18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

husarz_

2010-11-22, 00:54
MCL napisał/a:


i Nie chciałem czepiać się szczegółów, jedyna osoba na którą oddałbym głos to dyrektor mojej budy, żeby się ch*ja z niej pozbyć :samoboj:




MCL

2010-11-22, 00:59
hairy_chest napisał/a:

oznica pokolen tutaj nic nie ma do rzeczy dopoki do polityki nie beda sie pchali oszolomy i ludzie chcacy zrobic tutaj kariere. a jezeli tacy beda sie garneli na solony to i 100 lat minie i sie nic nie zmieni. wazne zeby do polityki szly osoby wyksztalcone i spelnione zawodowo (a takich teraz nie brakuje)



Dokładnie. A przede wszystkim ci którzy chcą coś zmienić. Bardziej mi chodziło o fakt, że obecne pokolenie które jest przy władzy jest wychowane w taki a nie inny sposób, prawdopodobnie jeszcze za komuny mieli coś do powiedzenia, więc chapanie kasy im weszło w krew.

Dobra lecę spać, jutro wam odpiszę sadole, niech wam się przyśnią azjatki z ku*asami i słoikami w odbicie \m/

du...........ua

2010-11-22, 01:02
Cóż by powiedzieć więcej w tym wątku. Debata polityczna zarówno w internecie jak i na forum bardziej ogólnopolskim jest bardzo jałowa - tak samo jak ten cały żarcik z malowaniem na karcie do głosowania. Rozumiem, że chęć rozwijania pasji z lat młodości wzięła górę nad racjonalnym sposobem myślenia i w pewnym stopniu decydowaniem nad losami "małej ojczyzny" jaką jest gmina/powiat/województwo, ale po jakiego ch*ja wstawiać to potem i chwalić się. Jakby to było jakieś abstrakcyjne dzieło, nawet k***a kwiatek to bym rozumiał, ale to? :(

Tak więc jak wcześniej napisałem, ale niestety usunąłeś. Proszę weź kredki i się realizuj w ten sposób.

Pozdrawiam serdecznie

husarz_

2010-11-22, 01:04
MCL napisał/a:



Dokładnie. A przede wszystkim ci którzy chcą coś zmienić. Bardziej mi chodziło o fakt, że obecne pokolenie które jest przy władzy jest wychowane w taki a nie inny sposób, prawdopodobnie jeszcze za komuny mieli coś do powiedzenia, więc chapanie kasy im weszło w krew.


To jest tak plytkie jak generalizujesz cala wladze do zlodzeijstwa;P
aczkolwiek rozumiem, tez mialem okres buntu i anty w swoim zyciu tylko ze mi sie skonczyl znacznie wczesniej :P
MCL napisał/a:


Dobra lecę spać, jutro wam odpiszę sadole, niech wam się przyśnią azjatki z ku*asami i słoikami w odbicie \m/



od takich snow to juz mi nie bryka

~tip.top

2010-11-22, 01:05
dziki_ron, chyba sam startowałeś do korytka i dlatego tak Cie to boli :roll:

mooop12

2010-11-22, 01:07
No co jak co, ale moda o takie debilizmy nie podejrzewałem. Idę się pociąć...

du...........ua

2010-11-22, 01:07
To mi doj***łeś...

Nie startowałem :) boli mnie tylko fakt, że jesteś tak ograniczony :(

i weź k***a nie kasuj tych postów bo to nie jest forum filipinki tylko sadistic :homer:

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2010-11-22, 01:13 ]
jak pie**olisz głupoty to pozostaje mi tylko je kasować

Nameless

2010-11-22, 01:07
Zajebiście, bo zdjęcie kartki jest strasznie ruszone, a to co napisane długopisem już nie. Linie w dodatku poprawione.

~tip.top

2010-11-22, 01:10
Prowokacje uważam za udaną, gimbusy poszalały, temat zamykam, Dziękuję, dobranoc

.:...........:.

2010-11-22, 01:15
W końcu poszły spać gdyż z rana szkoła wzywa. Komentarzy poza tym ostatnim nie czytałem bo zapewne syf w ch*j banalnie pisząc.

~Conscribo

2010-11-22, 01:27
to ja ich jeszcze obwarnuje za nieprzestrzeganie zaleceń :amused: