18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Wojciechem Cejrowskim

WhiteShadow • 2012-07-20, 00:40
'Katol, a dobrze prawi.' Warto obejrzeć całość i wziąć sobie do serca to co mówi Pan Wojciech. Naszym krajem rządzi banda złodziei i nie myślcie, że następne wybory coś zmienią. Tylko rewolta może coś zmienić ale kto wie czy na lepsze czy może na gorsze! Miłego oglądania i komentowania.

Wiem, że mało sadystyczne ale uznałem iż warto to rozprzestrzenić :ok:

Siekana

2012-07-20, 21:55
to już wiem co z nim jest nie tak... a taki inteligentny facet.

JÃ...........ki

2012-07-21, 00:00
ozoq napisał/a:



No PiS pewnie by rozpie**olił ten postkomunistyczny burdel... razem z całym krajem. Pojeby jednego dnia wypowiadaliby wojnę Rosji, drugiego ogłaszali kapitulację.




skończ z tym tefauenem, póki jeszcze jest co ratować między twoimi uszami

djhexe

2012-07-21, 00:20
2:55 - ...a co zatem tu PANI mówi...?

SKR

2012-07-21, 11:17
Cejroski to taki to ekstremista katolicki niczym nie różni sie od innych ekstremistów . To elokwentny , wyszczekany idiota z poglądami rodem ze średniowiecza. Wszystko spalić zrównać z ziemią i zaprowadzić królestwo niebieskie na ziemi czy chcą czy nie jak nie to nawrócić mieczem . Ciekawe z co by wierzył Cejrowski gdyby Sobieski nie zatrzymał Turków ....

Sariaen

2012-07-21, 12:01
Studia powinny mieć wysoki poziom i powinny być porządne egzaminy wstępne. Nie róbmy z nich jednak przywileju wyłącznie dla wybranych. Dostęp do edukacji powinien być zachowany dla każdego i każdy powinien mieć szansę startować na uczelni po wyższe wykształcenie. Widzę również że jeden z szanownych panów nie rozumie do końca pojęcia wysokiego poziomu uczelni. Tu nie chodzi o to żeby zawalić studenta nauką tak by nie mógł oddychać. Tutaj chodzi o poziom umiejętności wykładowcy który potrafiłby przekazać wiedzę w odpowiedni sposób. Niestety, w wielu przypadkach mamy wykładowców z dupy którzy nie potrafią nic poza wyciąganiem miesięcznej pensji z konta i pieprzeniem kim to oni nie są na swoich wydumanych salonikach, kącikach wzajemnej adoracji.
Nadmiar magistrów ciągnie się od bardzo dawno. Moja babcia, ma obecnie 78 lat a za młodu wpajała swoim dzieciom jak to potrzebne i ważne są studia. To nie wina żadnego Tuska. To jest zwykła nagonka :P Zmieńmy podejście do ludzi z innym wykształceniem, zacznijmy edukować specjalistów na wyższym poziomie. Wszystko będzie powoli stawać się cacy.
Nie ograniczajmy dostępu do studiów, nie obniżajmy poziomu nauczania w innych szkołach bo jeśli ktoś wpadnie na jakiś ekstremalny pomysł uzdrawiania polskiego szkolnictwa to za kilka lat skończymy w ciemnogrodzie z gimbazą czającą się za każdym rogiem :P

azerbejdzanification

2012-07-21, 14:26
ozoq napisał/a:



No PiS pewnie by rozpie**olił ten postkomunistyczny burdel... razem z całym krajem. Pojeby jednego dnia wypowiadaliby wojnę Rosji, drugiego ogłaszali kapitulację. Potem gloria victis i żałosnej patologicznej martyrologii ciąg dalszy. I reżyserzy polscy mieliby tematu na 20 lat filmów zrujnowania kraju przez małego pyskatego człowieczka.
Ktoś kto jednego dnia pie**oli o rosyjskim zamachu a drugiego oskarża głowę Niemiec o członkostwo Stasi nie powinien nie tylko zajmować się polityką, ale i odzywać się w rodzinnym gronie przy stole. Najpyszniejszy obiad może w gardle stanąć od takiego pie**olenia.



Co ty pie**olisz... :homer:

Wisien

2012-07-22, 16:57
Cejrowskiemu piwko daję w ciemno. Co by nie mówił i tak gada świetnie.

Jedras992

2012-07-22, 19:58
Mimo, że ma poglądy kontrowersyjne, i z wieloma rzeczami się z nim zgadzam jak i nie zgadzam to gość jest super, robi najlepszy program podróżniczy i szanuje go za to, że przyznaje się do tego, że jest "Katolem" i potrafi podyskutować, jak ktoś się z nim nie zgadza, a nie wyzywa i się pruje. :)

ozoq

2012-07-22, 21:01
Józef Piłsudski napisał/a:




skończ z tym tefauenem, póki jeszcze jest co ratować między twoimi uszami



Nie stałeś się fajniejszy od powtarzania modnych wśród młodzieży sloganów.

@azerbejdzanification
Po co zabierasz głos jeśli nie masz nic do powiedzenia?
P.S. po przeczytaniu podpisu w ogóle żałuje, że wdałem się z kretynem w dyskusję.

Dojście do władzy w Polsce osoby o agresywnym nastawieniu do sąsiadów skończyłoby się wojną. Dobrze o tym wiecie, a jedyne co potraficie napisać to: co ty pie**olisz...
Już k***a widzę jak byście srali po gaciach, gdyby ktoś pokroju cejrowskiego, kaczyńskiego wprowadził w życie swój plan odzyskiwania w sposób militarny wilna i byłyby te następstwa co wymieniłem. Albo pieprzylibyście swoim dzieciom, że chcieliśmy dobrze ale nasz kraj wygląda jak ruina bo poparliście "męża stanu". Bo zła Rosja napadła. Bo trzeba było ratować kraj przed tvn. Jebnijcie się w łeb.
Apropo odzyskiwania ziem: po drugiej wojnie światowej możemy w tej kwestii akurat uważać się za wygranych. Dostaliśmy o wiele cenniejsze ziemie na zachodzie i mazury. Nie wszystkie te ziemie były nasze od pokoleń. Wolę to niż biedne kresy.