18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyloguj się

WzajemniE • 2013-12-19, 12:53
Dobra kampania. Dla pokolenia, które jest uzależnione od wirtualnego świata.

Spaced

2013-12-19, 21:07
Aż specjalnie zrobiłem sobie konto na sadolu żeby to skomentować :-) Moim zdaniem świetna akcja. Zauważyłem ogromne hejty w komentarzach na yt - oczywiście zapewne hejtują osoby które mają życie jak Ci na filmie. Sam jestem nastolatkiem, owszem uzywam internetu codziennie ale nie rozumiem jak można preferować chatowanie z kimś zamiast prawdziwej rozmowy, grać cały czas i nie wychodzić. Ja nie wyobrażam sobie mojego życia bez pasji, dzięki bogu mam ch**wy komputer i telefon i nie da na nich grać, nie stać mnie na airmaxy i SWAGerskie ciuszki - czemu? Bo inwestuje w moją pasję, odmawiam sobie wielu przyjemności aby móc się w czymś spełniać. Każdy weekend w lesie na rowerze, wyjazdy na zawody, spełnianie się w tym co się kocha robić. Komputera używam wieczorami aby obejrzeć film i posłuchać muzyki, portale społecznościowe uzależniają. Także współczuję moim rówieśnikom którzy tylko napieprzają w te gierki i żyją przed kompem, nie wyobrażam sobie takiego życia. A raczej "braku życia". Dodatkowo podoba mi się to, że nie przedstawiał tego jakiś tam gościu który by gadał niezrozumiale, Wojtek powiedział krótko i treściwie. Owszem, nastolatek nie zawsze ma grube hajsy od bogatych starych na choćby ten snowboard ale można robić wiele innych rzeczy, choćby wspomniane w komentarzach już sporty drużynowe jak noga czy kosz. Pasja nie musi kosztować kroci, mój rower + kask i ochraniacze to wydatek rzędu 2,5k i nie pie***lcie, że to dużo bo podsumowując koszty airmaxów, dobrego kompa i telefonu kupili by sobie i lepszy. Muzy6ka jest kwestią gustu ale mi akurat się podoba. Reasumując te wypociny filmik z dobrym przesłaniem, piwko dla tematu, łapka na yt i mam nadzieję, że wielu chociaż spróbuje 'wylogować się do życia' po obejrzeniu tego. ;-)

Kardio_Error

2013-12-19, 21:23
Spaced napisał/a:

Aż specjalnie zrobiłem sobie konto na sadolu żeby to skomentować :-) Moim zdaniem świetna akcja. Zauważyłem ogromne hejty w komentarzach na yt - oczywiście zapewne hejtują osoby które mają życie jak Ci na filmie. Sam jestem nastolatkiem, owszem uzywam internetu codziennie ale nie rozumiem jak można preferować chatowanie z kimś zamiast prawdziwej rozmowy, grać cały czas i nie wychodzić. Ja nie wyobrażam sobie mojego życia bez pasji, dzięki bogu mam ch**wy komputer i telefon i nie da na nich grać, nie stać mnie na airmaxy i SWAGerskie ciuszki - czemu? Bo inwestuje w moją pasję, odmawiam sobie wielu przyjemności aby móc się w czymś spełniać. Każdy weekend w lesie na rowerze, wyjazdy na zawody, spełnianie się w tym co się kocha robić. Komputera używam wieczorami aby obejrzeć film i posłuchać muzyki, portale społecznościowe uzależniają. Także współczuję moim rówieśnikom którzy tylko napieprzają w te gierki i żyją przed kompem, nie wyobrażam sobie takiego życia. A raczej "braku życia". Dodatkowo podoba mi się to, że nie przedstawiał tego jakiś tam gościu który by gadał niezrozumiale, Wojtek powiedział krótko i treściwie. Owszem, nastolatek nie zawsze ma grube hajsy od bogatych starych na choćby ten snowboard ale można robić wiele innych rzeczy, choćby wspomniane w komentarzach już sporty drużynowe jak noga czy kosz. Pasja nie musi kosztować kroci, mój rower + kask i ochraniacze to wydatek rzędu 2,5k i nie pie***lcie, że to dużo bo podsumowując koszty airmaxów, dobrego kompa i telefonu kupili by sobie i lepszy. Muzy6ka jest kwestią gustu ale mi akurat się podoba. Reasumując te wypociny filmik z dobrym przesłaniem, piwko dla tematu, łapka na yt i mam nadzieję, że wielu chociaż spróbuje 'wylogować się do życia' po obejrzeniu tego. ;-)


ty kochasz wypady do lasu na rowerze, ktoś inny kocha siedzieć w chacie przed kompem i wbijać kolejny lvl... i wszyscy są szczesliwi
kumasz o co chodzi?

The.prophecy

2013-12-19, 21:25
A jeszcze ktoś inny kocha cytować całego poprzedzającego posta.

M@rio

2013-12-19, 22:16
Niestety, ale żyjemy w czasach kiedy to Facebook zastępuje dzieciakom podwórko i to będzie ciężko zmienić :(
Więcej takich filmów i więcej takich akcji!!!
To musi mieć ponad 10.000 piw, żeby te gimbusy to widziały!!!!
Za materiał należy się:

Natej

2013-12-19, 22:47
Sokół powinien zostać lektorem, ma do tego zajebisty głos.

ringus

2013-12-19, 22:48
Każdy przykład jest inny, nie można tak generalizować. Jestem pierwszym pokoleniem które w gimnazjum miało już stały dostęp do neta więc czuję się wywołany do tablicy.

Sam spędzam przed komputerem od 2 do 10h dziennie. Średnią myślę, że mam w okolicy 5-6h. Posiadam profil na fb, przeglądam sadola, oglądam tępe filmiki w necie czy gram w gry. Rano pierwsze co robię to odpalam lapka, a ostatnią rzeczą przed pójściem spać jest wciśniecie przycisku "zamknij" w windowsie/linuxie. Idąc tokiem myślenia tego filmiku: nie mam życia. Zonk. Mam grono przyjaciół - ludzi z którymi się spotykam żeby popie**olić o głupotach, chodzę po pubach, gram w piłkę, chodzę na koncerty, wyjeżdżam na festiwale czy biwaki. Powiem więcej: wydaje mi się, że jedynymi osobami jakie znam, które prowadzą tryb życia pokazany na filmiku są moi koledzy ze studiów(ciągnę informatykę), co w pewnym sensie jest zrozumiałe. Uznaję to po prostu za Hobby i część życia.

0xFF

2013-12-19, 22:55
"Odpowiedź na komentarz znajomego nie jest spotkaniem, czat nie jest rozmową, zmiana statusu związki nie jest miłością, walenie konia to nie seks" :krejzi:

Arisovo

2013-12-19, 23:14
Technologia nie zabija normalności, tylko ją tworzy. Tak jak do tej pory telewizja, książki czy pokój.

agron11785

2013-12-19, 23:25
Słabe to pokolenie gimbusów ja siedzę od rana do wieczora na kompie i nie jestem uzależniony

adi9301

2013-12-20, 00:06
Witam!
Zresztą mejla nie pisze...
więc to jest według mnie dojrzewanie, tak wyglada dojrzewanie w dzisiejszych czasach, sam pamiętam że kiedyś komputer był dla mnie wszystkim, chory byłem do szpitala jechałem, ale chwila, bo mimo 40 stopni goraczki musialem dookonczyć misje w wolfenstein...
glupie, ale prawdziwe, teraz juz gry rzadko gram, nawet przy braku zajęć sięgam teraz raczej do filmów, czy ksiązek niz do gier :D wiec uwazam ze to tylko kolejna popaganda, ileż to można grać gdy mamy corazwiecej obowiązków? :D po czasie to samo z nich zejdzie i bd jak pozostali :D

ojojoj

2013-12-21, 17:31
wyloguje sie po smierci

Zimny_browar

2013-12-21, 21:09
Do 16 roku życia komputer.
Od 18 roku życia alkohol i uzależnienie od niego.