiecony lewak wyjaśni co krytyka polityki Izraela ma wspólnego z antysemityzmem?

LICH0

2012-10-20, 21:34
Widzę, że zimą zaoszczędzę na drewnie bo nie będę musiał tyle go palić w kominku...

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 21:38
Gonzoitano napisał/a:

niech mi jakiś oswiecony lewak wyjaśni co krytyka polityki Izraela ma wspólnego z antysemityzmem?



Jako oświecony lewak odpowiem - nic. Ale jeśli ktoś sugeruje, że żydzi są winni całego zła na tym świecie (a jednemu z przedmówców to się zdarzyło), to już coś jest nie tak.

Pozdrawiam.