18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Wojciechem Cejrowskim

WhiteShadow • 2012-07-20, 00:40
'Katol, a dobrze prawi.' Warto obejrzeć całość i wziąć sobie do serca to co mówi Pan Wojciech. Naszym krajem rządzi banda złodziei i nie myślcie, że następne wybory coś zmienią. Tylko rewolta może coś zmienić ale kto wie czy na lepsze czy może na gorsze! Miłego oglądania i komentowania.

Wiem, że mało sadystyczne ale uznałem iż warto to rozprzestrzenić :ok:

Kluska

2012-07-20, 07:39
jakbyście po latach widzieli zbrodniarzy, którzy wam zabili kolegę, spacerujących jak gdyby nigdy nic, po centrum handlowym, kupujących za państwowe - czyli wasze - pieniądze, to by was szlag nie trafił? z miejsca byście się zalali krwią i ich zatłukli, jak kiedyś oni tłukli. I cokolwiek mi nie będą wciskać hejterzy, pan Cejrowski jest efektem wszystkich wydarzeń, które mu się przydarzyły. siedzą takie w fotelach, pewnie tatusiowie robili w sb albo zomo, teraz maja kasy wbród i chwalą na internecie, że komunizm był zajebisty, bo prosty wieśniak dorobił się milionów. bo jedyną rzeczą jaką miał, to spojrzenie naiwnego cielaka i długi jęzor do donoszenia na sąsiadów. do takich samosądów nie dochodziło podczas polowania na czarownice, jak podczas dochodzeń kgb poszukujących akowców. ale dzieciaki muszą znać tylko pobieżnie historię. sam jestem inżynierem, historię miałem zawsze okrojoną kosztem zwiększonego nacisku na matę i fizę, ale trzeba szukać źródeł i mieć świadomość historyczno-regionalną.

a odnośnie końcówki - tu mnie zagiął. cały mit, o zmniejszeniu bezrobocia prysł. k***a. w tym kraju JEST ch*jowiej niż za rządów kaczek....

mateuszwolf5

2012-07-20, 07:45
Co to za dziennikarz? Żenada. Cejrowski sam ze sobą wywiad przeprowadza.

pieto90

2012-07-20, 08:36
Cejrowski zawsze na propsie, pis joł!

Krwawy Opiekacz

2012-07-20, 08:38
Cejrowski ameryki to nie odkrył swoimi wywodami, nie żyjemy w suwerennym państwie tylko w folwarku rządzonym przez sprzedajne k***y. Niestety cały rząd i służby państwowe są już tak zdegenerowane, że chyba nawet rewolta nie przyniosłaby oczekiwanego skutku. A nawet gdyby to zaraz znalazłby się jakiś zagraniczny "przyjaciel", który by wszystkich poustawiał groźbami, pieniędzmi i samobójstwami.

wsmigiel

2012-07-20, 08:43
to jest gość, który powinien tu rządzić, nie pieprzy bez sensu, nie bajeruje, tylko mówi jak jest!
Szkoda że się nie weźmie za politykę ... ... ... fakt, nikt go nie dopuści bo by wyplewił tą hołotę!!!!!!!!!

Ra...........or

2012-07-20, 08:54
Ja tam nie wiem co myśleć o tym gościu Obejrzę jeden wywiad - inteligentnie gada, obejrzę inny "Łoł, co za kretyn". Nie wiem z czego to wynika.

Xenil

2012-07-20, 08:55
dobrze gada! Dać mu buty!

torro

2012-07-20, 09:52
Józef Piłsudski napisał/a:

i to jest gość! wszystkie palce u rąk mu sbcja połamała i się nie ugiął. jeszcze wygarnął tym wszystkim kurewką, co się trzymają stołków tylko dlatego, że dekomunizacji nie było. Ja zagłosuję na PiS, niech mnie lemingi i dzieci sbków wyzywają od katoli, ale ten gnój trzeba z tego kraju wyj***ć.


A jak się wygarnia kurewką? ;-)

anonymousm

2012-07-20, 09:53
Jak będziecie urządzać rewoltę z tym półitneligentem Cejrowskim z chęcią przyłączę się do oddziałów prewencji. Co tu chcecie założyć Zjednoczone Emiraty Katolskie z zerowym bezrobociem? Pewnie, że studenciaków nie lubi, bo tylko chłopaki po zawodówce, bite młotkiem po głowie przez pół warsztatów, nie widzą, jaki to kretyn, tyle ze wyszczekany. Ze studentami nie idzie mu już tak dobrze, więc najchętniej wszystkich by wysłał do obozów pracy, coby zmniejszyć bezrobocie.

Ork.Fajny

2012-07-20, 10:04
Anonymosusuueueueueue? Ile ci z GW/TVN płacą ci od posta?

Ma...........18

2012-07-20, 10:04
Widziałem go w Sopocie i powiem Wam ! oszukuje bo w sandalach łazi a nie boso ...

Sariaen

2012-07-20, 10:10
@kidi1

Stary proszę Cię :D Że niby student i magister są nic nie warci i jedynie oświeceni ludzie po zawodówkach są przyszłością narodu? :D Nie wiem w jakim świecie żyjesz...nie wyobrażam sobie pana lub pani po zawodówce zarządzającej bankiem, miastem, państwem czy też innymi placówkami. Może jeszcze hydraulik będzie uczył języków obcych? pie**olisz jak potłuczony.

Jestem przekonany że pan hydraulik z pewnością będzie lepiej tłumaczył w mojej firmie niż pracownicy po studiach filologicznych :D Z pewnością też człowiek po zawodówce stworzył komputer na którym napisałeś tego jakże miłego posta.

Swoje doceniasz a srasz na inne. To ma być podstawa zdrowego społeczeństwa?

Poza tym Cejrowski ma rację że za dużo narobiło się nam magistrów i licencjatów. To jednak nie jest wina Tuska. Na długo przed jego rządami istniała i nadal istnieje, ogromna presja ze strony społeczeństwa, parcie na uczelnie wyższe. "Bo bez studiów to w dzisiejszych czasach lipa, nie ma pracy". Nie wiem skąd ten argument :P Co nie zmienia faktu że Cejrowski twierdzi że takie zawody są potrzebne, ale sam nie wywyższa ich ponad wszystkie inne.

PikosTychy

2012-07-20, 10:31
dobrze mówi polać mu!!!

MichasQ

2012-07-20, 10:54
Kogo wolicie? Bande głupoli których mamy czy bande takich jak Cejrowski którzy być może do czegoś ciekawego doszli?

bolerro

2012-07-20, 11:10
Może by tak rewolta metodą warstwową?
Warstwa ziemi, warstwa komunistów, warstwa ziemi, warstwa komunistów?
Kto jest za?