18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zemsta rowerzystow

b2534471@uggsrock.com • 2011-09-04, 15:31
Ile razy wkurzales sie na pieszych jadac rowerem?
Jest sposob na to:

sasia

2011-09-05, 10:56
brawo brawo brawo brawo! napisałabym to z caps lockiem jakby się dało :)

Novik

2011-09-05, 11:33
@Velture zapewne to jakiś wysoko postawiony frajer i sobie załatwił .

Su...........cz

2011-09-05, 17:55
Polacy to zawsze znajdą pretekst, żeby się żreć między sobą, każda różnica jest dobra:
- rowerzysta vs pieszy vs kierowca
- katolik vs (nie)katolik
- ateista vs katolik
- PiS vs PO
- lewa vs prawa
- pepsi vs coca cola
- ostatnio nawet rejestracje samochodowe są powodem do konfliktów. Że to niby ktoś z prowincji wjechał do miasta i odwrotnie.
- itd. itd.

Jakby tak zebrać to wszystko do kupy i przyrównać do 2 losowych osób, to w każdej kombinacji zawsze wyjdzie, że jeden drugiego jednocześnie szanuje i z całego serca nienawidzi.
Wydaje mi się że popadamy w coraz większą paranoję.

eboleq

2011-09-05, 18:59
Polska jest własnie dlatego takim ch*jowym państwem.
W innych jest sciezka rowerowa to jest i poruszają sie po niej tylko rowery. Ale w naszym kochanym kraju banda debili nawet tak prostej rzeczy nie rozumie. (k***a jakby cywilizacja zaczeła sie od polaków, to byśmy jeszcze nawet koła nie wynaleźli)

Dr.den

2011-09-06, 17:42
O k***a, Tomasz Knapik w mercedesie :shock:

al...........10

2011-09-06, 19:56
Ktoś już pisał o wk***iających rowerzystach jeżdżących po pasach. Mnie bardziej dziwi, że jak 90% rowerzystów przejeżdża po pasach, tak tyle samo zsiada przed przejazdem dla rowerów. Nie mogę znaleźć w tym logiki. Tak swoją drogą, drodzy napinacze, wjechaliście już w jakiegoś rowerzystę z jego winy? Ciekaw jestem jak w praktyce wygląda wyciąganie odszkodowania w takich sytuacjach ;-)

kizug666

2011-09-07, 13:42
to na sadisticu teraz też reklamy lecą?