18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Wojciechem Cejrowskim

WhiteShadow • 2012-07-20, 00:40
'Katol, a dobrze prawi.' Warto obejrzeć całość i wziąć sobie do serca to co mówi Pan Wojciech. Naszym krajem rządzi banda złodziei i nie myślcie, że następne wybory coś zmienią. Tylko rewolta może coś zmienić ale kto wie czy na lepsze czy może na gorsze! Miłego oglądania i komentowania.

Wiem, że mało sadystyczne ale uznałem iż warto to rozprzestrzenić :ok:

the_satyr

2012-07-20, 00:53
strasznie łatwo z Cejrowskim przeprowadzić wywiad, jakiej pierdoły by się go nie spytać, to on tak mądrze odpowie, że wychodzi ,że jednak mądre pytania mu zadajesz

wdzięczny rozmówca dla dziennikarzy

Kris LaMuerte

2012-07-20, 01:07
Nie lubię mieszania katolicyzmu do polityki. Ale jeżeli ten pan, startowałby na urząd prezydenta, to bym zaryzykował i oddał swój głos na niego. Prawi naprawdę mądrze i co najdziwniejsze ma w 100% racje. Brawa dla Pana Cejrowskiego.

stery_srh

2012-07-20, 01:07
Nigdy nie miałem okazji go poznać osobiście - ale lubię gościa. Może i ma swoje odchyły, ale zwykle mądrze mówi. Gdyby tacy ludzie zasiadali na ul. Wiejskiej, to żyłoby się nam w kraju znacznie lepiej.

kidi1

2012-07-20, 01:16
I ma racje, zwłaszcza na końcu, każdy byle uczniak po zawodówce wie więcej i jest pożyteczniejszy niż magister po studiach. Czemu? Bo zawód i fach ma w małym palcu. A co umie student? Kserować książki i pisać wypracowania oraz ściągi. Masz firmę? Kogo zatrudnisz? Fachowca po zawodówce, który od razu wie co ma robić, czy magistra po studiach, który nigdy praktycznie nic nie robił, prócz słuchania wykładów?

xiontZ

2012-07-20, 01:19
Mówi to co chcecie usłyszeć. Retoryk i nic poza tym.

Dzichader

2012-07-20, 01:31
Ameryki to on nie odkrył.

kaczy00000

2012-07-20, 01:41
Nie wiem za co ,ale lubie go ;-)

Ha...........ng

2012-07-20, 01:56
Gdyby jeszcze ten debil, który prowadzi z nim wywiad powinien jakość się ogarnąć i zadawać mądre pytania.

torro

2012-07-20, 01:56
Jak widzę tego idiotę dostaję skrętu kiszek...

JÃ...........ki

2012-07-20, 02:09
i to jest gość! wszystkie palce u rąk mu sbcja połamała i się nie ugiął. jeszcze wygarnął tym wszystkim kurewką, co się trzymają stołków tylko dlatego, że dekomunizacji nie było. Ja zagłosuję na PiS, niech mnie lemingi i dzieci sbków wyzywają od katoli, ale ten gnój trzeba z tego kraju wyj***ć.

arturek1

2012-07-20, 02:19
Połączenie katola z władzą jest jeszcze gorsze niż obecne rządy Tuska. Dlatego Tusk wygrywa wybory, bo wygrana PiS'u oznaczałaby totalną klęskę. Jedynie państwo świeckie bez ingerencji kościoła da sobie radę. Państwo, w którym najważniejsze rzeczy to: wolność oraz państwo. Odzyskać to co przez wieki zdobywaliśmy, a potem nas wyr*chano i zabrano wszystko, a następnie odizolować się od służb międzynarodowych, od Unii ale pozostać w dobrych stosunkach gospodarczych i uzyskać pełną wolność Polaków. To jest droga do dobrobytu.

olekk

2012-07-20, 03:44
Przykro się robi kiedy człowiek z takim intelektem jak Cejrowski popada w coraz większy fanatyzm i zacietrzewienie... Panie Cejrowski, więcej dystansu, błagam.

tofian104

2012-07-20, 06:04
jedyny gosc ktory poblicznie wyraza to co mysli. niech gimbusy ucza sie od niego przekazywania mysli i opini a polska bedzie polska.
sory za calosc polskiej ortografi i interpunkcji:)