18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoofil w Pszczynie zgwałcił psa, a potem zaszył mu oczy

megafilip • 2014-03-22, 15:38



Do Pszczyńskiej fundacji pomagającej zwierzętom (Zwierzęca Arkadia) trafił piesek w przerażającym stanie. Miał odcięty ogon, wyszarpany odbyt i ZASZYTE OCZY, wszystko wskazuje na to, że został zgwałcony

k***a mać, jestem przyzwyczajony do slyszenia o gwałtach, czy znęcaniu się nad psami, jednak to do mnie trafiło

Źródło/więcej info

sacramento69

2014-03-23, 03:03
@UP Dziecko nie ma ogonka. Jedyna różnica, panie "LudzietonajwspanialszeistotyświataaporównajmójcudownygatunekdozwierzęciatoCiędojadę"

cenzor123

2014-03-23, 10:34
Ale bym temu ch*jowi co to zrobił naj***ł,podłączył jaja do prądu,a na koniec też bym mu rozj***ł odbyt świdrem albo wiertłem.

orzechuuuu

2014-03-23, 10:38
Można być ch*jem, sk***ysynem, śmieciem, ale jak k***a określić coś takiego?

nanab

2014-03-23, 11:02
Hahaha i nagle sadistik to kółko wielbicieli zwierzątek :D Kundel stoi wyżej od człowieka jebnijcxie się w te puste łby

epilebzj

2014-03-23, 12:06


Niech z tym spróbuje.


P.S. Człowiek jest najbrutalniejszym zwierzęciem.

voidinfinity

2014-03-23, 13:43
nanab napisał/a:

Kundel stoi wyżej od człowieka jebnijcxie się w te puste łby



Od trynkiewicza na pewno :amused:

Chyba że masz jakąś inną teorię - w której dzieciojebca i morderca jest wyżej w hierarchii od psa :lol:

Ryuk

2014-03-23, 14:15
Dawno mnie już tak nie wk***ił żaden artykuł. j***ny k***a cwe*, ja pie**olę, takiego zjeba bym nie zabijał - na pewno nie zbyt szybko - zapewniłbym mu dożywotnie wyszarpywanie odbytu, odciął ku*asa i sprawił jeszcze kilka efektownych i efektywnych przyjemności. pie**olony zjeb.

Sadisticzny

2020-07-28, 02:08
Ryuk napisał/a:

Dawno mnie już tak nie wk***ił żaden artykuł. j***ny k***a cwe*, ja pie**olę, takiego zjeba bym nie zabijał - na pewno nie zbyt szybko - zapewniłbym mu dożywotnie wyszarpywanie odbytu, odciął ku*asa i sprawił jeszcze kilka efektownych i efektywnych przyjemności. pie**olony zjeb.



Nic byś nie zrobił.