18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypłata w Polsce

BongMan • 2014-10-20, 17:58
Dzisiaj w pracy. Zdzieramy tapetę ze ścian i używamy urządzeń zwanych steamer, które za pomocą pary wodnej zmiękczają tapetę przez co lepiej odchodzi. Majster, Anglik, mówi do mnie:
- Tylko nie zepsuj, bo będziesz mi winny 60 funtów.
- 60 funtów za zbiorniczek z grzałką, kawałek węża i kawałek plastiku?!
- To i tak tanio, ten drugi steamer kosztował 280.
- To więcej niż miesięczna wypłata w Polsce - zauważyłem. Na to majster (przytoczę w oryginale):
- I know. Everything is worth more than Polish salary, even my shit is worth more.

km...........21

2014-10-20, 18:01
puacz i skszytanie zembuf

gosowski

2014-10-20, 18:08
stary Anglik po tobie jezdzi a ty się cieszysz :d

BongMan

2014-10-20, 18:12
Po mnie? A co wysokość polskiej wypłaty ma wspólnego ze mną?

lllll

2014-10-20, 18:20
BongMan napisał/a:

Po mnie? A co wysokość polskiej wypłaty ma wspólnego ze mną?



Jesteście na tym samym, niskim poziomie.

crossdressphyxia

2014-10-20, 18:21
Gość powiedział prawdę i tyle w temacie. Jest jak jest i nie ma się co k***a oszukiwać. Ale pseudopatrioci zaraz będą się spinać, i tak k***a wszystko zejdzie na temat drugiej wojny światowej albo odwagi naszej husarii.

MajkelT

2014-10-20, 18:23
W Polsce srednia pensja to 5000zl.
.
.
.
.
.
.
.
.
szkoda tylko ze w 5 miesiecy.

PhantomMask

2014-10-20, 18:23
crossdressphyxia napisał/a:

Gość powiedział prawdę i tyle w temacie. Jest jak jest i nie ma się co k***a oszukiwać. Ale pseudopatrioci zaraz będą się spinać, i tak k***a wszystko zejdzie na temat drugiej wojny światowej albo odwagi naszej husarii.


haha miałem to pisać, że zaraz gimbo patryjoty dupe zaczną napinać jaka to polandia wielka wspaniała...i husaria...była....
a angol miał k***a rację i tyle, na trafalgar square uliczny grajek w 1h zarobi więcej niż polaczek w tydzień ciężkiego zapie**olu

BongMan

2014-10-20, 18:24
Parafrazując Paktofonikę:

Hejterzy - śmiać mi się chce z takich koli.
Hejterzy - kiedy ich widzę, serce mnie boli.
Hejterzy - z takich jak wy, chce mi się śmiać.
Hejterzy stać!

Po...........ł

2014-10-20, 18:50
BongMan

A pomyślałeś o tym, że wielu ludzi nie ma szansy wyjechać, a bardzo by chciało ? Albo na wyjazd ich po prostu nie stać ?
I wali za te marne grosze, bo wyżyć z czegoś trzeba ? Ale lepiej zarzucić takim ch*jowym kawałem i zdołować tych biedniejszych.
Kiedyś myślałem, ale to na samym początku pomijając Twój kult tutaj, że jesteś w miarę ogarniętym kolesiem i trzeźwo myślącym no i jednak się, chyba pomyliłem. Jesteś człowiekiem, który wyjechał z kraju zarobił więcej i zachowuję się w sposób wredny, bo dopie**alasz tym co nie mają szansy zarobić więcej... nawet mi nie opd bo i tak nie będzie mi się chciało tego czytać. Tak więc japa tam.

BongMan

2014-10-20, 18:55
Popiół napisał/a:

Jesteś człowiekiem, który wyjechał z kraju zarobił więcej i zachowuję się w sposób wredny, bo dopie**alasz tym co nie mają szansy zarobić więcej.


Mistrzu psychologii! Po wrzuceniu przeze mnie fragmentu rozmowy z typem z pracy, od razu wiesz kim jestem! Pozdrów ode mnie swojego ucznia, Elliota Aronsona, jak przyjdzie do ciebie na wykład!

Popiół napisał/a:

A pomyślałeś o tym, że wielu ludzi nie ma szansy wyjechać, a bardzo by chciało ? Albo na wyjazd ich po prostu nie stać ?
I wali za te marne grosze, bo wyżyć z czegoś trzeba ?


Satyra dotyczy sytuacji w Polsce, a nie biednych ludzi.

Popiół napisał/a:

Ale lepiej zarzucić takim ch*jowym kawałem i zdołować tych biedniejszych.


No patrz. Sadistic, czarny humor, ale żeby przypadkiem kogoś nie zdołować... :facepalm: Oprócz tego przypuszczam, że biedniejsi mają ważniejsze problemy i powody do smutku niż jakiś ch*jowy kawał na jakimś tam forum wrzucony przez jakiegoś zjeba.

PS: Jakoś nie widziałem twoich hejtów pod kawałami pedofilskimi. A pomyślałeś, jak takie kawały mogą dołować rodziców, którym pedofil zgwałcił dziecko?

Po...........ł

2014-10-20, 19:01
BongMan napisał/a:


Mistrzu psychologii! Po wrzuceniu przeze mnie fragmentu rozmowy z typem z pracy, od razu wiesz kim jestem! Pozdrów ode mnie swojego ucznia, Elliota Aronsona, jak przyjdzie do ciebie na wykład!


Satyra dotyczy sytuacji w Polsce, a nie biednych ludzi.


No patrz. Sadistic, czarny humor, ale żeby przypadkiem kogoś nie zdołować... :facepalm: Oprócz tego przypuszczam, że biedniejsi mają ważniejsze problemy i powody do smutku niż jakiś ch*jowy kawał na jakimś tam forum wrzucony przez jakiegoś zjeba.

PS: Jakoś nie widziałem twoich hejtów pod kawałami pedofilskimi. A pomyślałeś, jak takie kawały mogą dołować rodziców, którym pedofil zgwałcił dziecko?



k***a mistrzu kolorowy nie bazuje tylko na tym kawale, tylko na szeregu wypowiedzi które są dodawane tu przez Ciebie na temat Polski i Polakach. Nie pie**ol mi tu i nie fejspalmuj. Masz racje co do tego co napisałeś w ostatnim zdaniu na końcu ;)

BongMan

2014-10-20, 19:05
Cytat:

Masz racje co do tego co napisałeś w ostatnim zdaniu na końcu ;)


No, a już myślałem że będziesz odwracał kota ogonem. Szacunek, mało kto w internecie potrafi przyznać komukolwiek rację :)
Nie chciałem nikogo urazić tym tekstem. Nie ma co się kłócić. Pozdrawiam.

el...........wy

2014-10-20, 19:06
Popiół napisał/a:

A pomyślałeś o tym, że wielu ludzi nie ma szansy wyjechać, a bardzo by chciało ?



Biedaki robaki :krejzi:

Syn_Milionera

2014-10-20, 19:16
Biedny boś głupi - głupi boś biedny. Radzę wam abyście cieszyli się z drobiazgów jak wyjście na spacer, bieganie boso po rannej trawie osaczonej rosą a nie kuźwa każdy chce miliony zarabiać. Z doświadczenia wiem że większość bidoty sama sobie ją stwarza. Przykładowo chłopaki na większości budowach zamiast k***a przynieść z domu kanapke to wpie**ala po kilka kebabów a później k***a połowa z nich idzie przej***ć pozostałą kase na automatach i piwsko. Z tymi automatami to w ogóle jakaś plaga jest.