18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

donjack

2010-11-21, 22:11
popieram Freaqs's Sadol Sadolem ale cos takiego to ani śmieszne ani tragiczne jedyne co pozostaje to ubolewać ze wszyscy którzy tak robią i publicznie sie chwalą to prawdziwe dzieci Neo

PS ale tak to juz jest z ludzmi z radomia i okolic :P

Dildo

2010-11-21, 22:11
kim są Ci ludzie?

Dalione

2010-11-21, 22:21
Zapomniałeś o mnie !

Kadoon

2010-11-21, 22:44
Czego to ludzie nie zrobią, żeby byc na głównej.

~tip.top

2010-11-21, 22:49
Freaqs napisał/a:

Gratuluję debilizmu. Poszedłeś na głosowanie tylko po to aby zmarnować kartę wyborczą i własny czas myśląc, że jesteś fajny.



W przeciwieństwie do Ciebie chociaż spełniłem swój obywatelski obowiązek... chociaż wybacz, Ty pewnie jeszcze nawet nie masz prawa głosu :roll:

donjack napisał/a:

popieram Freaqs's Sadol Sadolem ale cos takiego to ani śmieszne ani tragiczne jedyne co pozostaje to ubolewać ze wszyscy którzy tak robią i publicznie sie chwalą to prawdziwe dzieci Neo



Dodając taki komentarz na sadisticu sam pokazałeś,że jesteś dzieckiem NEO. Śmieszne to i tragiczne...

donjack napisał/a:

PS ale tak to juz jest z ludzmi z radomia i okolic :P



...i do tego jeszcze, jesteś z okolic Radomia i pewnie jeździsz "stuningowanym" golfem II z rejstracją WRA, pogratulować :->

Kadoon

2010-11-21, 22:53
Freaqs napisał/a:

Gratuluję debilizmu. Poszedłeś na głosowanie tylko po to aby zmarnować kartę wyborczą i własny czas myśląc, że jesteś fajny.



Po prostu nie miał/nie chciał na kogo(ś) głosowac i chciał, żeby frekwencja była wyższa.

stragik

2010-11-21, 23:08
te wszystkie osoby maja jedna cechę wspólną , nigdy nie widziałem z ich srtony zbędnego pie**olenia (i niech gimbusy nie wyskakują zaraz że to sekcja niedymająca , dobrze wiecie co mam na myśli)

~tip.top

2010-11-21, 23:08
barondaniello napisał/a:

Winny się broni hie hie



jakoś nie czuje się winny zmarnowania własnych pieniędzy ;-)

~Conscribo

2010-11-21, 23:09
Black Snake napisał/a:

Jaki masz aparat, że tam gdzie chcesz robi wyraźne zdjęcie, a tam gdzie nie chcesz zamazuje? :shock:

PS wyborne pismo.

PS2 A gdzie k***a ja jestem?



1.Aparat marki photoshop seria CS
2.Zgadzam się
3.Nieletni nie mogą startować w wyborach :P

Wraith

2010-11-21, 23:10
Pozatym wcale nie zmarnowal karty. Mozna porysowac cala karte, z wyjatkiem kwadracikow na X.
Gdyby oprocz wlasnej tworczosci postawil X przy jednej osobie to glos bylby wazny.

Wiochmen

2010-11-21, 23:12
a masz tez innych kolegow niz tylko tych z neta?

Issander

2010-11-21, 23:13
a) Nieważny głos jest istotny
60% Polaków nie poszło do głosowania - komunikat dla władzy: Nikt się nie interesuje polityką, wybiorą nas i tak - możemy się dalej opie**alać
60% Polaków oddało nieważny głos - komunikat dla władzy: o k***a! nastroje są rewolucyjne!
b) Poza tym, jak komuś nie podoba się żadna opcja, to powinien pójść, właśnie po to, żeby to pokazać.
c) Sam też oddałem nieważny głos. Wybrałem moje domowe zwierzątko, pająka Andrzeja, ale nie uznałem tego za śmieszne i nie wrzuciłem tego do internetu.

Seta666

2010-11-21, 23:16
k***a aż się zalogowałem ale z ciebie dupoliz

Wiochmen

2010-11-21, 23:16
Issander napisał/a:

Sam też oddałem nieważny głos. Wybrałem moje domowe zwierzątko, pająka Andrzeja, ale nie uznałem tego za śmieszne i nie wrzuciłem tego do internetu.



zrobilem podobnie...a w napisaniu paru nikow nie ma nic smiesznego ,juz Twoj stary bylo by zdecydowanie lepiej