18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znakomita analiza gry polaków dokonana przez Marcina Feddka

rafal88x • 2013-03-24, 18:49
Znakomita analiza poczynań naszych biedronek w meczu z Ukraińcami. Zaangażowanie w grę Boenisha poraża..



NealCaffrey

2013-03-25, 13:58
Przegląd pola tragiczny, krety więcej dojrzą przy blaskach słońca. Wymiana podań tragiczna, może nie powiem nic nowego ale gra naszych grajków jest taka czytelna, tzw "klepki" tam jak na lekarstwo. Przecież nasi kopacze podając sobie piłkę z odległości 10 metrów potrzebują ją jeszcze zatrzymać, lekko "musnąć do przodu" i wtedy próbują dośrodkowywać lub lobować co kończy się zazwyczaj lotem piłki 10 metrów od celu... o wymianie podań na małym obszarze nie wspomnę, takich klepek na mecz jest kilka. Nie wymagam tu takiej wymiany podań w polu karnym (jedna taka była, ale oczywiście Obraniak musiał trafić w bramkarza), no ale k***a, żeby w środku pola, na linii obrony bez pressingu przeciwników wymieniać tak wolne podania? Przecież to tragedia jest...

Zobaczymy czy w Milanie wycisną coś z Salamona, co do Lewandowskiego? No cóż On nie jest typem piłkarza jak Ronaldo, to zawodnik żyjący z podań w obszarze 16 metrów od bramki przeciwnika, zawodnik potrafiący dobrze doskoczyć i oddać strzał głową po dośrodkowaniu, zawodnik potrafiący zastawić się i przetrzymać piłkę, nie jest On niestety świetnym dryblerem, wielu z Was na tle reprezentacji by chciało te atuty, które opisałem wyśmiać, ale jednak jeśli cała drużyna stanowi jakąś tam nie rozpadającą się masę to taki napastnik jest świetnym materiałem do wykorzystania, przykładem są gole strzelone w Bundeslidze i LM.

Macary

2013-03-25, 22:45
LisekChytrusek napisał/a:

To i ja dorzuce swoje 2grosze. Wina leży w Trenerze od początku jestem zdania że k***a żaden polski Trener na obecne czasy nei jest wstanie poprowadzić kadry polski, Tu potrzeba solidnego i twardego trenera a nie k***a popeliny i usprawieliwień pana Fornalika jakie on ma zasługi? Ale to niestety to jest spuścizna wieprza Lata, mam nadzieję że we wtorek przejebiemy z San Marino i Boniek zrobi porządek z tym bajzlem na kółkach... Stop karmienia tych pajaców, szkoda Kibiców bo zasługują na coś więcej niż obietnice!



W dupie leży wina, a nie w trenerze.
Od dobrych kilkunastu lat oglądam jak nasi grają i nic się nie zmienia, całkowicie nic, nieważne jaki trener.
Na moment Benhaker nas podciągnął w rankingach i może coś tam jeszcze by wyżej podniósł, ale to był szczyt szczytów jaki byliśmy w stanie osiągnąć.
Nasz liga jest bardzo słaba w porównaniu do innych lig, nawet azjatyckich i afrykańskich, można sobie znaleźć zestawienie.
Niestety u nas nie inwestuje się w młodych, a spora część to jakieś pociotki, albo bezpośrednio rodzina starych leśnych dziadów lub piłkarzy.
Po za tym niemiłosiernie się ich przepłaca. Zarabiają krocie, a dostają w dupę od 3 ligowych zespołów angielskich. Obchodzi ich to czy rodzina dostała bilety, a nie to by wygrać. Olewa się prawdziwe talenty, bo wszystkim rządzą leśne dziady.
Jak na razie Boniek nic nie pokazał. Nie dokonał żadnych czystek i nie widzę by inwestował w młodzież. Jeśli to zrobi to najwcześniej za kilkanaście lat będziemy mieć dobrych piłkarzy.
Trzeba by zrobić jak zrobiła Rosja. Putin wywalił wszystkich leśnych dziadów UEFA. Zostali na to wykluczeni ze wszelkich rozgrywek na 3 lata (może nawet na więcej), ale potem jak wrócili okazało się, że ich liga jest silna. Można, można, ale do tego trzeb mieć jaja i przestańcie psioczyć na trenerów, bo z gówna bata nie ukręcisz.

reporter16

2013-03-26, 19:36
Według mnie problemu trzeba szukać w formacji i przygotowaniu zawodników do meczu fizycznie jak i psychicznie, trzeba ich schwycić za łby i tchnąć w nich trochę ducha walki. Nie mamy złych piłkarzy, tylko trener nie potrafi ich wykorzystać w pełni, bo co z tego że Lewandowski strzela gol za golem w BVB, zdobywa bramki w LM jak nie może trafić w reprezentacji ? Może czas by wystawić Milika albo Teodorczyka przed nim lub za nim to chociaż miałby komu asystować skoro mu nie asystują. Myślę że nie powinniśmy ich tak krytykować szczególnie w kontekście hajsu bo za mecze w reprezentacji na pewno nie mają takich kokosów jak za mecze klubowe więc nie w tym tkwi problem. Pozdrawiam prawdziwych kibiców.