18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Wojciechem Cejrowskim

WhiteShadow • 2012-07-20, 00:40
'Katol, a dobrze prawi.' Warto obejrzeć całość i wziąć sobie do serca to co mówi Pan Wojciech. Naszym krajem rządzi banda złodziei i nie myślcie, że następne wybory coś zmienią. Tylko rewolta może coś zmienić ale kto wie czy na lepsze czy może na gorsze! Miłego oglądania i komentowania.

Wiem, że mało sadystyczne ale uznałem iż warto to rozprzestrzenić :ok:

pyotreck

2012-07-20, 11:17
'Katol, a dobrze prawi.'
Fajny jesteś. Wszyscy fajni teraz obrażają katolicyzm.

Sariaen

2012-07-20, 11:22
@MichasQ
Osobiście ani jednych ani drugich. Nie chcę żadnych starych twarzy. Wolę kogoś nowego.

ŻyrafyWchodząDoSzafy

2012-07-20, 11:33
Ten co przeprowadza wywiad to jakiś stojak pod mikrofon. Albo totalnie nie nadaje się do tej roboty, albo nie przygotował się do rozmowy z WC. Mądry realizator wyciąłby go z filmiku i zastąpił transzami z pytaniem dopasowanym do udzielonych wypowiedzi.

synmackazklanu

2012-07-20, 12:00
cejrowski? dla mnie to ten sam pokrój co palikot... zakuty katol i nic więcej, każdy jego wywiad jest denny i płytki, do swoich programów zapraszał ciekawych ludzi ale nie potrafił z nimi rozmawiać.

Jedynym człowiekiem, który ma jakieś pojęcie o czym mówi jest korwin mikke, chociaż i on się już niestety wypalił.

Otwórzcie swoje oczy troche szerzej niż na to co jest na głównej, bo pojawia się filmik z cejrowskim i zaraz pełno komentarzy jaki to on nie jest zajebisty, za chwilę filmik z kimś innym i ci sami ludzie piszą to samo pod inną osobą.


ozoq

2012-07-20, 12:44
Ja na człowieka nigdy bym nie zagłosował. Ma swoje poglądy - fajnie. Tylko, że moim zdaniem to właśnie tacy jak on zagrażają suwerenności Polski. I chwała Bogu za 10 kwietnia i upadek autorytetu Kaczyńskiego.
Czemu tak mówię? Bo najgorszy Tusk jest lepszy niż najlepszy wariat pragnący gróźb na arenie międzynarodowej. Wolę spokój i słabsze państwo niż silnego prezydenta i wojnę. Język nienawiści. Jak on to sobie wyobraża? Odebrania Wilna i Lwowa? Jako napaść, bo mówi że szablą. Reakcja świata? Wykluczenie z UE, wykluczenie z NATO, embargo handlowe i najpewniej okupacja rosyjska. Ale by kraj naprawił!
Kolejny, który myśli że możemy pyskować Rosji. Ten kraj ma 4x więcej ludzi niż my i pewnie ze 30x więcej wojska i sprzętu wojskowego, bo zawsze przeznaczali sporo na militaria. Bylibyśmy jak kuna kąsająca lwa. Spójrzmy prawdzie w oczy.

uyvu

2012-07-20, 12:49
"Ruszyć na rząd i obalić"

extrime

2012-07-20, 13:29
Jestem za panem Cejrowskim , ale jak tak dalej będzie peplał na prawo i lewo jak jest naprawdę, to może mu się coś przytrafić. Obecne skur... przy korycie mogą go szybko uciszyć, a wy wszyscy co zrobicie?.....napiszecie komentarz "szkoda chłopa , to był patriota , szkoda że tak się stało " postawicie piwo przy poście i załączycie filmik jak to koleś łamie nogę na rowerze. I tyle będzie z jego mądrego gadania. Pora coś zrobić!! Ja zacznę od marszu niepodległości w WWA w tym roku , takie akcje pozwalają na lepszą organizacje się i pokazanie świnią w rządzie z jaką siłą będą musieli się wkrótce zmierzyć.
Zacznijcie działać, póki nie jest za późno.

ppp909

2012-07-20, 14:31
dobrze gada, idę kupić szablę

JÃ...........ki

2012-07-20, 14:53
Widzę, że dzieci sbków już wstały i pie**olą o wojnie z rosją

WhiteShadow

2012-07-20, 15:20
Tu nie chodzi o wojnę zbrojną miedzy nami i naszymi starymi okupantami. Tu chodzi o kartę przetargową. Nasi rządzący są skłonni pójść na rękę każdemu krajowi, a w zamian nic nie otrzymujemy no poza 'szacunkiem' NATO i UE. PORAŻKA! Chcecie przykłady, proszę: podpisanie niekorzystnego kontraktu z rOSJĄ na gaz, wysłanie wojski do Iraku i choćby nawet pomoc Grecji. Co my z tego mamy? Drogi gaz, bo przecież lepiej nasze nowo odkryte złoża sprzedać obcokrajowcom, śmierć naszych ludzi na nie naszej wojnie, a głównie hamerykanie obcinają z tego kupony i oczywiście powiększenie długu państwowego. Ktoś napiszę, że jakbyśmy się chcieli kłócić o nasze to by nam pokazali gdzie nasze miejsce ale ile można dawać nie otrzymując nic w zamian. A co do wypowiedzi Cejrowskiego to nie trzeba się zgadzać z jego poglądami lub je potępiać. Po prostu pomyślcie chwilkę o czym on mówi, jesteśmy wyzyskiwani, okłamywani, okradani i ośmieszani na każdym kroku; podobne wnioski można wysnuć z wypowiedzi J.K. Mikke! JESTEM ZA LUSTRACJĄ!

LICH0

2012-07-20, 16:59
Smutne ale prawdziwe...... ale komuniści są wśród nas..... na czele z Kwaśnym i całą lewicą polską np. Ruch (cwe*e) Palikota.



Panczo88

2012-07-20, 19:23
No co poniektórzy nie zrozumieli o czym on tu mówił, ja sam jestem po studiach i to co Wojciech powiedział o tych wszystkich studentach to prawda, jest ich za DUŻO, nie mówi żeby nikt nie szedł na studiach tylko że dzięki studiom "zmniejszyło się" bezrobocie, a tak naprawdę to po tym nie ma pracy chyba że na zmywaku w Anglii. Studia powinny być dużo trudniejsze i zdawać je powinien dużo mniejszy odsetek, jak ja patrze jakie debile przechodzą i zdają to po prostu ręce opadają.

No i oczywiście dobrze prawi o włażeniu w dupę zagranicy oraz że tylko rewolucja nas wyzwoli. Jakby ktoś potrafił połączyć jego filozofie z filozofią JKM to by wreszcie coś z tym państwem było. Dlaczego myślę że on sam nie powinien rządzić, ponieważ jest zbyt bardzo religijny, według mnie kościół powinien być opodatkowany, nie razi mnie to że ksiądz ma nową brykę jak stać go to okej, ale powinien płacić podatki i po odprowadzeniu podatków jak go stać to elegancko.

Ja bym rewolucję przeprowadził i najchętniej stanął na władzy, stworzył rząd z wykształconych ludzi i zaczął odzyskiwać to co nam zajeb*li

azerbejdzanification

2012-07-20, 20:02
Józef Piłsudski napisał/a:

i to jest gość! wszystkie palce u rąk mu sbcja połamała i się nie ugiął. jeszcze wygarnął tym wszystkim kurewką, co się trzymają stołków tylko dlatego, że dekomunizacji nie było. Ja zagłosuję na PiS, niech mnie lemingi i dzieci sbków wyzywają od katoli, ale ten gnój trzeba z tego kraju wyj***ć.



Tak jest, nie chciałbym głosować na PiS ale oni rozpie**olą ten postkomunistyczny burdel choćby miałą być jadka na maksa. Bo ta zaraza rządziła nami 45 lat i rządzi dalej, tylko w takiej "europejskiej"formie.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści!

ozoq

2012-07-20, 21:22
azerbejdzanification napisał/a:



Tak jest, nie chciałbym głosować na PiS ale oni rozpie**olą ten postkomunistyczny burdel choćby miałą być jadka na maksa. Bo ta zaraza rządziła nami 45 lat i rządzi dalej, tylko w takiej "europejskiej"formie.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści!



No PiS pewnie by rozpie**olił ten postkomunistyczny burdel... razem z całym krajem. Pojeby jednego dnia wypowiadaliby wojnę Rosji, drugiego ogłaszali kapitulację. Potem gloria victis i żałosnej patologicznej martyrologii ciąg dalszy. I reżyserzy polscy mieliby tematu na 20 lat filmów zrujnowania kraju przez małego pyskatego człowieczka.
Ktoś kto jednego dnia pie**oli o rosyjskim zamachu a drugiego oskarża głowę Niemiec o członkostwo Stasi nie powinien nie tylko zajmować się polityką, ale i odzywać się w rodzinnym gronie przy stole. Najpyszniejszy obiad może w gardle stanąć od takiego pie**olenia.