18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie Witolda Tumanowicza

CzarDo • 2014-04-13, 13:44
Zatrzymanie Witolda Tumanowicza po pokojowej demonstracji na Pl. Zbawiciela w miejscu odbudowy pedalskiej tęczy. Tumanowicz ponad 40 razy pyta dzielnych stróżów prawa o powód zatrzymania i o wylegitymowanie się, ale nie otrzymuje odpowiedzi.

barteql

2014-04-13, 23:42
Cierpliwe chłopaki... ja bym mu dawno zamknął ten brodaty ryj...

Mell_Rebook

2014-04-13, 23:51
Nefario napisał/a:

(...)Pozdrawiam szczególnie j***nych jełopów (czekam na warna ale inaczej się nie da), którzy jeszcze będą policji przyklaskiwać. pie**olone ciemne kupy mięcha, które najchętniej by tylko żarły, srały i oddawały 3/4 czasu i pieniędzy byle by tylko policja ochroniła ich przed ludźmi, którzy myślą i mają swoje własne zdanie. Czekam na dzień aż dobiorą wam się k***a do dupy Ci wasi zbawiciele i wtedy zobaczymy czy nadal będziecie krzyczeć "i dobrze, strzelać powinni z ostrej amunicji". Ale do tego nie dojdzie nie? No bo przecież takie gówno z domu nie wychodzi, jeszcze byście zawału dostali gdyby was jakiś policjant o dowód poprosił.



No cóż, zadam jedno pytanie, co taki policjant może zrobić? Dostanie rozkaz, rozgonić to musi. Ktoś ich tam wysłał, ktoś powiedział, że mają coś zrobić, to zrobili. Fakt faktem, że niezbyt profesjonalnie do tego podeszli, ale trudno.
Życie policjanta musi być trudne, o ile nie jest jakąś k***ą, która nachapała się odrobiny władzy.

Nefario napisał/a:

(...)I nie nie jestem pokoleniem JP. Policja musi istnieć i jest nieodzownym elementem społeczeństwa. Ale mówię tu o policji a nie burakach, sadystach, którzy nie respektują podstawowych praw.



Po ostatnim zdaniu, daję Ci piwko! Od zawsze miałem taki zdanie na temat policji. BTW: Dobrze znać swoje prawa, i z nich korzystać. ;-)

warder

2014-04-14, 01:12
Tumanowicz, jak to cudownie odzwierciedla jego charakter. Ciekawy jestem jak ten mały fiutek zachowałby się gdyby to stara dobra MO dokonała zatrzymania. Okład z pały po nerach przywróciłby mu kontakt z rzeczywistością i nauczyłby pokory. Wyrwać chwasta!

szpajder

2014-04-14, 02:05
warder napisał/a:

Tumanowicz, jak to cudownie odzwierciedla jego charakter. Ciekawy jestem jak ten mały fiutek zachowałby się gdyby to stara dobra MO dokonała zatrzymania!

Na pewno nie tak jak ty, czyli: "chłopacy" współpracujmy...
warder napisał/a:

Wyrwać chwasta!

Nie życz sobie aż tak źle.

Alonso

2014-04-14, 10:48
Płacze jak Wipler.

Kozar

2014-04-14, 12:24
Już kiedyś pisałem Tumanowicz chyba uważa że nazwisko zobowiązuje, niech ten kretyn z bandą towarzyszących mu półmózgów weźmie się do pracy, tak samo jak druga strona - obnoszące się ze swoją orientacją pedały.

Samudaripen

2014-04-14, 21:50
k***a śmiech na sali i media nam wciskają, że to Rosjanie nie są wolni, k***a mać...
Ci panowie zapomnieli, że mamy w tym pie**olniku demokracje, a oni pracują DLA NAS! I nie jest to "pan i pani władza" jak w k***a PRL'u, gdzie policjant był świętością, tylko k***a pracują dla nas te pie**olone jełopy.. I gdzie tu wolność.. Z jednej strony Rosja, gdzie media są kontrolowane przez władzę z drugiej strony zachodni "cywilizowany" świat, w którym 90% mediów należy do kilku globalnych żydowskich korporacji i żeby mnie ktoś nie posądzał o antysemityzm, ja tu nie mówię o tych godnych szacunku np. polskich żydach, którzy sami oddają część polskim bohaterom II WŚ, tylko o tych grubych amerykańskich imperialistycznych żydach, którzy nie wiadomo jaki cel mają w propagowaniu tych wszystkich świństw..