18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoofil w Pszczynie zgwałcił psa, a potem zaszył mu oczy

megafilip • 2014-03-22, 15:38



Do Pszczyńskiej fundacji pomagającej zwierzętom (Zwierzęca Arkadia) trafił piesek w przerażającym stanie. Miał odcięty ogon, wyszarpany odbyt i ZASZYTE OCZY, wszystko wskazuje na to, że został zgwałcony

k***a mać, jestem przyzwyczajony do slyszenia o gwałtach, czy znęcaniu się nad psami, jednak to do mnie trafiło

Źródło/więcej info

M4rkOPL

2014-03-22, 19:34
Oczy zaszył żeby na rozpoznaniu go pies nie poznał? :krejzi:

nanab

2014-03-22, 19:43
Hahah z zaszciem oczów dobry motyw :D

Szczur22

2014-03-22, 19:55
O ja jebie, u mnie w mieście! O sk***esyn!

mejsidz

2014-03-22, 20:19
No jacy k***a miłośnicy zwierząt się znaleźli.
Ss-mani też kochali zwierzęta.
A tego na zdjęciach może j***ł przysłowiowy pies?

ekipa_z_UK

2014-03-22, 20:39
Weterynarz zaprzeczył gwałt, piesek ma jedno oczko które będą ratować, a rany były wcześniej opatrywane, czyli ktoś starał się go wyleczyć.

mrwieszkto

2014-03-22, 20:48
I właśnie o takim czymś mówi Sokół (przez niektórych zwany Jaszczomp) w kawałku "Jak walec". No rozjechać walcem tylko takie scierwo.

TomaZ93

2014-03-22, 21:34
k***a pastwiłbym się nad tym gnojem chyba z tydzień.

mamut1211

2014-03-22, 21:45
Ja pie**olę, jak tak można !
Rozumiem gwałcić kogoś, kto się o to prosi, ale kogoś bezbronnego ? No k***a nawet mi się to w głowie nie mieści.
Oby sprawca został sparaliżowany i żeby go teraz j***li we wszystkie dziury...Chory sk***ysyn...
Szkoda, że w naszym państwie taki człowiek (jeśli można go tak jeszcze nazwać) dostanie wyrok od kilku miesięcy do max 1 roku w zawiasach, a i tak podejrzewam, że wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie.
Nie ogarniam dlaczego, k***a, za taki sam czyn zrobiony człowiekowi dostałby 10 razy wyższą karę. Czy psy to nie
zwierzęta ? Te same zwierzęta, jak i ludzie, tylko z innego gatunku i rzędu. To, że ktoś jest mniej rozwinięty decyduje o tym, że odsuwa się go na bok, jest traktowany jak śmieć ? W takim razie czemu za zabójstwo downa albo kaleki nie ma mniejszych kar ?
Ja mam tylko nadzieję, że ten poj***niec pójdzie na samo dno piekła i sam Belzebub będzie mu wtykał rozżarzoną pałę w odbyt.

n0skill

2014-03-22, 22:16
strzal w tyl glowy i ch*j jak kgb
wszystkich k***a homosiow zoofili pedofilow zlodzieji tez

bustafan

2014-03-22, 22:25
Rozorać k***ie dupsko i po sprawie a kolega Edi powiedział, że obciął by mu ch*ja i wsadził do gardła za to jego bestialstwo.
PS Rozpijamy flaszkę i głaszczemy psa, bo się uwalił w nogach.
PS1 nie, nie jesteśmy pedałami, tylko z niejednego pieca chleb jedliśmy
;) miłej najebki sadole

Sauron

2014-03-22, 23:12
Drodzy Sadole, przyznać się który to? :D

Schizo

2014-03-22, 23:32
Zaszył mu oczy, aby go nie rozpoznał? :|

Swoją drogą, niezły pojeb.

Lunada

2014-03-22, 23:39
"Gwałt został wykluczony. Pod uwagę jest brany nawet wypadek komunikacyjny, po oględzinach weterynarzy z kliniki w Bielsku. Jednego oczka nie ma, drugie będzie ratowane, niestety pies nie będzie widział. Zostaną usunięte 2 kręgi, będzie robiona plastyka ogonka. Odbytem mamy się nie martwić - tak powiedzieli lekarze."

WalniętyKnur

2014-03-23, 00:48
a za kilka lat pójdzie w marszu równości.

pelepele

2014-03-23, 01:40
stankry napisał/a:

@up
Ciebie j***ć!!! k***a jak można zranić istotę bezbronną? Dziecko, zwierzę ...

Teraz będzie miał ch*joza okazję być uuchany przez silniejszych od siebie w ciasnej celi. Życzę wielu ku*asów w dupie oprawcy i Panu od komentarza wyżej. Gubcie kartofle!!



Ochłoń synu.
Już?
To zauważ różnicę między psem a dzieckiem.
Nie widzisz?
To jebnij się jak najmocniej w łeb czymś ciężkim.