18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zemsta rowerzystow

b2534471@uggsrock.com • 2011-09-04, 15:31
Ile razy wkurzales sie na pieszych jadac rowerem?
Jest sposob na to:

arti4-92

2011-09-04, 22:35
Misza123 napisał/a:

I bardzo dobrze, do takich k***a oslow strzelac powinni, jest sciezka rowerowa to wypie**alac na chodnik a nie k***a


Widzisz, pieszy może poruszać sie po ścieżce rowerowej, ale musi ustąpić pierwszeństwa dla roweru, gorzej jest jezeli tego roweru nie słychać :)

Deroli

2011-09-04, 22:55
robię podobnie tylko maski nie zakładam :D

hemen

2011-09-04, 23:04
Zahaczanie kierownicą sie nie sprawdza. Lepiej wystawić barek i wtedy przypie**olić bez obawy o upadek. Najlepiej jeszcze od tyłu to sie cwe*e wystraszą a jak sie mocniej przyjebie to nawet sie potknie. A co do ustępowania to nikt raczej nie ustępuje więc jade na czołowe, jak sie nie odsuną to robie motyw z barkiem.

Allspark

2011-09-04, 23:28
Ło kur*a! Jak to rowerzyści zaciekle walczą o swoje prawa! "kierownicą zawadzić", "z bara pociągnąć" i to "najlepiej jak się potknie". Skoro tak się bawimy to w takim razie jak jest ścieżka dla rowerów a rowerzysta jedzie i tak po ulicy to powinien dostać drzwiami i to najlepiej na pełnej prędkości i od tira. Może jak upadnie na łeb to zmądrzeje, chociaż wątpię. A skoro ścieżki rowerowe są tylko dla rowerzystów to chodniki powinny być tylko dla pieszych. I co więcej KAŻDY - DOSŁOWNIE KAŻDY wjazd na chodnik powinien się kończyć patykiem w szprychach i bolesną nauczką. W końcu dlaczego piesi nie mają walczyć o swoje prawa. I tak btw rowerzystów nie lubi nikt oprócz rowerzystów... Zgadnijcie czemu...

WyjebanyWRap

2011-09-04, 23:32
Widzę że wszyscy co się tu wypowiadają, to k***a nóg nie mają by na rowerze jeździć.

Jak idę z buta to schodzę ze ścieżki bo jeżdzę też na rowerze i wiem co znaczą takie matoły, jeden już by wpie**ol dostał kiedyś bo szedł taki 130 kilowy kondon i jeszcze się spinał że czemu się do niego pluje, k***a.

Cytat:

Ło kur*a! Jak to rowerzyści zaciekle walczą o swoje prawa! "kierownicą zawadzić", "z bara pociągnąć" i to "najlepiej jak się potknie". Skoro tak się bawimy to w takim razie jak jest ścieżka dla rowerów a rowerzysta jedzie i tak po ulicy to powinien dostać drzwiami i to najlepiej na pełnej prędkości i od tira. Może jak upadnie na łeb to zmądrzeje, chociaż wątpię. A skoro ścieżki rowerowe są tylko dla rowerzystów to chodniki powinny być tylko dla pieszych. I co więcej KAŻDY - DOSŁOWNIE KAŻDY wjazd na chodnik powinien się kończyć patykiem w szprychach i bolesną nauczką. W końcu dlaczego piesi nie mają walczyć o swoje prawa. I tak btw rowerzystów nie lubi nikt oprócz rowerzystów... Zgadnijcie czemu...



Nie stać Cię na rower, to nie nasz problem - kompleksy lecz u psychologa a nie k***a na cywilizowanych forach.

kicsi

2011-09-04, 23:32
arti4-92 napisał/a:


Widzisz, pieszy może poruszać sie po ścieżce rowerowej, ale musi ustąpić pierwszeństwa dla roweru, gorzej jest jezeli tego roweru nie słychać :)



tak samo jak rower może poruszać się po jezdni też może nie słyszeć samochodu, ale k***a mać po to masz łeb żeby się odwracać i UWAŻAĆ! skoro nie jesteś na 'drodze' przeznaczonej dla ciebie, ale możesz się po niej poruszać, to TY musisz uważać bardziej, a nie ci którym ta droga jest przeznaczona!

Allspark

2011-09-04, 23:37
Wyj***nyWRap napisał/a:

Widzę że wszyscy co się tu wypowiadają, to k***a nóg nie mają by na rowerze jeździć.

Jak idę z buta to schodzę ze ścieżki bo jeżdzę też na rowerze i wiem co znaczą takie matoły, jeden już by wpie**ol dostał kiedyś bo szedł taki 130 kilowy kondon i jeszcze się spinał że czemu się do niego pluje, k***a.



Nie stać Cię na rower, to nie nasz problem - kompleksy lecz u psychologa a nie k***a na cywilizowanych forach.



nie potrzebuję roweru bo mam samochód, żeby trąbić na idiotów którzy na dwóch kółkach pod maskę mi wjeżdżają...

Earth

2011-09-04, 23:43
Bardzo dobrze robią. ch*je bezmózgie niech wypie**alają na chodnik - od tego on jest. Od tego jest on. Od tego jest.

Verthe

2011-09-04, 23:51
"Jako pieszy nienawidzę kierowców, jako kierowca nienawidzę pieszych, ale jakbym się k***a nie poruszał, nienawidzę rowerzystów."

Prometheus_Coprophagus

2011-09-05, 00:13
od_chleba napisał/a:

@up bo co? Nie potrafisz pieszego wyminąć? Kierownica Ci się biedaku nie skręca? Czy może jeszcze tego nie opanowałeś?
A co do kierowców to się zgadzam. Szlachta od siedmiu boleści...



A jeśli będziesz jechał samochodem i zobaczysz, że lezie całą szerokością jezdni gromada pieszych, też będziesz się ładnie do nich uśmiechał i próbował powymijać, czy może puścisz im sensowną wiązankę?

Idę pieszo - nie włażę na ścieżkę dla rowerów. Jadę rowerem - nie pruję po chodniku. Proste, logiczne - niestety nie dla wszystkich.

stasiuuu

2011-09-05, 00:19
Zarejestrowałem się, żeby napisać ZAJEBISTE!

ziuny

2011-09-05, 07:49
ja uwielbiam rowerzystów jadących po ulicy jak obok jest ścieżka rowerowa. Pełen gaz, hamowanie z piskiem opon i klaksonem, przepięknie wypie**alają na boki:)

masabitumiczna

2011-09-05, 09:42
@ hiitman w wielu przypadkach jest tak, że jak przekraczasz ulicę po rowerowej "zebrze" to kierowcy się drą i pie**olą głupoty...

Mockba

2011-09-05, 09:43
stasiuuu napisał/a:

Zarejestrowałem się, żeby napisać ZAJEBISTE!



To masz piwo na pocieche bo juz stad nie pojdziesz ;D

Rh...........ox

2011-09-05, 09:49
Czy istnieje jeszcze temat gdzie nie będzie spinania się o byle gówno? :roll: