18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znakomita analiza gry polaków dokonana przez Marcina Feddka

rafal88x • 2013-03-24, 18:49
Znakomita analiza poczynań naszych biedronek w meczu z Ukraińcami. Zaangażowanie w grę Boenisha poraża..



vito

2013-03-24, 20:15
wypie**alac mi z tym gównem, nie po to reprezentacji w pilce noznej od 3 lat nie ogladam (no dobra moze poza euro 2012) zeby teraz sluchac jak te darmozjady znowu w dupe dostaly, slyszalem tez ze nie dlugo finansisci i rolnicy z san marino będą walczyc o 3 pkt z nami to beda dopiero jaja

typo

2013-03-24, 20:17
Dobra, gadajcie co chcecie, ale ci piłkarze grają dobrze w klubach, a to oznacza jedno - trener p*zda nie potrafi ustawić i przemówić do tych leniwych łbów, żeby k***A ZACZĘLI GRAĆ W PIŁKĘ.

Nie wiem co im Walduś pie**oli w przerwie ale chyba - spokojnie, spokojnie chłopaki. Pykniecie do Lewego i Kuby to jakoś to będzie. Tylko ze spokojem....

A to nie k***a skoki, że wybicie, fajeczka i poleciało. W United, czy Realu to piłkarze 10 minut przed zejściem do szatni jak przegyrwają to biegają osrani, żeby ich Fergie, albo Mou nie opie**olili. A po Waldusiu to od razu widać, ze krzyczeć to nie potrafi


A z tymi panienkami to ostro trzeba. Taki Klopp jakby im do szatni wlazł po takim meczu, to by mieli biało-czerwono-brązowe barwy.

p*zdeczki na boisku i p*zdeczka w szatni. To nie może działać. Z p*zdeczkami na boisku jak widać coś można zrobić, natomiast tą z ławki wyj***ć. I nie pie**olcie, żeby mu dać szanse. Największym sukcesem Fornalika będzie mecz z San Marino. Na pewno na przełamanie.... Przełamanie k***a. Oni się przełamują permanentnie od 10 lat...


eeechhhhh k***a szkoda gadać

kupan

2013-03-24, 20:22
Siadając przed telewizorem myślałem to dzisiaj ten dzień kiedy reprezentacja zagra jak na klasowych piłkarzy przystało. Niestety wszystko ch*j strzelił po 2 minutach. Przez cały mecz zamiast oglądać dobrze funkcjonującą drużyne oglądałem zlepek patałachów którym sie nawet nie chce biegać.
Dokładnie po co nam Boenish, Wasilewski. Pierwszy wyglada jak by miał 30 kilo nadwagi i kij w dupie a Wasyl to wasyl old boy niech zrobią miejsce młodym piłkarzom z charakterem, wolą walki i k***a kondycja bo na stojąco to można stać po ch*ja w wodzie a nie grać na poziomie reprezentacji w piłke nożną.
Co do chłopaków z Borussi i Boruca oni sami nam nie wygrają meczu tu trzeba 11(+dobra ławka rezerwowych) zgranych ze sobą piłkarzy których niestety nie posiadamy jak zresztą łatwo to zauważyć.
No cóż do boju nasi bo wyprzedzają nas takie potęgi piłkarskie w rankingu FIFA jak Uzbekistan, Burkina Faso i Haiti.

danis008

2013-03-24, 20:24
ja się pytam k***a za co oni szmalec dostają? wypie**alać z tymi patałachami tak mecz przej***ć idź pan w ch*j. dzieci w podstawówce lepiej grają :roll:

zibilp

2013-03-24, 20:25
'zaraz wrócimy se..' no proszę, panie redaktorze..

cerastes

2013-03-24, 20:36
buehehehe ile już się razy odgrażaliście że bojkotujecie reprezentacje i co? jajco k***a.. patałachów się nie pokazuje, nie finansuję a przed wszystkim nie ogląda..

ja po EURO mam całkowicie wyj***ne na polską piłkę... bo jak klubowo TSW i Biało-czerwoni to jedna wielka żenada ...

a za to w piątek skoczyłem na ryneczek w krakowie. Dupek od zaj***nia, konkurencji prawie wcale bo większość zostały przed TV.. wypasik był

Meretrix

2013-03-24, 20:37
Mnie to rozwala, że co jakiś czas wybierany jest gwiazdor polskiej reprezentacji, który by potrafił wszystko ale jednak dziwnym trafem nie potrafi. Kiedyś to był Dudek, później jeszcze ktoś, później Boruc, później ch*j wie kto inny, teraz Lewandowski, a co ma kurde napastnik goli nie strzelać, jasne, że co jakiś czas coś strzeli, wszyscy są tak samo ch*jowi, bez kondycji, umiejętności, talentu, nie chodzi o ten mecz czy o ostatnie kilka lat, zawsze tak było, to że kilkadziesiąt lat temu gdzieś tam zajęli 3 miejsce to tylko potwierdza regułę. Zajebiste osiągnięcie 3 miejsce, porażka.

Al...........yk

2013-03-24, 20:42
Przeczytałem połowę komentarzy i coo... gówno.
Materiał cały wygląda taka jakby Polska przegrała bitwę z największym wrogiem.
k***a..! jak mamy grać w piłkę jak nie mamy zacięcia i woli walki w takich spotkaniach. RUSKIE BIAŁORUŚ UKRAINA I wszyscy na wschód mają nam k***a lizać stopy a nie poddajemy sie w pierwszych 10 minutach. To są k***a derby wschodu do h*ja.
Wolałbym wyj***ć całą reprezentacje i wstawić na ich miejsce ekipę która kasowałaby Ukraińców fizycznie zamiast podchodzić do spotkania taktycznie czy liczyć na BVB. k***a ich mać.

Eliot Imperio

2013-03-24, 20:42
O tej agresji w grze idealnie powiedziane. Kopali ich jak jakichś pedałków. W BVB lewy potrafi się rozepchnąc, zastawić, powalczyć. Tylko w reprze pada każden jeden na glebe jakby mieli po 15 lat i grali z 30 latkami. Tak się cieszyliśmy przed meczem z kumplami, że wódeczka jest, chipsy są to i meczyk będzie elegancki. Spóźnilismy się na mecz 4 minuty i było 1;0... Poszedłem do kibla i jak wróciłem było już 2;0.... JAk w kabarecie u Dańca z gołotą ; D

LisekChytrusek

2013-03-24, 20:42
To i ja dorzuce swoje 2grosze. Wina leży w Trenerze od początku jestem zdania że k***a żaden polski Trener na obecne czasy nei jest wstanie poprowadzić kadry polski, Tu potrzeba solidnego i twardego trenera a nie k***a popeliny i usprawieliwień pana Fornalika jakie on ma zasługi? Ale to niestety to jest spuścizna wieprza Lata, mam nadzieję że we wtorek przejebiemy z San Marino i Boniek zrobi porządek z tym bajzlem na kółkach... Stop karmienia tych pajaców, szkoda Kibiców bo zasługują na coś więcej niż obietnice!

raper900

2013-03-24, 20:45
k***a co ja pacze.

xarkons

2013-03-24, 20:59
Boenisch, kto k***a tego matola wpuscil na boisko? Tanczy jak balerina z glowa w dol zero celnosci jednym slowem k***a no lamaga.

T-Will

2013-03-24, 21:03
Ale z tym Boenischem to pie**olenie, "tylko udawał, że atakuje Yarmolenke"(tylko do tego się odnoszę, bo to, że nie wracał to jest karygodne).
k***a Friedek niech mi pokaże obrońcę, który w takich sytuacjach zabiera skrzydłowemu piłkę...tak się robi, że się zawodnika odprowadza(a nie idzie "na raz"), a reszta ma zagęścić tak pole gry, żeby on nic nie zrobił.

raatos

2013-03-24, 21:09
to my mamy nowego trenera ?

fabiothethird

2013-03-24, 21:13
Analiza całkowicie odwrotnie proporcjonalna do gry tych "piłkarzy". Feddek zwany też Chylewskim to świetny dziennikarz. Szkoda, że jest go tak mało w tv. Aż przyjemnie się ogląda tak profesjonalne materiały. Brawo.