18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znakomita analiza gry polaków dokonana przez Marcina Feddka

rafal88x • 2013-03-24, 18:49
Znakomita analiza poczynań naszych biedronek w meczu z Ukraińcami. Zaangażowanie w grę Boenisha poraża..



EdmundKemper

2013-03-24, 21:25
A według mnie:
- Mamy 1,5 bramkarza(Boruc + Fabiański, którzy akurat są w formie, Tytoń nie gra od dawna w klubie, Szczęsny stracił miejsce w bramce Arsenalu, a nawet Wenger musiał zakrywać słabą formę Wojtka tym, że jest zmęczony)
- Mamy 1 obrońcę, a mianowicie Piszczka. Z Ukrainą zagrał słabo, ale na ogół w kadrze dawał radę i to bardzo mocno dawał radę. Wasyl powinien już dawno dać sobie spokój z kadrą, chociaż nie wiem kto będzie trzymał dalej tą reprezentację bo Wasyl był jedynym twardzielem, a Boruc już trochę spokorniał. Poza tym Glik, który nie wiadomo skąd gra we Włoszech bo jest słaby jak cebulki włosów 100 latka. Dodatkowo najemnik Boenisch, który miota się po boisku jakby disco polo tańczył w dodatku w 1 minucie nie nadąża za tempem gry. Wszyscy mówią, że Wawrzyniak jest strasznie słaby. W takim razie jak słaby jest Boenisch?
- Mamy góra 3 pomocników. Kuba, Grosicki i Mierzejewski. Reszta mocno od nich odstaje, ale razem dają jako tako radę. Polanski i Obraniak to już tragedia. Płacą im chyba za jak najgorszą grę. Myślałem, że może Majewski zagra dobry mecz, ale niestety się przeliczyłem. Krychowiak poza niezłą grą momentami też niczego wielkiego do kadry nie wnosi. Mierzejewski może jedynie jeszcze zasługiwać na miano reprezentanta. Może by tak powołać Kaźmierczaka ze Śląska Wrocław?
- Nie mamy napastnika. Tak, nie mamy. Lewandowski jest typowym graczem, który powinien ustawić się na szpicy, zgrywać górne piłki i czekać na podanie albo dośrodkowanie, ogólnie stać w polu karnym albo przed polem karnym jak j***ny strach na wróble w polu i wtedy będziemy mieli z Niego najwięcej korzyści, a nie wychodzić do środka pola i rozgrywać piłkę. Jakby trener chciał mieć 6 pomocników to wystawiłby 6 pomocników, a nie 5 + Lewandowskiego. Poza tym są jeszcze obiecujący Milik i Teodorczyk, szkoda tylko, że nie grają.
To tak według mnie

Trollu

2013-03-24, 21:43
Proponuję, żeby zarabiali jeszcze więcej. A wysiłek jakiego się podejmują na treningach jest zbyt duży, aby mogli zdziałać coś podczas meczu, więc darmowe alko w każdym klubie w Polsce + koksu tyle ile zdołają unieść. A z treningów zwolnieni.

I nie piszę tu o Lewym i Błaszczykowskim tylko o reszcie pseudo piłkarzy

Gracjan

2013-03-24, 21:49
Bartek Salamon wybieram cię z pokebola

zjerycha

2013-03-24, 22:05


powiem krótko: buraki
i tyle na temat

prof. Matolewicz

2013-03-24, 22:13
Kompletny brak wyszkolenia technicznego i taktycznego - obraz typowego polskiego piłkarza. Ale co się dziwić jak nie ma ludzi, którzy potrafią młodych czegokolwiek nauczyć, a jako taką bazę treningową ma tylko Legia? Nie mówiąc już o akademiach... Poza tym trenerzy sprawiają wrażenie jakby słowo taktyka było im obce.

broomer

2013-03-24, 22:23
messi to ciota

Canibal

2013-03-24, 23:16
Ja się k***a pytam jak można ładować kasę w ten pie**olony obornik,mamy tylu uzdolnionych sportowców którzy mają osiągnięcia,a od państwa dostają ch*ja do polizania.Natomiast te pie**olone zarobasy na ch*j mają grać skoro kasa i tak bd?Jak mi k***a firma same straty przynosi to ją zamykam do ch*ja pana albo próbuje czegoś nowego,a oni się chyba filmów rodem z TVN-shitu naoglądali gdzie banda takich samych sp***oleńców jak oni dostaje w dupę przez 120 min filmu a następnie zdobywa puchar mistrz spermy :homer_uv:

MadDave

2013-03-25, 00:10
Największy wpie**ol należy się temu kto wmówił polakom że ich jedynym narodowym i wychwalanym sportem ma być piłka nożna , browary kibicujące naszej ,,reprezentacji ,, - 98% tych browarów nie należy nawet do polskich przedsiębiorców , przemysł spożywczy itp . W radiu przed meczem to tam sie prawie nieobsrali od spekulacji co to będzie , co to będzie jak wygramy główny temat spekulacje i jak to będzie gdy będzie co będzię ... Narodowy sport polaków to Gdybalstwo extremalne . Wtedy komentarz wyglądał by tak - wygralibyśmy mecz gdyby przeciwnik nie wystawił piłkarzy na murawę .
Niestety prędko społeczeństwo nie przejrzy na oczy i na meczach dalej będziemy widzieli pełnych gorliwych nadziei ludzi w szalikach śpiewających nic się nie stało po meczu , wychodzących z obiektu jak kondukt pogrzebowy , dalej będziemy zalewani spekulacjami o świetlanej przyszłości naszej reprezentacji i dalej będziemy czuć ten kwaśny smak porażki na którą się wszyscy szykowali ale nikt tego na głos nie mówił .

Amen

KoTu

2013-03-25, 00:18
to jest tak komiczne :D
Ile razy jeszcze będziemy przerabiać tą samą historię, zawsze tak jest.
Gdyby tak piłkarze zarabiali od wygranych to zmieniłoby się podejście do tej zabawy, a tak chłopcy mają wyj***ne bo nie ważne jak będą grać, kasa leci.
Rozwiązać polską piłkę i przeznaczyć wszystkie fundusze na sport w którym zawodnikom zależy i mają osiągnięcia mimo, że k***a łyżwiarstwo ćwiczą na desce w skarpetkach w sali 2x2.

BANNED

2013-03-25, 01:21
wypie**olic tego j***nego benisza bo sie k***a nadaje kopac ale k***a na polu zimnioki

Mavver57

2013-03-25, 07:32


To zaangażowanie

kavkaz

2013-03-25, 09:05
Ja nie wiem skąd ta fascynacja Lewandowskim. Wszyscy są chvjowi ale tylko on jest usprawiedliwiony, bo do nie go nie grają bla bla bla. Jak mu w Borussii graja na nogę to nie dziw, że strzela. Tak jak Dzeko w City, Hernandez w Man U, i wielu innych im podobnych w stylu gry. Owszem, jest dobrym piłkarzem ale w Europie jest takich wielu. Zagramy z San Marino, nasi im włożą piątkę i Lewy strzeli hat-tricka i będzie pie**olenie rozwodzenie się nad tym jak świetnie przełamał niemoc w kadrze. Szpakowski się będzie spuszczał, że tyle goli, jaka piękna gra... a później nam słabiej niż średniak jak Ukraina 3 gole wsadza.

Fornalik nie ma jaj. 60 minuta odpocznij se chłopie, bo potrzebuje bramek w meczu o stawkę a nie żebyś dojechał do 90 minuty. Prosta sprawa. U nas się tak gloryfikuje piłkarzy, że japie**ole.

kalion83

2013-03-25, 10:57
Ale i tak na następny mecz wszyscy kibice będę się podniecać jak nastolatki koncercie bibera, kiedy w końcu sobie uświadomicie że to szmaciarze.