18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zemsta rowerzystow

b2534471@uggsrock.com • 2011-09-04, 15:31
Ile razy wkurzales sie na pieszych jadac rowerem?
Jest sposob na to:

Misza123

2011-09-04, 15:48
I bardzo dobrze, do takich k***a oslow strzelac powinni, jest sciezka rowerowa to wypie**alac na chodnik a nie k***a

od_chleba

2011-09-04, 15:57
@up bo co? Nie potrafisz pieszego wyminąć? Kierownica Ci się biedaku nie skręca? Czy może jeszcze tego nie opanowałeś?
A co do kierowców to się zgadzam. Szlachta od siedmiu boleści...

Misza123

2011-09-04, 16:05
Zawsze jak jest sciezka rowerowa, jest tez chodnik, po ch*j laduja sie na sciezke rowerowa jak moga isc po chodniku

lesiot

2011-09-04, 16:10
Pieprzeni rowerzyści tak zabiegają o uprzywilejowywanie i prawa dla słabszych... ale co do czego pieszych (najsłabszych na drodze) by pajace rozjeżdżali.
Ale jak jedzie pedalarz po jezdni to oczywiście powtarza sobie, że jego rower to taki sam pojazd jak samochód... ale prawa oczywiście chce mieć inne, pozwalające im również jeździć po chodnikach.

Banda hipokrytów... jak ktoś jest półdebilem co kierownicy nie umie skoordynować z pedałami, to żadne dodatkowe prawa w ruchu drogowym i tak mu nie pomogą. A jak ktoś umie jeździć, to się nie wydurnia jak co po niektórzy pajace na co miesięcznych masach kretonicznych (blokowanie miasta w imię odblokowania - to tak jak gwałcić prostytutki w imię walki ze stręczycielstwem).

~Velture

2011-09-04, 16:38
Wszyscy nade mną pie**olą. Mi się podobało a szczególnie ostatnia akcja i to jak przeszli przez tego CLS'a sobie :D

Ciekawe czy ostatni typ dostał jeszcze mandat za swoj wybryk :D

No...........ck

2011-09-04, 17:23
Walczą o to żeby ludzie byli dla nich bardziej wyrozumiali, a zachowują się jak bydło. Chcą szacunku, a sami nie szanują nikogo. No po takiej burackiej akcji, to aż wstyd na rower wsiąść. Poza tym czy to naprawdę jest problem warty jakichkolwiek akcji?

Jeszcze coś, to bardziej wygląda na próbę samorealizacji tych hipsteroch*jwieco zjebów, niż na próbę realnego rozwiązania problemu. Nie ma nic gorszego niż takie k***y, które myślą, że mogą robić co chcą w imię wyższych celów. Zaj***ć to mało, a ten film można umieścić w materiale dowodowym.

Ale mnie wk***ili

xSamoTix

2011-09-04, 17:23
Wyj***ne więcej takich akcji skoro jest ścieżka lub parking dla rowerów to gdzie tam samochód lub pieszy.

solteck

2011-09-04, 17:26
trzeba było koło merca przyczepić łańcuchem z kłódką do tego stojaka ...
albo do jakiegoś słupa/drzewa

Mockba

2011-09-04, 17:56
Troche zrozumeinia,panowie.

ALE!

Misza123 napisał/a:

I bardzo dobrze, do takich k***a oslow strzelac powinni, jest sciezka rowerowa to wypie**alac na chodnik a nie k***a



no. jest tylko po co po niej jezdzic jak jest ulica.

od_chleba napisał/a:

@up bo co? Nie potrafisz pieszego wyminąć? Kierownica Ci się biedaku nie skręca? Czy może jeszcze tego nie opanowałeś?
A co do kierowców to się zgadzam. Szlachta od siedmiu boleści...



Nie potrafimy, widze kolega ma doswiadczenie na drodze. Jedziesz samochodem, cos jedzie z naprzeciwka i co, ja mam k***a hamowac poltorej tony żelaza, pie**olic ekonomiczna jazde, bo cwe*,rzekomo kolarz jedzie srdokiem pasa ?

Naparwde k***a, chyba z polowa to sobie ten wiek na chama wklepuje wyzszy, bo pojecia to zero.

Co do filmu, bardzo trafny. Do rowerzystow nic nie mam, ale kazdy powinien pilnowac siebie.

owek

2011-09-04, 18:07
I tak na tym filmiku jest wszystko wyreżyserowane CROPP i ch*j.

Barak

2011-09-04, 18:09
Jak mi jakiś zajebisty kierowca samochodu zajedzie drogę to mijając go (przed maską) pokazuje mu palcem na okolice jego grila/zderzaka/swiatel patrzac to w kierunku palca, to na kierowce (to wszystko daje wrazenie jakbym mu pokazywal ze cos ma nie tak z maską/swiatlami/itd) wtedy zazwyczaj gosciu wysiada, oglada samochod i nie wie o co chodzi ;) A ja jade/ide sobie śmiejąc się z debila.

Podsumowując - nie pokazujmy faków debilom, nie przechodzmy przez ich samochody. Lepiej ich troche zdziwmy, wtedy bede mieli zagadke na pare minut ;)

SOSNA~

2011-09-04, 18:10
takie rzeczy tylko w Polsce albo u Rusków ;]

@up, skąd wiesz? Info od Pana Boga?

strzelec59

2011-09-04, 18:12
KULTYWATOR napisał/a:

Walczą o to żeby ludzie byli dla nich bardziej wyrozumiali, a zachowują się jak bydło. Chcą szacunku, a sami nie szanują nikogo. No po takiej burackiej akcji, to aż wstyd na rower wsiąść. Poza tym czy to naprawdę jest problem warty jakichkolwiek akcji?




Jak dla mnie to próbowali zwrócić uwagę ludzi na problem i...

udało im się. Uważam nawet, że nigdzie nie przesadzili.

Żeby przekonać się czy to warte takich akcji trzeba sobie wsiąść na rower.

think666

2011-09-04, 18:33
Zagotowałem się. Dlaczego my Polacy mamy taka potrzebę uogólniania wszystkiego? Jestem rowerzystą i najbardziej wk***iają mnie rowerzyści, którzy zapie**alają po chodnikach ile fabryka dała, kierowcy, którzy parkują samochody na ścieżkach i omijają rowerzystów w odległości pół metra z ogromną prędkością, rolkarze na drogach rowerowych pchający jednocześnie wózek z dzieckiem, piesi, którzy uważają, że czerwony chodnik jest lepszy do chodzenia itd.

Reasumując.
Debile jeżdżą samochodami, rowerami, skuterkami, motocyklami i chodzą piechotą.

edit: Gdańsk Brzeźno - trasa nadmorska.