18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzrost Antybiałego Rasizmu w Europie i U.S.A.

MisioIgliwiec • 2012-12-28, 19:48
Kolejny dobry wykład Davida Duke'a na temat antybiałego rasizmu, wpływie rujnującej multikultury w krajach zachodnich i USA. Na przykładzie Detroit, możemy zobaczyć jak w przyszłości może wyglądać Paryż czy Londyn.



Zapraszam do rzeczowej dyskusji.

riczardson

2012-12-28, 22:33
Z jednego jestem dumny z naszego kraju. Że jest tak mało atrakcyjny dla ludności z zewnątrz i nie mamy jeszcze tego problemu co Francja, Niemcy, Austria- problem to ten napływający "brud" z zewsząd :) Polska górą!

so whaat

2012-12-28, 22:34
Carnom napisał/a:

a wiecie że mnie to jebie jakoś jak biali wypie**alali innych ludzi ze względu na kolor skóry , jak tu się nazywa ludzi asfaltami , brudasami itp to w końcu przyjdzie czas na tych wielkich białych panów , bo się okaże nagle że ci co noszą okulary to jakiś gorszy podgatunek białego całego się nie wytnie ale można zacząć robić grupy które z białego należy usunąć i tak powoli się rozpędzimy , gdy nadejdzie chwila że biały to będzie mniejszością i tak by się przydało bo niektórzy nie szanują innych a chcą tego szacunku wobec siebie , żałosne



przypomnij sobie te słowa za parę lat, gdy będziesz niewolnikiem na własnym kontynencie z powodu zbyt szerokiej tolerancji. gdy obudzisz się pewnego dnia a za oknem będziesz widział tylko meczety i synagogi. wtedy może przejrzysz na oczy. chyba, że jakiś murzyn właśnie będzie j***ł Cię w dupsko - bo jeśli mu odmówisz to będziesz rasistą. już teraz mówi się o Polsce i niektórych krajach wschodniej Europy jako o krajach, które staną się ostoją i ostatnim bastionem w walce z czarno-żydkowsko-ciapatą-imigracją. szkoda, że w tym bastionie są tacy debile jak ty, którzy stawiają rasę Białą na równi z kolorowym ścierwem. i tak - jestem j***nym rasistą i dobrze mi z tym. działań takich jak choćby Breivik nie popieram, ale coś trzeba zrobić, bo obudzimy się w islamskiej i czarnej Europie kiedyś. rozlew krwi IMO to ostateczność, powinno się tym k***om zabrać socjal, zapomogi i wysłać do pracy. a jak odmówią to szczere 'wypie**alaj' i po problemie. tylko nowoczesnej Europy nie stać na taki czyn, gdyż to niemoralne i niezgodne z duchem nowoczesności i błędnie rozumianego rozwoju. a jak prawo zawiedzie, to zostanie nam czekać na rewolucje Białych, która mam nadzieje nadejdzie jak najprędzej.

solton021987

2012-12-28, 22:48
byłem nie dawno na wycieczce w Paryżu, mieście z którego Europa może być dumna, ma wspaniałą i bogatą historie, mieszkało tam tysiące wspaniałych białych ludzi jak np Napoleon, Chopin, Maria Skłodowska-Curie, wszystkie budynki, cała architektura i wielkie miasto upamiętniają historie wielkich ludzi z pasją, z wizją, na każdym kroku można było podziwiać piękno tego miasta. Właśnie można BYŁO, bo na każdym kroku czycha na turystów banda mużynów i ciapatych, nierobów siedzących na socjalach, drobnych handlarzy, złodziei i oszustów, którzy nagabują przechodniów by wyciągnąć od nich kase. Wszedzie, dosłownie wszędzie czarni i brązowi, jeśli udało mi się zauważyć białego (nie turyste, tego łątwo poznać bo ma aparat fotograficzny) to był to starszy człowiek. białych paryżanów których spodkałem w ciągu dnia mogłem policzyć na palcach jednej ręki.
To biali ludzie stworzyli to pięknę miasto i to białych ludzi dziedzictwo, a teraz... A teraz zobaczyłem jak mużyn szcza na to dziedzictwo (dosłownie), bo jego pie**oli co sie tam działo i czy to miejsce ma przeszłość/przyszłość czy nie, dla niego jest ważne zapchać żołądek i por*chać, czyli priorytety prosto z Nigerii czy Maroko.
A w tv lewackie ścierwo pie**oli jak to wspaniale że UE jest taka tolerancyjna, tak tolerancyjna że dostała nobla!!! (Obama też dostał pokojową nagrode nobla za wojne w Iraku)
Obudzcie sie ludzie, musimy zrobić wszystko żeby ten los nie spotkał naszej Polski, naszej Ojczyzny,
bo z tego co widze, jedyne co nas narazie ratuje przed podzieleniem losu zachodnich państw to słaby socjal...

shadyx

2012-12-28, 22:50
@up +1.

Mi również się nie widzi tolerować potocznie zwanych brudasów czy kebabów. Przecież wystarczy spojrzeć na to co oni wyprawiają u siebie, a potem spojrzeć tak samo na Europe za kilka lat. Nie jestem tutaj jakoś nastawiony że biały odrazu ma być panem, bo przecież świat jest na tyle duży, tak żeby każdy miał swoje 2x2 i tam ew. się 'rozbrajał' w imię swojego Boga. Zresztą ja jako osoba jeszcze się ucząca też chcę mieć w przyszłości zawód, pieniądz i blisko rodzinę. Jeśli taki napływ będzie jak już ma miejsce to ja wyląduje w śmietniku, goły i wesoły; no ew. pozostaje mi zostawić rodzinę, wybyć do Hameryki i liczyć że tam dostanę ciepłą posadkę w McDonald.

człowiek_zły

2012-12-28, 22:52
Trzeba zlikwidować arsenał nuklearny USA. Co się stanie gdy zwierzęta go przejmą, strach pomyśleć.

hogg

2012-12-28, 23:00
Jaki sponsor, takie wyniki badań i sondaży jak mówi stare powiedzenie.

"David Ernest Duke (born July 1, 1950) is a former Grand Wizard of the Knights of the Ku Klux Klan"

Choć pewnie ma rację ;)

MdF

2012-12-28, 23:16
Niestety takie czasy, czarny mówi black power i jest spoko, biały mówi white pride i już jest rasistą.

Da...........id

2012-12-28, 23:34
Eeeee tam, do Polski to nie dojdzie, za słaby social mamy. Jak zwykle Polska będzie murem przed turbańczykami ale kto o tym pamięta... w końcu "historia" to pojęcie względne.

anonymousm

2012-12-28, 23:54
Szczekacie, szczekacie, a wasze córki i tak będą miały chłopaków Arabów.

korinogaro

2012-12-28, 23:55
On nie mówi o nienawiści ze względu na kolor skóry. Używał tak prostego języka, że na prawdę trzeba mieć angielski cienki jak wąż dupę żeby go nie zrozumieć. Stwierdził jedynie, ze prawa białych są łamane na rzecz kolorowych i że kiedy biali żądają przestrzegania swoich praw są oskarżani o rasizm a sami są ofiarami rasizmu. Powiedział też że Chińczyki mają praktycznie czysto żółty naród a Hindusi czysto brązowy i nikt o to szat nie rwie. Tak samo Afryka jest praktycznie czarna a ameryka płd. czarno brązowa. Problem się pojawia, kiedy biali ludzie w krajach które sami stworzyli i rozwinęli chcą się czuć jak u siebie a nie na wakacjach w dżungli.

ja...........91

2012-12-29, 00:06
nagminna emigracja ma za zadanie zdestabilizowac spoleczenstwo. W momencie kiedy psy walcza o resztki, wilki objadaja sie glownym daniem.

Kryzys, niewyplacalne dlugi 'publiczne' zostana zniwelowane tylko jednym sposobem.

kroplowa

2012-12-29, 00:15
mikel, ten EUsroseł ppjechał Ci od Hitlera ;/