18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za naród sprzedany, piekło Cię pochłonie!

Pan_Generał • 2012-12-16, 15:19
Film zrobiony po to, żeby upamiętnić ofiary stanu wojennego. Oraz żeby pokazać gimbusom co ten 'generał' jaruzelski wyprawiał i komu służył.





Nie było gdyż to moja produkcja

człowiek_zły

2012-12-16, 19:51
PZPR była socjalistyczna. SOLIDARNOŚĆ też była (i jeszcze jest) socjalistyczna i do tego chrześcijańsko-narodowa. Dla mnie nie ma różnicy między nimi. Każda z tych organizacji przestępczych chciała okradać obywateli. Dlatego nie lubiły się nawzajem bo były konkurencją. Nic więcej.

Loaloa

2012-12-16, 19:52
Dziwicie się najazdowi polaczków cebulaczków na sadola? Ich wk***ia fakt, że stary schorowany człowiek umrze śmiercią naturalną, a nie zostanie zatłuczony przez żądnych krwi prawackich siepaczy. Żeby było śmieszne, dokłdnie tych samych, którzy tak bohatersko wyrwali Polskę z łap Ruskich... po to tylko, by za bezcen sprzedać ją zachodniemu kapitałowi, a resztę z pocałowaniem tłustych dup oddać na wieczność Watykanowi.

Gimbopatrioci, którzy zapie**alają do kościoła w każdą niedzielę, a na religię codziennie nawet nie są w stanie pojąć, że gdzieś poza granicami tego bagna dla zmyłki zwanego Rzeczpospolitą istnieje świat, w którym ludzie mogą być szczęśliwi. Mogą mieć normalną pracę, zwyczajnych sąsiadów cieszyć się życiem zamiast rozpamiętywać po tysięczny raz swoją przeszłość.

Rzymianie dostarczali swoim obywatelom chleba i igrzysk. rządzące w Polsce "elyty" chleba ludziom nie dadzą, za to igrzysk aż w nadmiarze. I zamiast zajmowania się prawdziwymi problemami bydło ma swoją porcję rozrywki
- Śmoleńsk
- zbrodnie komunizmu
- prześladowania Kościoła
- in vitro
- aborcja
- żydzi
itd.

Jaruzelski swoje przeżył, jego dokonań nie pojmiecie, bo zwyczajnie jesteście na to zbyt głupi. Możecie go nienawidzić, ale i tak to nie zmieni faktu, że on odejdzie, a wy nadal będziecie prawackimi bezmózgimi nieudacznikami.

Hannibal_PL

2012-12-16, 19:58
Di_ReDD napisał/a:

Zaraz będzie sranie żarem pomiędzy stronami jaruzel i anty, ide po popcorn :mrgreen:



Miałem rację :mrgreen: k***a o co wam ludzie chodzi? Było minęło. Dziadek i tak zaraz przyjebie z półobrotu w kalendarz, pie**olić zasadność wprowadzenia stanu. Był i ch*j. I żebyś się zesrał nic z tym już nie zrobisz.

Wszyscy którzy tak pie**olą na ten stan wojenny powinni trochę popie**olić na obecny stan ul. Wiejskiej gdzie barachło w korytach siedzi i robi pod siebie wykorzystując maluczkich.

To może chcecie zmiany..? To patrzcie uważnie na kogo głosujecie w wyborach, czytajcie to co ta osoba dokonała a nie pie**olcie trzy po trzy czy Jaruzel miał rację.

Koniec Świata

2012-12-16, 20:03
Najwięcej do powiedzenia na temat komuny i stanu wojennego mają ludzie, którzy urodzili się albo po 1989, albo kilka lat wcześniej... Widać, że nastepuje zdebilnienie społeczeństwa, bo jak to inaczej nazwać? Jaruzelski jest już jedną nogą w grobie i niedługo najprawdopodobniej kopnie w kalendarz. Ciekawe co wtedy debilopatrioci będą robić i na kogo będą pluć? Pewnie będą na cmentarzu protestować pod jego nagrobkiem. Ja pie**olę... :facepalm:

Pomyśleć, że taki Jaruzelski ma więcej honoru, niż ci którzy o tym honorze pie**olą przy każdej możliwej okazji. Facet odsunął się na margines życia politycznego, a banda nawiedzonych pomyleńców pastwi się nad tym starym człowiekiem wyjąc mu co roku pod domem. Normalnie szczyt bohaterstwa i walki z komuną...

szpajder

2012-12-16, 20:41
Entheus napisał/a:

cytuje "wykonawca czystki antysemickiej w wojsku" a wy go klniecie? to bohater! polać mu !


Przeczytaj jeszcze raz cytowany przez siebie fragment i nie pie**ol farmazonów.

4u_nabuchodonozor

2012-12-16, 21:27
Casei napisał/a:


z jakiego to przedstawienia??

EdmundKemper

2012-12-16, 21:39
Wdr napisał/a:

hehe kolejny filmik propagandowy ogłupionego Narodu...



Dobrze, że Ty znasz i głosisz jedyną i słuszną prawdę. Dobrze, że mogłeś żyć w tamtych czasach i mówić cokolwiek przyszło Ci do głowy. Dobrze, że dbasz o swój naród i nie pozwalasz mu zginąć. Ciesze się również, że nie musiałeś martwić się o bliskich i znajomych, gdy idąc do pracy i walcząc o swoje prawa narażali się na śmierć. Uwierz, Naród Ci kiedyś podziękuje.

Koniec Świata

2012-12-16, 21:48
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Dobrze, że Ty znasz i głosisz jedyną i słuszną prawdę. Dobrze, że mogłeś żyć w tamtych czasach i mówić cokolwiek przyszło Ci do głowy. Dobrze, że dbasz o swój naród i nie pozwalasz mu zginąć. Ciesze się również, że nie musiałeś martwić się o bliskich i znajomych, gdy idąc do pracy i walcząc o swoje prawa narażali się na śmierć. Uwierz, Naród Ci kiedyś podziękuje.



A ty znowu fantazjujesz, wielki bojowniku narodowy? 19 lat, a wygadany jak mało kto. Ty za to najwięcej przeżyłeś i znasz pragnienia Polaków. Weź się, k***a, ogarnij. :roll:

ku*as Wielgus jeden.

EdmundKemper

2012-12-16, 22:35
Koniec Świata napisał/a:



A ty znowu fantazjujesz, wielki bojowniku narodowy? 19 lat, a wygadany jak mało kto. Ty za to najwięcej przeżyłeś i znasz pragnienia Polaków. Weź się, k***a, ogarnij. :roll:

ku*as Wielgus jeden.



Nie umiesz normalnie odpowiedzieć to używasz wyzwisk zamiast argumentów? Nie fantazjuje tylko ukazuję prawdę jakkolwiek by nie było chociaż w 70%. Kto Ci powiedział, że jestem bojownikiem narodowym? Wyssane z palca argumenty też są dobre, prawda? Podejrzewam, że strasznie lubisz najbardziej zakłamany ustrój świata jaki kiedykolwiek był w historii ;) Argument wieku tak samo nietrafiony. Więc skoro ja nie mam prawa mówić o stanie wojennym i PRL-u to tak samo 70 letni historyk nie ma prawa mówić o czasach starożytnych, bo przecież ich nie przeżył.

Koniec Świata

2012-12-16, 22:47
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Nie umiesz normalnie odpowiedzieć to używasz wyzwisk zamiast argumentów? Nie fantazjuje tylko ukazuję prawdę jakkolwiek by nie było chociaż w 70%. Kto Ci powiedział, że jestem bojownikiem narodowym? Wyssane z palca argumenty też są dobre, prawda? Podejrzewam, że strasznie lubisz najbardziej zakłamany ustrój świata jaki kiedykolwiek był w historii ;) Argument wieku tak samo nietrafiony. Więc skoro ja nie mam prawa mówić o stanie wojennym i PRL-u to tak samo 70 letni historyk nie ma prawa mówić o czasach starożytnych, bo przecież ich nie przeżył.



Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić tę swoją prawdę?

Tutaj: :goatse:

EdmundKemper

2012-12-16, 22:54
Koniec Świata napisał/a:



Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić tę swoją prawdę?

Tutaj: :goatse:



O, lubisz te "czerwone" zabawy? W sumie to taka cecha rozpoznawalna ;)

Koniec Świata

2012-12-16, 23:00
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



O, lubisz te "czerwone" zabawy? W sumie to taka cecha rozpoznawalna ;)



Czerwone zabawy? Przecież to w tych patriotycznych bandach zamawiających 5 piw są sami chłopcy, choć czasem zdarza się jakaś dziewczyna. "Męska przyjaźń i braterstwo". If you know what I mean. :smiechzula:

EdmundKemper

2012-12-16, 23:11
Koniec Świata napisał/a:



Czerwone zabawy? Przecież to w tych patriotycznych bandach zamawiających 5 piw są sami chłopcy, choć czasem zdarza się jakaś dziewczyna. "Męska przyjaźń i braterstwo". If you know what I mean. :smiechzula:



No niestety Wy macie tylko lesbijki, więc dobrze nie jest ;)

Skowu

2012-12-16, 23:20
Gdyby nie Pan Jaruzelski to teraz byście kur*a tutaj nie pisali, by was nie było!
Dobrze, że wprowadził stan wojenny! Dlaczego? Ruscy już czekali pod Polską granicą...
Najlepiej kur*a nic nie wiedzieć, tylko pisać, że Jaruzel to i Jaruzel tamto! Potraficie tylko winnego zauważyć... ale taki kur*a nasz naród... znajdą " mięso armatnie " i po sprawie. Osądzają a nie wiedzą dlaczego ...

EdmundKemper

2012-12-16, 23:25
Skowu napisał/a:

Gdyby nie Pan Jaruzelski to teraz byście kur*a tutaj nie pisali, by was nie było!
Dobrze, że wprowadził stan wojenny! Dlaczego? Ruscy już czekali pod Polską granicą...
Najlepiej kur*a nic nie wiedzieć, tylko pisać, że Jaruzel to i Jaruzel tamto! Potraficie tylko winnego zauważyć... ale taki kur*a nasz naród... znajdą " mięso armatnie " i po sprawie. Osądzają a nie wiedzą dlaczego ...



Nie wiadomo co by się stało, gdyby nie stan wojenny. To jest tylko najbardziej prawdopodobna wersja.