18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniszczenie Narodu Polskiego przez Edukacje

TOOM44 • 2013-03-07, 20:52
Witajcie Drodzy Sadole!
Uczęszczam na profil Biol-Chem-Mat do jednej z najbardziej renomowanych szkół w moim mieście.Tak wiele się mówi dziś o nowej podstawie programowej, ale ja dopiero teraz przekonałem się na własnej skórze jaka ona "świetna". Jutro mam sprawdzian z "Chemi". :lodowka: Zapisałem to w cudzysłowiu, ponieważ minister edukacji chce z nas zrobić tępych, bezrozumnych i nic nie umiejących idiotów!Jak zapewne się orientujecie nowa podstawa programowa wymaga od ucznia zdania matury rozszerzonej z przedmiotu jaki wybrał sobie jako profilowy(dla mnie to chore).Nie mam pie**olonego pojęcia jak zdam mature z chemi.To czego my się teraz uczymy w szkole na "chemi" to nie chemi tylko k***a przysposobienie jak ugotować rosół ! :metalhead: pisze małymi literkami bo moja dziewczyna ma małe cycki :loldev:

Brzydkii

2013-03-07, 21:08
To sie k***a ucz na własną rękę. Skoro poszedłeś na rozszerzoną chemie to chyba się tym interesujesz, nie? Więc k***a w czym problem. Lenie śmierdzące. Jeszcze za was tą mature zdać najlepiej.

canon44

2013-03-07, 21:13
Dramatyzujesz, ja tam w rogu widze schemat rozpadu skrobi. Zreszta przy chemii organicznej to całkiem ciekawe tematy, stworzone po to by kogoś zainteresować przedmiotem ukazując mu "stronę praktyczną", coś ważnego w świecie, w którym praktycznie wszystko jest ciekawsze od tematu zajęć. Ucz sie pilnie to sie dowiesz jak zrobić zacier. Ciasta dobra sprawa, ale są rzeczy ważniejsze ;p

Suka_Blyat

2013-03-07, 21:19
ch*j z chemią, to co robią z historią jest przerażające...

bo...........ę

2013-03-07, 21:20
Moim zdaniem w dobrym kierunku zmierza ta nowa podstawa programowa ale dopiero zaczęła ten kierunek obierać. Chemii powinno się uczyć zawsze w oparciu o jakieś zastosowanie, bo co z tego, że umiesz zapisać reakcję utleniania żelaza jeśli nie wiesz do czego ją zastosować. Mam nadzieję, że te zastosowania gastronomiczne to jakiś ułamek tego podręcznika. Swoją drogą wolałbym uczyć się czegoś w oparciu o ciekawe przykłady jak ten z serem niż bez żadnego przykładu. Jeszcze lepiej byłoby, gdybyś miał na zajęciach jakieś eksperymenty praktyczne. Wtedy taki trudny dość i nudnawy przedmiot nabiera innych kolorów.

TOOM44 napisał/a:

Zapisałem to w cudzysłowiu



Rozumiem, że umysł ścisły ale język polski to podstawa. Poza tym nikt nie zabrania ci nauczyć się tematu z innego podręcznika - na pewno byś na tym bardziej zyskał niż stracił w oczach nauczycielki.

P.S.
TOOM44 napisał/a:

pisze małymi literkami bo moja dziewczyna ma małe cycki



Nie przesadzaj, nie są aż takie małe :)

TOOM44

2013-03-07, 21:29
Cytat:

Nie przesadzaj, nie są aż takie małe


Są są , chyba mało cycków na oczy widziałeś :P
Do tego nie jestem leniem , bo robie sobie dodatkowo chemie z podręczników ze starej podstawy programowej. Niestety nie jest tak jak myślicie że jest coś + przykład. Rzeczy tutaj zapisane są poprostu na poziomie gimnazjum i tam się tego powinno uczyć , do tego poczucie chumoru autora podręcznika jest niszczące ( czasami mi się chce płakać na lekcji). Do tego lekcje o gastonomi to 1/4 podręcznika.
Cytat:

ch*j z chemią, to co robią z historią jest przerażające...


Jestem tego samoego zdania ! To jest straszne!Jeden z moich tematów w podręczniku od histori brzmi "Kampania Polska podczas II wojny światowej". ch*j że nie mielismy żadnej kampani , ale niech będzie :D

Koniec Świata

2013-03-07, 21:35
To reptilianie chcą zniszczyć Polskę.

Te podręczniki są po prostu dostosowane do poziomu intelektualnego dzisiejszych gimbazjolicealistów, którzy napie**alają focie od lustra z ku*asem w reku i wrzucają na naszą klasę.

ru_ziolo

2013-03-07, 21:43
Znając j***ne PO to w podręczniku zabrakło nauki kręcenia lodów.
POwskie k***y wykończą ten kraj.

Shephards

2013-03-07, 21:50
"Jestem tego samoego zdania ! To jest straszne!Jeden z moich tematów w podręczniku od histori brzmi "Kampania Polska podczas II wojny światowej". ch*j że nie mielismy żadnej kampani , ale niech będzie :D "

A k***a kampania wrześniowa to ze średniowiecza była kasztanie jeden?

Aro1

2013-03-07, 22:12
@up no to jakieś h*jowe szkoły macie ja na podręczniki zlecone przez nauczycieli nie narzekam fakty w książkach się zgadzają jedynie do książki od angielskiego można mieć zastrzeżenia bo niektóre słowa są przetłumaczone niedokładnie ale nie wielki odsetek bo na kilka stron znalazłem ze 3 słowa do których można mieć zastrzeżenie a i do autora pisze się chemii tak samo jak historii .

Pater patriae

2013-03-07, 22:47
Aro1 i masz 25 lat mówisz?? Nie dziwię się, że nie narzekasz, skoro uj***łeś już z 6 razy... :lol:

Ork.Fajny

2013-03-07, 22:56
Koniec Świata napisał/a:

To reptilianie chcą zniszczyć Polskę.

Te podręczniki są po prostu dostosowane do poziomu intelektualnego dzisiejszych gimbazjolicealistów, którzy napie**alają focie od lustra z ku*asem w reku i wrzucają na naszą klasę.


Gdybyś uczył się sam biologii zamiast oscylować na poziomie ludzi o których piszesz, to byś wiedział że dziecko to nie komputer z preinstalowanym systemem i plombą której nie wolno ci zerwać bo szlag trafi gwarancję. Dzieciaka trzeba od małego szprycować, ale z umiarem, wiedzą by przystosować jego mózg do rozwoju intelektualnego w dalszych latach.
Też byś wiedział że na przestrzeni 100lat nie ma szans by ewolucja zrobiła takie coś z naszymi mózgami by zwalić winę po prostu na ich głupotę i zająć się dalej pierdołami jakimiś.
Niestety kiedy edukacją dziecka może zajmować się tylko MEN a nie rodzice, a sam MEN to tylko budynek pełen mających dzieci w dupie sk***ysynów o nazwie "urzędnicy państwowi", to będzie to na coraz gorszym i gorszym poziomie.
Ale hej! W końcu jesteś w sumie marksistom. Ogłupienie prostego ludu to część waszej ideologii...

bobrełę napisał/a:

Moim zdaniem w dobrym kierunku zmierza ta nowa podstawa programowa ale dopiero zaczęła ten kierunek obierać. Chemii powinno się uczyć zawsze w oparciu o jakieś zastosowanie, bo co z tego, że umiesz zapisać reakcję utleniania żelaza jeśli nie wiesz do czego ją zastosować. Mam nadzieję, że te zastosowania gastronomiczne to jakiś ułamek tego podręcznika. Swoją drogą wolałbym uczyć się czegoś w oparciu o ciekawe przykłady jak ten z serem niż bez żadnego przykładu. Jeszcze lepiej byłoby, gdybyś miał na zajęciach jakieś eksperymenty praktyczne. Wtedy taki trudny dość i nudnawy przedmiot nabiera innych kolorów.


Chemia w szkole podstawowej/średniej to podstawy podstaw. Ma ci dać grunt do wybrania sobie jakieś sensownej drogi na wyższej uczelni.
Ta chemia to nawet nie kwalifikuje cię do mycia szkła laboratoryjnego bo niekonieczne mówią o tym że szczoteczka twoja może rozpłynąć się w jakimś akurat używanym rozpuszczalniku do wymywania jakiś organicznych związków...

ja...........ze

2013-03-07, 23:08
@japie**olewszystkozajete

k***a jaki podobny nick do mojego

ostatni

2013-03-07, 23:30
a za kilka lat powiedzą, o jejku, jaki słaby poziom, trzeba wprowadzić egzaminy na studia, i tak znów kierunki takie jak prawo będą zarezerwowane dla dzieci bogatych rodziców, a plebs niech sp***ala do niemieckich fabryk...takie życie, głupi jesteście, taką Polskę sobie na wyborach wybieracie, na szczęście ja zaraz sp***alam z tego pie**olnika, wiem, że zaraz jakiś leming z wyższej szkoły zdrowia, urody i szczania pod wiatr napisze, żebym wypie**alał, ale po kilku rozmowach z ludźmi z cywilizowanego świata i jego odwiedzinach myślę, że faktycznie dobrze, że będę wypie**alał, a wy dalej żryjcie chleb ze smalcem, harujcie za grosze, i głosujcie jak wcześniej, bo w żydowskiej tv powiedzieli, że inaczej to wstyd