18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyloguj się

WzajemniE • 2013-12-19, 12:53
Dobra kampania. Dla pokolenia, które jest uzależnione od wirtualnego świata.

PawełGM

2013-12-19, 14:59
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

Jakie pie**olenie to jest tragedia. Cały filmik o jakiś dzieciakach, umysłowo sk***ionych w wieku 11-16 lat, a potem pie**olenie o tym żeby się spełniać w podróżach, drogich hobby jak snowboard. Skąd dzieciak ma mieć kasę na to, jeśli nie jest z bogatej rodziny? Cała ta pok***iona generacja to wina postępu techonologincznego i sk***ienia umysłowego rodziców, którzy kupują smartofniki dzieciakom w wieku 11-16 lat z abonamentem i siedza takie lebiody non stop na tym sk***ionym fb, pie**oląc farmazony, łancuczki, tworząć aski i inne ch*je muje. A w reanym świecie ciężko dwa zdania z takimi zjebami zamienić. Ja w ich wieku nie miałem telefonu czy innego gówna, komputerem nazywałem pegasusa na którym nak***iałem z kolegami. Na boisko się szło to czekało po dwie godziny na swoją kolej, goniło na rowerach a w zimę szło się na górki? A teraz? Rowerek to zdjęcie na FB, górki to tak ale w jakimś szczyrku na wypożyczonym swnoboardziku za hajs starych i 100 zdjęć na FB, na boisko nie wyjdziesz bo ich zwyczajnie już nie ma, bo nikt na nie nie chodził to zakopano i sprzedano pod mieszkania. Na orlikach pustki. Sam gram tylko z jedną i tą samą grupą znajomych, młodych nie widać, w 15 tysięcznej okolicy, w druzynie trampkarzy 12 dzieciaków. Reszta w airmaxach i rurkach i grzywkach siedzi na schodach i patrzy w ch*j. W ping ponga napie**ala 5 chłopaczków, sekcji siatkówki nei ma bo nie ma chętnych, a o jakiejkolwiek sekcji dziewczęcej nie ma mowy, bo dupy, szczególnie młode są jeszcze głupsze. Podziękujcie pie**olonym korporacjom za tabletym telefony facebooki i inne pok***ione gówna, które zabijają normalność.



Weź się nie osraj tą nostalgią.

Zero_Cool_

2013-12-19, 15:01
Hasszz napisał/a:

Sadistic ? Nie to juz kwejk 2.0



Wielgachny ku*as w twoją dupę, za kolejne pie**olenie o kwejku.

Stopka sadistic.pl

Stopka kwejk.pl


Pozdrawiam serdecznie. Filmik ch*jowy.

Fu...........66

2013-12-19, 15:01
Taaa, gdyby mi taka laska rzuciła spojrzenie na korytarzu, to bym pie**olnął wszystkim i za nią, z jęzorem na wierzchu, poleciał! :)

Thepanek

2013-12-19, 15:02
Wspaniałe popadanie ze skrajności w skrajność - jak nie siedzi przy kompie to jeździ na desce, gra w piłkę, jeździ na snowboardzie, lecą na niego laski, ma wielu przyjaciół i jeździ na wycieczki. Jak siedzi - no life, 24/7 komp, fotki z dzióbkiem na fb, brudny, je spleśniałą pizze, nie uczy się tylko gra na telefonie, jedyni znajomi to ci z neta i zaczyna wariować jak ktoś go odciągnie.

Sosnowiec_jest_be

2013-12-19, 15:02
PawełGM napisał/a:



Weź się nie osraj tą nostalgią.



Sklej wary pajacu, żadna nostalgia tylko sama prawda. A ty idź sobie strzel status na FB jak cięzko w życiu ludziom twojego poj***nego pokroju.

Tafariel

2013-12-19, 15:03
Ach te czasy kiedy idąc po chodniku można było spojrzeć dziewczynom w oczy. Dziś najwyżej można sprawdzić czy łupieżu nie mają bo łby pospuszczane w telefony...

koozzi

2013-12-19, 15:03
modzgi napisał/a:

Jeden błąd logiczny w tych wszystkich kampaniach jest.
Otóż dlaczego ludzie uciekli do świata wirtualnego :
Dlatego że nie mieli/ mają normalnego życia, środowisko internetowe ich zaakceptowało i teraz jest tam ich swiat.
Więc po ch*j ich z niego wyrywać jeżeli są tam szczęśliwi?


Kierując się tym sposobem myślenia to po co taki alkoholik czy narkoman mają przestać sobie używać skoro są szczęśliwi będąc na bani?

tymasztesz

2013-12-19, 15:05
j***ć sosnowiec
ale pisze dobrze

Machol

2013-12-19, 15:06
Takie trochę pieprzenie o szopenie. Dlaczego? Kiedyś ktoś spełniał się realizując pasje jeżdżenia na snowboardzie, teraz są inne czasy i możliwości. Wielu ludzi spełnia się pisząc kod do kolejnego programu.
Tak samo można było nie spać nocami dłubiąc przy swoim wyczynowym bmx'ie tak i dłubiąc kod w asemblerze.
Głupio wyszło, choć idea słuszna - moim zdaniem za mały jest nacisk na to, żeby spędzać czas produktywnie NIE WAŻNE GDZIE. Jeżeli ktoś nie śpi, bo musi przejrzeć kolejny temat na sadolu - to jest źle, ale jeżeli ktoś używa kompa kreatywnie, nic w tym złego.

blachahaha

2013-12-19, 15:13
@modzgi
Cytat:

Jeden błąd logiczny w tych wszystkich kampaniach jest.
Otóż dlaczego ludzie uciekli do świata wirtualnego :
Dlatego że nie mieli/ mają normalnego życia, środowisko internetowe ich zaakceptowało i teraz jest tam ich swiat.
Więc po ch*j ich z niego wyrywać jeżeli są tam szczęśliwi?



Oj jak bardzo się mylisz. To tak jakbyś nie przejmował się pleśnią w domu bo jej nie widać. Ale ona kiedyś wyjdzie i ci wpie**oli dom od środka. Teraz dzieciaki siedzą w netach i chłoną wszystko.
Jak to się stało że dzisiaj jest tyle idiotów, debili, pedałów, itd w skrócie lewaków? Dlatego że taki pedał bez neta widzi że jest nie normalny i się dostosowuje, ukrywa itp. Lecz w necie znajduje 100 takich pedałków na tysiące ludzie. I wnet wie że nie jest sam, wydaje mu się że jest "normalny". I w ten sposób w necie rozwija się GÓWNO które smrodem przyciąga innych. Głupek utonie w tym gównie. Potem takie GÓWNO zechce swoich praw i tak pojawiają się marsze pederastów. Młodzież ta dziwna młodzież która desperacko chce zwrócić na siebie równowagę zobaczy że pedały na siebie uwagę zwracają więc sam wdepnie w to gówno a właściwie wysmaruje się nim.

Sosnowiec_jest_be

2013-12-19, 15:13
Machol napisał/a:

Takie trochę pieprzenie o szopenie. Dlaczego? Kiedyś ktoś spełniał się realizując pasje jeżdżenia na snowboardzie, teraz są inne czasy i możliwości. Wielu ludzi spełnia się pisząc kod do kolejnego programu.
Tak samo można było nie spać nocami dłubiąc przy swoim wyczynowym bmx'ie tak i dłubiąc kod w asemblerze.
Głupio wyszło, choć idea słuszna - moim zdaniem za mały jest nacisk na to, żeby spędzać czas produktywnie NIE WAŻNE GDZIE. Jeżeli ktoś nie śpi, bo musi przejrzeć kolejny temat na sadolu - to jest źle, ale jeżeli ktoś używa kompa kreatywnie, nic w tym złego.


idiota z wyboru czy z po prostu tak masz? Co ma programowanie w assemblerze, czyli de facto hobby, praca do siedzenia na sk***iałym facebooku czy innym gównie i pie**oleniu farmazonów. O tym jest ten filmik a nie o tym, że programista to no life i idiota...

Kine

2013-12-19, 15:24
A wiecie co ja wam powiem? ch*j mie to. Dziękuje za uwagę.

Black Snake

2013-12-19, 16:04
Uff... jak dobrze, że ja ciągle chleję z kumplami na placu.

erush

2013-12-19, 16:11
Dajcie mi dobrą płacę i godną pracę w której dostanę urlop w wakacje, to chętnie wyjadę gdzieś sobie szukać wrażeń, aby mieć co wspominać. Trochę nie te realia, w Polsce nie ma warunków

Te...........at

2013-12-19, 16:22
mysle ze problemem nie jest czas spedzony 'W INTERNECIE' a sposob w jaki go uzytkujemy. staruchy nie zrozumejom....