18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyloguj się

WzajemniE • 2013-12-19, 12:53
Dobra kampania. Dla pokolenia, które jest uzależnione od wirtualnego świata.

Swka

2013-12-19, 13:09
Po prostu zajebiście skręcone przesłanie z sensem.

mareck

2013-12-19, 13:10
Prawdziwy sadistic dzisiejszych czasów.

Swka

2013-12-19, 14:04
@up, Jakbyś nie zauważył jest to na głównej, ten komentarz idealnie pasuje, ale do działu HARD...

Koper141

2013-12-19, 14:22
Oj tam Oj tam... Level się sam nie wbije :D

A tak na poważnie, połowa młodzików już ma pewnie zanik mięśni od siedzenia przed komputerem.

Peter-Norivotset

2013-12-19, 14:30
ch*ja, ciekawe kto bedzie piwkowal tematy i hejtowal...
ja zostaje!

srasshole

2013-12-19, 14:40
gdyby nie ten gówniany hop hip to może i bym to obejrzał.

enFuego

2013-12-19, 14:40
Dałem radę do 2giego kawałka gównianej muzyki, zapowiadało się ciekawie.

Hasszz

2013-12-19, 14:42
Sadistic ? Nie to juz kwejk 2.0

Powell

2013-12-19, 14:42
ja wolę się aktywnie naj***ć :)

modzgi

2013-12-19, 14:43
Jeden błąd logiczny w tych wszystkich kampaniach jest.
Otóż dlaczego ludzie uciekli do świata wirtualnego :
Dlatego że nie mieli/ mają normalnego życia, środowisko internetowe ich zaakceptowało i teraz jest tam ich swiat.
Więc po ch*j ich z niego wyrywać jeżeli są tam szczęśliwi?

Stefan_Sigal

2013-12-19, 14:46
Najgorszym gównem w sieci są portale społecznościowe

Sosnowiec_jest_be

2013-12-19, 14:48
Jakie pie**olenie to jest tragedia. Cały filmik o jakiś dzieciakach, umysłowo sk***ionych w wieku 11-16 lat, a potem pie**olenie o tym żeby się spełniać w podróżach, drogich hobby jak snowboard. Skąd dzieciak ma mieć kasę na to, jeśli nie jest z bogatej rodziny? Cała ta pok***iona generacja to wina postępu techonologincznego i sk***ienia umysłowego rodziców, którzy kupują smartofniki dzieciakom w wieku 11-16 lat z abonamentem i siedza takie lebiody non stop na tym sk***ionym fb, pie**oląc farmazony, łancuczki, tworząć aski i inne ch*je muje. A w reanym świecie ciężko dwa zdania z takimi zjebami zamienić. Ja w ich wieku nie miałem telefonu czy innego gówna, komputerem nazywałem pegasusa na którym nak***iałem z kolegami. Na boisko się szło to czekało po dwie godziny na swoją kolej, goniło na rowerach a w zimę szło się na górki? A teraz? Rowerek to zdjęcie na FB, górki to tak ale w jakimś szczyrku na wypożyczonym swnoboardziku za hajs starych i 100 zdjęć na FB, na boisko nie wyjdziesz bo ich zwyczajnie już nie ma, bo nikt na nie nie chodził to zakopano i sprzedano pod mieszkania. Na orlikach pustki. Sam gram tylko z jedną i tą samą grupą znajomych, młodych nie widać, w 15 tysięcznej okolicy, w druzynie trampkarzy 12 dzieciaków. Reszta w airmaxach i rurkach i grzywkach siedzi na schodach i patrzy w ch*j. W ping ponga napie**ala 5 chłopaczków, sekcji siatkówki nei ma bo nie ma chętnych, a o jakiejkolwiek sekcji dziewczęcej nie ma mowy, bo dupy, szczególnie młode są jeszcze głupsze. Podziękujcie pie**olonym korporacjom za tabletym telefony facebooki i inne pok***ione gówna, które zabijają normalność.

rzeszu7

2013-12-19, 14:51
Za komentarz Sokoła piwko w ciemno.

Mruczuś

2013-12-19, 14:52
I co ktoś ma siedzieć jak debil na ławce obok dziewczyny nie odzywając się nawet słowem? Dzięki za te przesłanie od kogoś komu wszyscy włażą w dupsko. Może idea całkiem spoko ale wykonanie ch*jowe jak dla mnie.