18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za naród sprzedany, piekło Cię pochłonie!

Pan_Generał • 2012-12-16, 15:19
Film zrobiony po to, żeby upamiętnić ofiary stanu wojennego. Oraz żeby pokazać gimbusom co ten 'generał' jaruzelski wyprawiał i komu służył.





Nie było gdyż to moja produkcja

Paskudny Stary Dżon

2012-12-16, 17:41
Poza tym:

Jeżeli ktoś porównuje rok 1981 z 1956 i 68, to nie ma podstawowej wiedzy historycznej albo zdolności myślenia. W 1981 kierownictwo ZSRR szykowało się już do bezpiecznego lądowania. Jaruzelski pojechał do Moskwy prosić o "pomoc wojskową", a dostał odpowiedź - "możemy postraszyć, ale nie damy ci wojska, bo nas na to nie stać". Przez dwa dni bezskutecznie starał się przekonać Andropowa.

Po drugie oprócz 100 ofiar stanu wojennego mamy ofiary maskakry na Wybrzeżu, 11 lat wcześniej - Jaruzelski osobiście podpisał rozkaz otwarcia ognia.

Poza tym przez całą dekadę lat osiemdziesiątych ginęli ludzie, zabijani przez "nieznanych sprawców" - podwładnych Jaruzelskiego.

LICH0

2012-12-16, 17:47
Za zdradę kraju powinna być śmierć przez rozstrzelanie a ten ch*j dostaje 8.000 emerytury i jeszcze na salony go zapraszają!

czaki126pl

2012-12-16, 17:49
Czasem mam wrażenie , że gdyby nie kibice to już chyba nikt by z tymi k***ami nie walczył .

kurczasty

2012-12-16, 17:57
I na h*j się kłócicie.
Wszyscy macie racje.

Zamieniliśmy kajdany na kajdany umysłu. To jest ta nasza wielka wolność.
Jaruzelski powinien zawisnąć choćby dla przykładu jako ikona upadającego systemu.
A razem z nim drzewa powinny być pełne osób które teraz robią z siebie wielkich bojowników o wolność a w sumie gówno robili.

Winni tamtej sytuacji nie zostaną i nie zostali osądzeni, ale my jako młodzi przestańmy się o to kłócić bo mamy o wiele ważniejsze sprawy do rozwiązania tu i teraz.

I za to jak Polska wygląda teraz powinniśmy rozliczać ekipę która rządzi od ponad 20 lat.
I mam tylko cichą nadzieję, że to będzie krwawe rozliczenie.

Murzyn200

2012-12-16, 18:10
k***a, jedno mnie nurtuje. Taki k***a dres sprzeda komuś kose za to, ze zastawił mu wyjście do autobusu(były ze dwie takie sprawy, nie chodzi o to że wszyscy dresi/kibole/punki/wszyscy inni, którzy nie nienawidzą systemu są źli, ale o to że tak było) , a takiej czerwonej k***ie(wybaczcie, zbulwersowałem się) , które nienawidzi pół narodu, nikt nawet nie wpie**oli. Takie śmiecie powinny być rozstrzelane, a przynajmniej powinny bać się wyjść na ulicę po bułki, które brali by chyba z dupy, bo naród takim emerytury nie da. Ehh... marzenia.

DioniZy

2012-12-16, 18:36
Nawet nie chce mi się komentować Gimbusy i tak tego nie zrozumiałą!!! Nie ma się co produkować. Jaruzelski powinien wisieć!!! i to zanim sam wykituje ile można sądzić zdrajce ile? Tragedia

Entheus

2012-12-16, 19:25
cytuje "wykonawca czystki antysemickiej w wojsku" a wy go klniecie? to bohater! polać mu !

myx

2012-12-16, 19:27
@Wdr @bloodwar
Jak mamy patrzeć w przód skoro te czerwone sk***ysyny dalej są w życiu publicznym i mają dalej duży wpływ na to co dzieje się w kraju

Pan_Generał

2012-12-16, 19:28
voytek1112 napisał/a:

ładny masz głos :)


Lektorem jest Grzegorz Braun.

petek12

2012-12-16, 19:33
Polecam na youtube obejrzeć film:
Towarzysz Generał.

Cała prawda o tym zdrajcy.

Koniec Świata

2012-12-16, 19:34
Co jest z tą propagandą na Sadolu?

Koniec Świata

2012-12-16, 19:43
Stryjek napisał/a:

Koniec Świata, wypie**alaj stąd lewacki kmiocie :snajper2:



Widzę, że kolega pokazał swoje prawdziwe, patriotyczne oblicze. :facepalm: