18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoofile też chcą praw!

equail • 2013-04-16, 19:40
Niewielka grupa zoofilów protestowała w Berlinie przeciw uchwalonym w zeszłym roku przepisom o ochronie zwierząt, przewidującym karę do 25 tys. euro za jakąkolwiek formę uprawiania seksu ze zwierzętami.

Czujemy się jak kryminaliści. To wszystko z powodu fanatycznych zwolenników praw zwierząt, którzy myślą, że je krzywdzimy – skarżył się działacz grupy lobbystycznej Zoofile Zaangażowani na rzecz Tolerancji i Oświecenia. Jego towarzysz uznał zakaz seksu ze zwierzętami za dyskryminację.
W rozdawanych podczas protestu ulotkach można było przeczytać, że zoofilia jest normalna, akceptowalna, dziedziczna i nieodwracalna. - Nic na to nie możemy poradzić, więc próbujemy zaspokajać swe skłonności w sposób odpowiedzialny – napisano.
- Zakaz (zoofilii) powoduje, że miliony ludzi w Niemczech stają się kryminalistami – stwierdził rzecznik firmy, która wyprodukowała film dokumentalny na temat zoofilii.

Prosto ze strony: http://www.lifesitenews.com/news/german-zoophiles-protest-law-banning-bestiality

Tekst z Gościa Niedzielnego.

Było do przewidzenia, że coś takiego nastąpi... :roll:


pacyfista

2013-04-16, 19:43
Za ile mógłbyś mi wypożyczyć tę kozę?

CrazyEdek

2013-04-16, 19:45
Fajna dupa na zdjęciu :krejzi:

A tak na serio to u szmatogłowych to by nie przeszło.

the_satyr

2013-04-16, 19:52
najpierw homo krzyczeli,że są normalni i jest to naturalne i do końca życia. teraz zoofile, co później? pedofile?

wiesiors4

2013-04-16, 19:54
Zalegalizujmy pedałów, to odezwą się pedo, zoo, i różni inni file. Dewiacja to dewiacja. Dewianci mają wypie**alać jak najdalej!

Kashero007

2013-04-16, 19:56
"Normalne, akceptowane i dziedziczne" HA ! Czy wy to k***a widzicie ? Najpierw geje teraz to.. Ja pie**ole. Brakuje tutaj jeszcze pedofili ubiegających się o prawa do r*chania dzieci ponieważ jest to: normalne, akceptowane i dziedziczne.. Niech jebną się mocno w czoło a jak to nie pomoże to do psychiatry z nimi.

zaba711

2013-04-16, 20:19
Dziedziczne ? no ciekawe jak koza urodzi mu jego dziecko -.-.
Powinni ich wystrzelać wraz z pedałami,talibami i innym ścierwem. A i wszystkich rudych też.

Tupolew18

2013-04-16, 20:47
Ja pierdziele, niedługo to nekrofile będą chcieli mieć grzejniki fundowane przez państwo bo trup dla nich za zimny i się przeziębią, dendrofile pewnie zaprotestują bo państwo sadzi za mało nowych drzewek i nie ma co r*chać a pedofile dodatek ze względu na niebezpieczną pracę dla zdrowia ponieważ jak takiego przydybasz to albo go skopiesz albo zabijesz -,-'

Tak btw. ciekawe co by zoofile zrobili jak by oni tak sobie chodzili po ulicy a tu podbiega pies i zaczyna......a nie...w sumie oni to lubią....ja pie**ole...niektórzy ludzie mają naprawdę nierówno pod sufitem.

Re...........ms

2013-04-16, 20:54
a gdzie link do filmu ? :P

BoKoR

2013-04-16, 22:12
jak to dziwnie świat się zmienia, że nienormalne rzeczy stają się tak normalne że bycie normalnym staje się nienormalne.

W tym całym poj***nym gównie dobre jest to że (chyba) koza nie będzie mogła adoptować dzieci.

rafal88x

2013-04-17, 02:46
Tupolew18 napisał/a:

Ja pierdziele, niedługo to nekrofile będą chcieli mieć grzejniki fundowane przez państwo bo trup dla nich za zimny i się przeziębią, dendrofile pewnie zaprotestują bo państwo sadzi za mało nowych drzewek i nie ma co r*chać a pedofile dodatek ze względu na niebezpieczną pracę dla zdrowia ponieważ jak takiego przydybasz to albo go skopiesz albo zabijesz -,-'

Tak btw. ciekawe co by zoofile zrobili jak by oni tak sobie chodzili po ulicy a tu podbiega pies i zaczyna......a nie...w sumie oni to lubią....ja pie**ole...niektórzy ludzie mają naprawdę nierówno pod sufitem.



napisał chłop z nickiem Tupolew18 z podpisem: strzelam do żydów

zipi

2013-04-17, 02:52
niewielka gruba zoofilów, czyt. niewielka grupa muzłumanów.

imek

2013-04-17, 02:52
rafal88x napisał/a:



napisał chłop z nickiem Tupolew18 z podpisem: strzelam do żydów




yy, no i co z tego?

PA...........SM

2013-04-17, 02:55
Kashero007 napisał/a:

"Normalne, akceptowane i dziedziczne" HA ! Czy wy to k***a widzicie ? Najpierw geje teraz to.. Ja pie**ole. Brakuje tutaj jeszcze pedofili ubiegających się o prawa do r*chania dzieci ponieważ jest to: normalne, akceptowane i dziedziczne.. Niech jebną się mocno w czoło a jak to nie pomoże to do psychiatry z nimi.



No przecież r*chanie dzieci jest jak najbardziej normalne. Nawet bardziej normalne niż homo czy zoofilia :)