18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znakomita analiza gry polaków dokonana przez Marcina Feddka

rafal88x • 2013-03-24, 18:49
Znakomita analiza poczynań naszych biedronek w meczu z Ukraińcami. Zaangażowanie w grę Boenisha poraża..



kustoszpan

2013-03-24, 19:05
Akurat, co do Lewandowskiego, to się chłopowi nie dziwię.. Widział k***a te łamagi to wk***iony sam sobie szukał piłki, bo wie na co go stać. Więc + dla Lewego.

drArchaniol

2013-03-24, 19:20
Lewy łaził jakby mu ktoś kij w dupe wsadził. Może i w klubach dobrze gra ale do reprezentacji to się nie nadaje.

cocaine.animals

2013-03-24, 19:23
Jak ma wysunięty napastnik dobrze grać jak mu żadna łamaga piłek nie podaje ? Trzeba być skończonym debilem żeby nie potrafić wyciągnąć wniosków z tego: Klub 20 goli(w samej lidze), Reprezentacja 0 goli.

rafal88x

2013-03-24, 19:26
@UP

Tzw "syndrom Warzychy". Z Wichniarkiem było podobnie, sporo bramek w Bundeslidze-w kadrze kicha. Zresztą dotyczy to także Żurawskiego, który w reprezentacji rekordów strzeleckich nie pobijał..

drArchaniol

2013-03-24, 19:26
Zgadzam się.
Reszta piłkarzy chyba zapomniała, że jest na boisku.

Fox93

2013-03-24, 19:29
Dziwię się, że niektórzy płacą za bilety na te jednostronne spotkania, a później nie wiedzą w które kieszenie wstydu napchać.
Grali beznadziejnie... grać będą jeszcze fatalniej. Stadionów im nabudujcie tylko niech długi rosną.

bravoteampolska

2013-03-24, 19:59
Powiem Wam , że szkoda w ogóle czasu na oglądanie meczy .
Każdy z polskich piłkarzyków zejdzie z murawy i tak powie , że oczywiście za mało się postaraliśmy , albo że to wina kogoś tam i ch*j , a sam za takie pieniądze p*zdy nie ruszy . Znaleźli sobie standardowe działające na publikę wytłumaczenie .
Upie**olić im 50% dochodu i od razu się pozmienia , a jak foch to sp***alać szukać sobie normalnej pracy , na ich miejsce chętnych i posiadających talent nie brakuje .
Ktoś wcześniej wstawił post o tym iż powinno się ładować kasę w inne dziedziny sportu , owszem zgodzę się , tylko że fanów j***nej gały jest ogrom , a zatem i oglądalność jest ogromna co daję miliardy dla darmozjadów .
Jeśli ludzie dalej będą się zachłystywać gałą , to dalej będą leciały w to miliardy .
Śmieszy mnie jeszcze wręcz ciągłe zdziwienie na twarzach komentatorów i fanów jak to się stało , tak jakby to k***a kiedyś było inaczej haha .

christoff13

2013-03-24, 20:00
Co to za muzyka w tle ? ;-)

LUKUNKU

2013-03-24, 20:02
Mi tam mecz się podobał tylko szkoda że ta druga drużyna nie ustawiła wyżej poprzeczki Ukrainie :/

Darthu

2013-03-24, 20:02
To jest jakaś porażka z tą naszą reprezentacją... Z bólem powiadam: Aż odechciewa się oglądać mecze ;/

Nathaniel_Demerest

2013-03-24, 20:03
Mimo że futbolem sie nie interesuje*, to muszę powiedzieć że ta analiza trafia we mnie w 100%.

Osoby czy tez osoba odpowiedzialna za nią, zasługuje na pochwałę



* Po co mam się wk***iać?

amcio

2013-03-24, 20:04
idź Pan w ch*j z tą naszą reprezentacją

Jab7kO

2013-03-24, 20:09
Ja się tylko zastanawiam. Polska - ok. 40 mln ludzi. Odejmę już jakieś dzieci i starych. Niech będzie 20 mln... Na 20 mln ludzi, nie potrafimy znaleźć 11 piłkarzy (pie**ole w tym momencie nawet dobrą ławkę rezerwowych). 11 k***a ludzi na całą Polskę i nie da rady ? Ja pie**olę
:erniepalm:

Keepo

2013-03-24, 20:12
Z ręką na sercu wam mówię dzieciaki na orliku koło mojego domu są bardziej zgrane, posiadają większe umiejętności (aż miło popatrzeć na ich drybling, podania, wykonywanie rzutów wolnych), i grają przez 2-3 godziny, nie przez j***ne 90 minut. A w dodatku robią to za darmo. Bo tym k***om z "reprezentacji" to nawet za takie ogromne sumy dupska ruszyć się nie chce. Innymi słowy nasza reprezentacja to j***ne dno k***a. Nie oglądam meczów już od 5 lat i bardzo dobrze bo bym tylko nerwy psuł.