18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoofil w Pszczynie zgwałcił psa, a potem zaszył mu oczy

megafilip • 2014-03-22, 15:38



Do Pszczyńskiej fundacji pomagającej zwierzętom (Zwierzęca Arkadia) trafił piesek w przerażającym stanie. Miał odcięty ogon, wyszarpany odbyt i ZASZYTE OCZY, wszystko wskazuje na to, że został zgwałcony

k***a mać, jestem przyzwyczajony do slyszenia o gwałtach, czy znęcaniu się nad psami, jednak to do mnie trafiło

Źródło/więcej info

ko...........er

2014-03-22, 17:27
garota napisał/a:

Dajcie mi namiary na tego typa a dosłoawnie pojadę i go zapie**olę zardzewiałą łyżką...no k***a żesz jego mać niech se gwałci ale po co ten sadyzm.



gówno zrobisz skończ pie**olić

taigatrommel

2014-03-22, 17:34
IvanKacapov napisał/a:

bardzo dobrze! j***ć psy!



Chodź tu śmieciu j***ny i to powtórz cwaniaczku!
A cię jebnę w ten twój tępy ryj, to pobiegniesz do mamusi z płaczem!

Blizzard93

2014-03-22, 17:37
IvanKacapov napisał/a:

bardzo dobrze! j***ć psy!



Grochu89 napisał/a:

zaszył mu oczy żeby go nie rozpoznał



I za to kocham sadola ! Nawet przy najbardziej gównianym temacie znajdą się komentarze, które powodują że parskam śmiechem :D Sadistic ostatnim bastionem czarnego humoru ;)

@up: skończ pie**olić ;)

kamaclan2

2014-03-22, 17:43
niby taki niewinny ten pies ? chodzi skąpo ubrany nic dziwnego ze ktos go w koncu zgwałcił :D

staffior

2014-03-22, 17:51
stankry napisał/a:

@up
Teraz będzie miał ch*joza okazję być uuchany przez silniejszych od siebie w ciasnej celi. Życzę wielu ku*asów w dupie oprawcy i Panu od komentarza wyżej. Gubcie kartofle!!



widzisz bardzo bym chciał żeby tak było
ale coś mi się wydaje, że to tylko mit. Jeśli nie to co taki k***a w dupę j***ny cwe* Tyrankiewicz nadal robi na świecie?? Czemu go w pierdlu nie przej***li i nie zaj***li?

bo to k***a zwykły mit, i j***ne zwyrodnialce maja się dobrze

szefb3

2014-03-22, 18:08
Nie no teraz to już się totalnie wk***iłem. Jak ja nienawidzę ludzi na tym chorym świecie. Pewnie ten co zrobił krztusił się ze śmiechu jaki to jest k***a zajebisty. Ja bym chciał zobaczyć jak się krztusi wydając z siebie ostatnie tchnienie życia.


ProVVe

2014-03-22, 18:18
megafilip napisał/a:



Zawsze śmieszą mnie takie teksty...




Niech cię tam śmieszy co chce wiem, że każdy ma momenty utraty kontroli.... Aaaa jak wiemy w tym kraju dostałbym przy dobrym wietrze zawiasy albo max dwa lata z mozliwościa wyjścia po roku

ffrugopl

2014-03-22, 18:38
Info z profilu na Fundacji "Zwierzęca Arkadia" na fb:
SPRAWA ZNALEZIONEGO WCZORAJ PSA W ZŁYM STANIE:

Gwałt został wykluczony. Pod uwagę jest brany nawet wypadek komunikacyjny, po oględzinach weterynarzy z kliniki w Bielsku. Jednego oczka nie ma, drugie będzie ratowane, niestety pies nie będzie widział. Zostaną usunięte 2 kręgi, będzie robiona plastyka ogonka. Odbytem mamy się nie martwić - tak powiedzieli lekarze.
Dlatego bardzo prosiłyśmy wczoraj o to aby nie podejmować za nas żadnych kroków, ponieważ nic nie było do końca wiadomo, o czym cały czas pisałyśmy.
Rany mają kilka dni, pies na pewno został wcześniej opatrzony - to jest potwierdzone na 100%. Kto wie czy komuś nie uciekł? Kogoś nie przerosła opieka, koszta? Wszystko jest możliwe, pies nam nie powie co się stało, a my nie jesteśmy jasnowidzami, żeby móc w 100% odpowiedzieć co miało miejsce i proszę nie mieć do nas o to pretensji (bo i takie były podczas rozmów telefonicznych z różnymi osobami).

wrobel242424

2014-03-22, 18:42
strona z czarnym humorem, a ludzie się prują, że ktoś sobie robi jaja z maltretowania kundla... poj***ło was do reszty

xjan

2014-03-22, 18:47
Lepiej psa jak dzieci.

Trzyzet

2014-03-22, 18:52
Ooooo, mój piesek po imprezie się znalazł :amused:

hipekzryty

2014-03-22, 18:53
haha naprawdę Wstrząsające. Zgwałcił to zgwałcił to w końcu nie dziecko czy kobieta tylko pies.

Ronoaro

2014-03-22, 19:21
Biedny psiak, pewnie dorwała go młodzieżówka z Twojego Ruchu.

woofer51

2014-03-22, 19:28
mam nadzieję, że go zamkną i będą r*chać 5 razy dziennie