18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie Witolda Tumanowicza

CzarDo • 2014-04-13, 13:44
Zatrzymanie Witolda Tumanowicza po pokojowej demonstracji na Pl. Zbawiciela w miejscu odbudowy pedalskiej tęczy. Tumanowicz ponad 40 razy pyta dzielnych stróżów prawa o powód zatrzymania i o wylegitymowanie się, ale nie otrzymuje odpowiedzi.

RockyWood

2014-04-13, 15:23
Przypominam wszelkim sympatykom RN, że "prawie oficjalnie" rząd uznaje tą organizację za organizację PRZESTĘPCZĄ (!!!) - ja się nie przyznam bo jeszcze i mnie zakują. Radzę posłuchać czasem głównych działaczy PO, PSL, SLD (dokładnie tak - lewaków i zatwardziałych komunistów) - dowiedzielibyście się że są oni za ZDELEGALIZOWANIEM (!!!) RN a nawet ogłoszenie RN jako organizacji terrorystycznej co już woła o pomstę do nieba. Ale to oni rządzą i oni decydują - wy sobie szczekajcie przez klawiaturki.

Z obecnym lewackim systemem faktycznie można by wygrać tylko i wyłącznie przez totalny rozpie**ol w całym kraju i przyozdobienie latarni wzdłuż Wiejskiej wiadomo czym - co się nigdy nie wydarzy.

Każdy poważnie i trzeźwo myślący Kowalski doskonale wie, że owa instalacja na Placu Zbawiciela (Dżizus jest dosłownie wniebowzięty z tej inicjatywy :D ) to pro pedalska manifestacja zwyrodnienia społecznego i promowanie zboczeń i choroby psychicznej (do nie tak dawna - proszę sobie o tym poczytać) obecnie uważanej za coś normalnego - pedalstwa.

Krótko mówiąc cała ta tęcza dzisiaj w/g mnie jest totalnie popie**olonym pomysłem a co chwilę odbudowywanie tego gówna za pieniędze podatników (tak - TY TEŻ za to zapłaciłeś) ma na celu wyłapanie przeciwników zwyroli i pro pedalskiego (pro unijnego) rządu - czego przykład macie na filmiku.

Z drugiej strony owy protest tych ludzi był NIE-LE-GAL-NY i chcąc nie chcąc zgadzam się z nałożonymi na nich mandatami (500 ziko za zakłócanie czy jakoś tak). Doskonale wiedzieli że ten "protest" ch*ja da i mogli równie dobrze stanąć obok z transparentem zgłaszając wcześniej policji/władzom miasta o takiej inicjatywie - myślę że dostaliby zgodę a nawet OCHRONĘ policji bez najmniejszego problemu.




zakart

2014-04-13, 15:27
@stery_srh Zgadzam się z Tobą w 100%. Dodam tylko jeszcze , że policja powinna podziękować za nakręcenie tego filmu, złotymi ustami jakiejś laski - rzeczniczki prasowej, bo obraz ma jednak wartość szkoleniową. Gdyby nie trafiło na Tumanowicza, tylko na jakiegoś innego popaprańca, który zamiast komórki miałby nóż albo inną broń, to mielibyśmy jatkę w horror-suce. Głupole nawet ich nie przeszukali i nie odebrali żadnych przedmiotów. Dlatego ja nie boję się policji, obawiam się tylko policji głupiej, pozbawionej wyobraźni i nieprofesjonalnej.

stery_srh

2014-04-13, 15:31
@zakart - dobrze mówisz. Swoją drogą, to już po poprzednim twoim wpisie miałem wrażenie, że sam pracowałeś w policji, lub innej branżowej formacji. Mam rację?

NieWiemZeWiem

2014-04-13, 16:11
pytania o wylegitymowanie się są żałosne ale o powód jak najbardziej na miejscu

osa79

2014-04-13, 16:25
no tuman...


przepraszam Tumanowicz...

takija

2014-04-13, 16:32
Filmik przedstawia tylko część zatrzymania. Skąd mamy wiedzieć że policja nie wylegitymowała się i nie podała podstawy zatrzymania jeszcze przed radiowozem? To że ten głupek o to prosi i upiera się że nie słyszał to jego problem....trzeba było dojść do słowa a nie tak jak w tej suce wydziera sie w niebogłosy jakby mu ktoś pałą w dupie merdał. Kolejny filmik nie pokazujący praktycznie niczego poza fragmentem ch*j wie czego ;)

Nefario napisał/a:

Nie wiem jak wy ale ja nie czuje się wolny we własnym kraju. Jak można czuć się wolnym gdy w każdej chwili ktoś kto wygląda jak policjant może Cie zatrzymać, założyć kajdanki i zawieźć na komisariat bez słowa wyjaśnienia. Jak mogę się bronić, gdy pseudo policjanci się nie legitymują (mimo że mają obowiązek) a gdy składa się zażalenie na zatrzymanie nie reagują mimo, że mają taki obowiązek?



Oh k***a ile razy Cie tak zatrzymali za nic nie robienie albo kogoś z Twoich znajomych? Puste pie**olenie.

crystaldragon

2014-04-13, 16:41
Wszystko co jest niezgodne z główną socjalistyczną doktryną reżimowo-propagandową musi zostać usunięte (jak za komuny). Z polecenia wyższego przedstawiciela władzy policja zamieniła się w gestapo łamiąc prawa obywatelskie (jak za komuny). Polska to w tej chwili republika bananowa.

Roszp

2014-04-13, 16:50
Oni są zawsze tacy sami. Najpierw narobi dymu, potem jak się policja do takiego przyfasoli to prosi o wylegitymowanie, o podstawę prawną i o co tam jeszcze w internecie wyczytał, że może prosić. Bardzo żałosne zachowanie - zamiast wziąć wszystko na klatę jak facet to się maże jak ciota.

maciej11

2014-04-13, 16:53
@do wszystkich pajaców, którzy przyklaskują psiarni i twierdzą, że policjanci na pewno podali powód zatrzymania przed zapakowaniem zatrzymanych do suki.

Byliście kiedyś na jakiejś demonstracji nieprorządowej? Byliście kiedyś zatrzymani? A może byliście kiedyś przy takim zatrzymaniu? Naprawdę wierzycie w to, że policjant podchodzi do takiego Tumanowicza i mówi mu "na podstawie art. XX par. XX zostaje pan zatrzymany blablabla"?? No k***a nie bądźcie naiwni. Wpadli z pałami, zgarnęli kogo popadnie spośród tłumu, dodając pewnie przy tym "no chodź k***a zobaczymy czy na dołku będziesz taki cwaniaczek".

stoprocentsok

2014-04-13, 17:02
Długo myślałem, że takie filmiki są bezsensu i ukazują jedynie jak ktoś dał sobą pomiatać. Ale taka prawda, że w kraju w którym ludzie mogą coraz mniej a rządzący coraz więcej to są one jedynym sposobem by otworzyć ludziom oczy. Nie jest coraz lepiej :)

takija

2014-04-13, 17:24
maciej11 napisał/a:

@do wszystkich pajaców, którzy przyklaskują psiarni i twierdzą, że policjanci na pewno podali powód zatrzymania przed zapakowaniem zatrzymanych do suki.

Byliście kiedyś na jakiejś demonstracji nieprorządowej? Byliście kiedyś zatrzymani? A może byliście kiedyś przy takim zatrzymaniu? Naprawdę wierzycie w to, że policjant podchodzi do takiego Tumanowicza i mówi mu "na podstawie art. XX par. XX zostaje pan zatrzymany blablabla"?? No k***a nie bądźcie naiwni. Wpadli z pałami, zgarnęli kogo popadnie spośród tłumu, dodając pewnie przy tym "no chodź k***a zobaczymy czy na dołku będziesz taki cwaniaczek".



Czyli byłeś tam i znasz sytuacje od podszewki :) Idź zatem na świadka i pomóż Tumanowi...nie jednemu zresztą ;)

Re...........lo

2014-04-13, 17:27
Te dyskusje i tak nie maja znaczenia. Jestesmy juz tym wszystkim wk***ieni tak, ze jak przejdzie fala po czerwonej holocie, to wisielcow z latarni utylizowac beda cale firmy. Nic juz i tak nie powstrzyma jutra, nawet modlitwa...
A Policja, albo legnie w gruzach starego porzadku, czkajac krwia na wlasne zyczenie, albo przyjmie role slugi Narodu.

Machol

2014-04-13, 17:33
Jakby z Polski była taka Kambodża, to wyj***li by tą kamerę w pył, a sam Tumanowicz składał by wywiad jecząc z bólu i sepleniąc.

Dorquba

2014-04-13, 17:56
Nie chodzi tu nawet o Tumanowicza tylko o to że panowie policjanci MAJĄ OBOWIĄZEK SIĘ WYLEGITYMOWAĆ. O-B-O-W-I-Ą-Z-E-K. Jak widać tego nie zrobili- jawnie łamią prawo, a wy debile jeszcze im przyklaskujecie.
Jakby was złapali, nie domagaliście się podania powodu? Idziecie sobie na zakupy a tu nagle na ziemie i jesteście skuci. Nie skomlelibyście o podanie powodu? Legitymację? Płaszczylibyście się jeszcze bardziej niż Tumanowicz.

To nie policja, tylko jawnie łamiące prawo psy bez honoru.