18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzrost Antybiałego Rasizmu w Europie i U.S.A.

MisioIgliwiec • 2012-12-28, 19:48
Kolejny dobry wykład Davida Duke'a na temat antybiałego rasizmu, wpływie rujnującej multikultury w krajach zachodnich i USA. Na przykładzie Detroit, możemy zobaczyć jak w przyszłości może wyglądać Paryż czy Londyn.



Zapraszam do rzeczowej dyskusji.

bloodwar

2012-12-28, 19:52
Biała rasa przeżyje, ale tylko i wyłącznie jeżeli nie będziemy tak boleśnie powracać do złotych myśli wujka Adolfa i jego przemyśleń dotyczących wyższości jednej rasy nad drugą

JedzMojLagier

2012-12-28, 20:06
na przykladzie 'Detroit', zajebisty przyklad, slumsy dla murzynow, rewelacyjny, nawet nie wlaczam ...

Nathaniel_Demerest

2012-12-28, 20:06
@up

Racja, zdajmy się na łaskę arabusów, murzynów i żydów.
Najprostszym i najefektywniejszym sposobem na odratowanie Europy przed degradacją, jest odesłanie "towarzystwa", tam skąd przybyli.

Niech sobie w swych gliniankach domagają się swoich "praw".

PS
@MisioIgliwiec masz ode mnie piwo, choć tam gdzie temat zostanie przeniesiony, nie będzie Ci potrzebne - czyli w "sucharach".

Garbatyx

2012-12-28, 20:37
Filmiku jeszcze nie zobaczyłem ale pewnie wszystkiemu są winni żydzi...

Karenz88

2012-12-28, 20:43
Jak ktoś był na zachodzie to wie jak te brudasy się rozpleniły a jak nie wpuścić do klubu czy sklepu bo jebie gównem i przyszedł kraść to już lewusy kręcę rasistowską aferę i ty a nie ten złodziej ma sprawę w sądzie .
Oczywiście owy brudas pobiera socjal z twoich podatków i nie można go wyj***ć z kraju gdzie przebywa nielegalnie bo to już był by rasizm .

lizmojekolano

2012-12-28, 21:50
biała rasa przeżyje? powiedz to niemcom co chodzą w rurkach....

aleksander6

2012-12-28, 21:57
co tu dyskutować, trzeba zejść do piwnicy i wyjąć białą kurtkę z kapturem :)

mikel1994

2012-12-28, 21:59
Pozwolę sobie zacytować swojego posta którego wrzuciłem pod filmikiem o podobnej tematyce:

A wiecie, że w Europie nie bardzo się tym wszystkim przejmują?

W skrócie – byliśmy niedawno z klasą w europarlamencie w Strasburgu na dniu Euroscoli, czy jakośtak. Jednym z zajęć było przygotowanie w grupach ok. 80 osobowych (wcześniej byliśmy przydzieleni do odpowiednich grup żeby się przygotować) pewnego omówienia jakiegoś tematu. Później osoby wybrane z tych dużych grup przedstawiały temat na głównej sali obrad przy wszystkich którzy przyjechali (no z 600 osób było). Jedna z grup miała do omówienia przyszłość Europy, a właściwie Unii Europejskiej. Co trzeba zrobić, do czego powinniśmy dążyć itd. Mówili o utopijnych pierdołach związanych z edukacją i tak dalej. Tak się złożyło, że ja byłem całkiem dobrze przygotowany z tematu migracji. Ładnie się zgłosiłem, dostałem możliwość mówienia i zadałem kilka pytań (na podstawie statystyk i informacji znalezionych w necie oczywiście), które leciały jakoś tak:

“Czy wiecie, że prawdopodobnie Niemcy przed 2050 rokiem będą krajem muzułmańskim?

Czy wiecie, że obecnie we Francji 30% ludzi do 20 roku życia to muzułmanie i ten odsetek będzie coraz większy?

I tak dalej i tak dalej, szczególnie zwróciłem uwagę na statystyki związane ze wskaźnikiem urodzin w Europie.

Na koniec spytałem co sądzą o przyszłości takiej, muzułmańskiej europy. W tym momencie kompletna konsternacja na sali i nikt nie wie co ma zrobić. Kilku przedstawicieli naszych zachodnich sąsiadów chciało klaskać, a reszta małpowała "prowadzącego" (kilka słów o nim więcej będzie dalej) - tak jak za każdym razem, jak on zaczął klaskać, to wszyscy klaskali. I tak dalej i tak dalej.

Dziewczyna do której kierowałem swoje słowa powiedziała że kompletnie nie wie o co mi chodzi. Wstałem znów, powiedziałem, że ciężko mi będzie to wytłumaczyć, ale kiedy już zacząłem mówić o tym, że trudno jest mówić o przyszłości europy jeżeli nie będzie w niej europejczyków (chciałem w końcu powiedzieć że jeżeli nie zaczniemy robić dzieci to nas muzułmanie wypie**olą i zrobią sobie mieszankę kulturową. Moim skromnym zdaniem zakończy to historię naszej wolnej europy gdzie każdy może sobie wyznawać i robić co chce, a jeżeli większość ludzi w europie będzie muzułmanami, to ich prawo religijne prawdopodobnie stanie się prawem państwowym), już nie mówiąc o tym, że są ludzie którzy uważają, że Unia Europejska upadnie.

Nie skończyłem. Wciął się jakiś europoseł który siedział na miejscu przewodniczącego parlamentu i ogarniał to wszystko. Zaczął od pytania czy jestem Niemcem, później mówił o pokojowej nagrodzie nobla dla UE i o tym, że w UE nie ma wojen, że jesteśmy tolerancyjni. I tak dalej i tak dalej, żeby w końcu zrobić ze mnie rasistę i kogoś kto dyskryminuje muzułmanów (powinienem był się obrazić jak mi powiedział że niestety nie uda mi się doprowadzić do tego, że w europie będą sami niebieskoocy blondyni?) zupełnie nie zwracając uwagi na tragiczny wskaźnik urodzeń w Europie.

Dzięki, k***a. I nie, nie mogłem już nic więcej powiedzieć.

Carnom

2012-12-28, 22:02
a wiecie że mnie to jebie jakoś jak biali wypie**alali innych ludzi ze względu na kolor skóry , jak tu się nazywa ludzi asfaltami , brudasami itp to w końcu przyjdzie czas na tych wielkich białych panów , bo się okaże nagle że ci co noszą okulary to jakiś gorszy podgatunek białego całego się nie wytnie ale można zacząć robić grupy które z białego należy usunąć i tak powoli się rozpędzimy , gdy nadejdzie chwila że biały to będzie mniejszością i tak by się przydało bo niektórzy nie szanują innych a chcą tego szacunku wobec siebie , żałosne

issenpl

2012-12-28, 22:11
nie wiem o jaki ch*j mu chodzi bo ja nie zauważam już nawet koloru skóry. Bardziej mnie islam niepokoi...

antykreator

2012-12-28, 22:11
"Sk***ysynem może być każdy nieważny kolor skóry
Nieważne czy po studiach czy bez matury
Jestem biały i jestem bardzo dumny
Bo to najlepszy kolor do czarnej trumny"

stefan0987

2012-12-28, 22:19
czasami myślę że gaz był dobry, nikt nie podaskakiwał, ch*j w dupe wszystkim co chcą wytępić białych i mam gdzieś że dostane ostrzeżenie, admini to cioty.

Br...........ki

2012-12-28, 22:19
Jak bardzo trzeba być zacofanym żeby nienawidzić przez kolor skóry. Rozumiem nie lubić arabów, oni mogą stanowić zagrożenie ze swoją religią. Ale resztę?

buer2008

2012-12-28, 22:24
@up nienawidzić przez kolor skóry jak czarni albo przez religię jak araby...