18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

husarz_

2010-11-22, 00:00
TheCrow napisał/a:



DEBILIZMU? To najlepiej oddany głos wszech czasów. Człowieku, debile to idą do urn, głosują i myślą że to coś zmieni, jeżeli zamienią jedną świnię na drugą. Żaden polityk nigdy nic nie zmieni na lepsze. System = ucisk i niewolnictwo. A autorowi gratuluje pomysłowości i chęci ;)



FUCK THE SYSTEM!

tylko ciekawe co bys powiedzial jakbym Ci sie wj***l na chate i wyniosl telewizor w tle anarchistycznych (bez ucisku, bez niewolnictwa) okrzykow:P

sharki334

2010-11-22, 00:01
dopisanie czegokolwiek do karty wyborczej nie powoduje,że głos jest nie ważny, za głos nie ważny uznaje się karte na której zaznaczono zbyt wieu kandydatow lub nie zrobiono tego wcale . Jeśli narysujesz wielkiego penisa ,ale przy tym zaznaczysz tylu kandydatów ilu trzeba glos będzie liczony

"Art. 62. 1. Komisja za nieważne uznaje głosy:
1) oddane na kartach do głosowania innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej,
2) oddane na kartach do głosowania, na których wyborca umieścił znak "x" przy więcej niż jednym nazwisku kandydata,
3) oddane na kartach do głosowania, na których wyborca nie umieścił znaku "x" przy żadnym z nazwisk kandydatów.

2. Dopisanie na karcie do głosowania dodatkowych nazwisk lub poczynienie innych dopisków nie wpływa na ważność głosu. "

MCL

2010-11-22, 00:02
hairy_chest, Czytaj k***a ze zrozumieniem, a jak nie potrafisz to poproś kogoś o opowiedzenie ci zawartości merytorycznej postu.

TheCrow nie głosował bo nie miał na kogo. A to że taki debil jak ty zinterpretował to tak a nie inaczej świadczy tylko o twoim żałosnym poziomie. Plecaczek spakowany do gimnazjum? Bo ta 20'tka w profilu to chyba zmieniony rok na 1990 żeby bez problemu dostać się na harda...

husarz_

2010-11-22, 00:05
MCL napisał/a:

hairy_chest, Czytaj k***a ze zrozumieniem, a jak nie potrafisz to poproś kogoś o opowiedzenie ci zawartości merytorycznej postu.



to mi wytlumacz, bo przeanalizowalem i nie rozumiem o co Ci chodzi. z jednej strony najezdzasz na The Crow a z drugiej strony dajesz mu za tego posta piwo :| wez sie k***a ogarnij, albo mi to wyltumacz

~tip.top

2010-11-22, 00:07
przestańcie się tak napinać bo zamknę temat

husarz_

2010-11-22, 00:09
tip.top napisał/a:

przestańcie się tak napinać bo zamknę temat



no forum chyba sluzy do wymiany pogladow:P nawet tych niestandardowych

~Conscribo

2010-11-22, 00:12
drodzy userzy, jeśli wasz humor jest tak krótki jak długość waszych penisów, szczerze ubolewam. Dodatkowo dodam, że ~tip.top oddał ważny głos bo poza tym co przedstawia zdjęcie, na karcie jest jeden krzyżyk przy nazwisku. Więc proszę abyście łaskawie zamknęli k***a mordy bo jak widać wybory i głosowanie jest wam bardzo dalekie, jeśli większość z was uważa, że zwykłe popisanie kartki powoduje nieważność głosu.

Sam też oddałem jeden nieważny głos dzisiaj bo nie ma na kogo głosować a chciałem poprawić frekwencję.

P.S nie muszę chyba wspominać, że dalsze napinki zakończone zostaną sposobem stalinowskim

MCL

2010-11-22, 00:15
hairy_chest, lektura dla ciebie
Napisałem tylko że TheCrow nie głosował na nikogo bo nie było na kogo głosować. Celowo użyłem tam czasownika w formie 3osobowej (tak to się chyba nazywało, nie jestem przyszłym humanistą bez pracy..), żeby nie było niedomówień... innymi słowy cały post jest skierowany do ciebie, hairy_chest...

Okej a więc napisałem posta przed odświeżeniem strony i przeczytaniem posta władzy, I am ready for punishment :samoboj:

Eire

2010-11-22, 00:15
Conscribo napisał/a:

bo jak widać wybory i głosowanie jest wam bardzo dalekie



Będąc gimnazjalistą nie można głosować.

husarz_

2010-11-22, 00:22
MCL napisał/a:

hairy_chest, lektura dla ciebie Obrazek
Napisałem tylko że TheCrow nie głosował na nikogo bo nie było na kogo głosować. Celowo użyłem tam czasownika w formie 3osobowej (tak to się chyba nazywało, nie jestem przyszłym humanistą bez pracy..), żeby nie było niedomówień... innymi słowy cały post jest skierowany do ciebie, hairy_chest...

Okej a więc napisałem posta przed odświeżeniem strony i przeczytaniem posta władzy, I am ready for punishment :samoboj:



aha. to niezle. tylko ze jakbys nie wiedzial dorosly czlowieku glosowanie jest to obowiazek obywatelski, bo potem ludzie tylko narzekaja ze zle, a jak sa wybory to mowia ze nie ma na kogo glosowac. i tak samo mowienie ze politycy to swinie, klamcy i ze wybory nic nie zmienia jest na tak zenujaco poziomie ze nawet nie chce mi sie tego komentowac. co innego by bylo gdyby The Crow napisal : "nie glosowalem, bo nie bylo na kogo", ale on napisal ze : "Ci ktorzy glosuja to debile, nie warto glosowac, kazdy polityk to swinia" - dla mnie to nie jest to samo. po prostu zrozumcie ze to nie jest tak ze kazdy na okolo chce nas okradac. a co do mojego wieku to lepiej sie zajmij swoim, bo 18 skonczyles i zaczynasz kozaczyc na temat wyborow, matura sie zajmij lepiej

MCL

2010-11-22, 00:38
Chodzę do technikum i maturę mam za rok. Chociaż patrząc na jej poziom to zdam ją bez problemu i przy minimalnym wysiłku. Oraz FYI nie uważam się za dorosłego człowiek z bagażem doświadczeń. Ale i również nie jestem rozpieszczonym bachorem ;)

Problem polityki rozwiązałem na 3. stronie. A co do jego postu, napisał
TheCrow napisał/a:

debile to idą do urn, głosują i myślą że to coś zmieni

, co było podsumowaniem mojego postu ze str.3. Bo tak naprawdę ta generacja panów polityków po 40~50tce chce się tylko nachapać kasy. Zagłosować będzie na kogo kiedy ci odwalą kitę ;)

du...........ua

2010-11-22, 00:39
Pominę to całe pie**olenie, które jest na 4 stronach i skupię się na pierwszym poście.

Pewnie k***a dumnyś, że taką śmieszną rzecz wymyśliłeś. I potem była minuta fapanka w kącie :roll: Naprawdę chłopie gratulacje! Bez żadnej ironii itp - k***a good job, bro!

Cytat:

Zagłosować będzie na kogo kiedy ci odwalą kitę


jesteś świadom tego, że czas płynie także dla innych ludzi i jak ci 'odwalą kitę' to następni będą w podobnym wieku?

husarz_

2010-11-22, 00:45
MCL napisał/a:

Chodzę do technikum i maturę mam za rok. Chociaż patrząc na jej poziom to zdam ją bez problemu i przy minimalnym wysiłku. Oraz FYI nie uważam się za dorosłego człowiek z bagażem doświadczeń. Ale i również nie jestem rozpieszczonym bachorem ;)

Problem polityki rozwiązałem na 3. stronie. A co do jego postu, napisał , co było podsumowaniem mojego postu ze str.3. Bo tak naprawdę ta generacja panów polityków po 40~50tce chce się tylko nachapać kasy. Zagłosować będzie na kogo kiedy ci odwalą kitę ;)



no i tutaj widac Twoja ignorancje wobec wyborow. Bo po pierwsze w duzych miastach startuje bardzo duzo mlodych ludzi. Mozesz z czystym sumieniem powiedziec, ze zapoznales sie z kazdego programem wyborczym i uznales ze nie ma na kogo glosowac? A po drugie jezeli mieszkasz w gminie do 20 tys to masz tutaj glosowanie na czlowieka(okregi jednomandatowe) wiec dostanie sie tylko ten ktorego poprze spoleczenstwo najbardziej (jezeli popra najgorszego to trudno, demokracje mamy, wladze wiekszosci). Wiec nie mozna mowic ze sie nic nie zmienia bo jeszcze dodam ze w wybroach samorzadowych startuje duzo inicjatyw spolecznych ktore sa z dala od partii. A chodzenie na wybory to nasz obowiazek (w PRLu bylo zle bo nie bylo na kogo glosowac, 20 lat pozniej wolna Polska i o dziwo! tez nie ma na kogo glosowac. o ironio ;P)

MCL

2010-11-22, 00:52
dziki_ron,
idź się powieś.

Jesteś k***a świadom faktu znanego jako różnica pokoleń? Że za ~10lat ci z młodzieży wszechpolskiej, którzy tak ładnie zmasakrowali Napieralskiego będą mieli coś do powiedzenia w sejmie? Jeżeli ty k***a myślisz, że ja za ~25lat będę myślał tak jak obecni 43latkowie to albo jesteś jebnięty, albo z PiSu. Albo oba, bo przecież to się nie wyklucza...

hairy_chest, pudło, miasto 30k mieszkańców. Wszystkie programy takie same. Nie chciałem czepiać się szczegółów, jedyna osoba na którą oddałbym głos to dyrektor mojej budy, żeby się ch*ja z niej pozbyć :samoboj:

Cytat:

a srałeś dziś? bo chyba ci jakiś twardy stolec utknął i się strasznie synek napinasz



Ja napinam? Wydaje ci się, ja się powstrzymuje żeby nie wybuchnąć śmiechem czytając takie posty ;)

husarz_

2010-11-22, 00:53
MCL napisał/a:

dziki_ron,
idź się powieś.

Jesteś k***a świadom faktu znanego jako różnica pokoleń? Że za ~10lat ci z młodzieży wszechpolskiej, którzy tak ładnie zmasakrowali Napieralskiego będą mieli coś do powiedzenia w sejmie? Jeżeli ty k***a myślisz, że ja za ~25lat będę myślał tak jak obecni 43latkowie to albo jesteś jebnięty, albo z PiSu. Albo oba, bo przecież to się nie wyklucza...



a Ty majac 2 lata myslales ze w wieku 20 tez bedziesz robil dalej w pampersa? roznica pokolen tutaj nic nie ma do rzeczy dopoki do polityki nie beda sie pchali oszolomy i ludzie chcacy zrobic tutaj kariere. a jezeli tacy beda sie garneli na solony to i 100 lat minie i sie nic nie zmieni. wazne zeby do polityki szly osoby wyksztalcone i spelnione zawodowo (a takich teraz nie brakuje)