18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

barondaniello

2010-11-21, 23:17
Oj dobra, chłopak chciał dobrze. Ma 26 lat, zestarzał się już i zaczął wierzyć w to, że ludzie przyjmą to z uśmiechem na ustach i pochwalą.

A wiadomo, że wrzucając tu cokolwiek w czym w jakikolwiek sposób uczestniczyłeś, zostaniesz potępiony.

husarz_

2010-11-21, 23:18
pie**ole. nie glosowalbym na skarlet

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-11-27, 18:40 ]
jeden skasowany post i takie pokłady nienawiści :emo:

~tip.top

2010-11-21, 23:21
Wiochmen napisał/a:

a masz tez innych kolegow niz tylko tych z neta?


jestem typowym nolifem i oprócz kolegów z sadisticai tibii nie znam nikogo... powinienem się wstydzić?

Wiochmen

2010-11-21, 23:25
Cytat:


jestem typowym nolifem i oprócz kolegów z sadisticai tibii nie znam nikogo... powinienem się wstydzić?




a sp***alaj

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2010-11-21, 23:42 ]
kultury trochę

jedrula

2010-11-21, 23:26
Glos w swietle przepisow jest wazny.
osobiscie dorysowalem wielkiego latajacego potwora spaghetti.

barondaniello

2010-11-21, 23:26
I dobrze, jak się ma zj***ne życie, warto być kimś w necie, jeah.

~tip.top

2010-11-21, 23:37
barondaniello napisał/a:

I dobrze, jak się ma zj***ne życie, warto być kimś w necie, jeah.


no k***a :krejzi:

Black Snake

2010-11-21, 23:40
Conscribo napisał/a:



1.Aparat marki photoshop seria CS
2.Zgadzam się
3.Nieletni nie mogą startować w wyborach :P



No fakt, zapomniałem ;/ jeszcze 3 lata i możecie mnie dopisywać :)

1986kuba

2010-11-21, 23:42
MCL - dlaczego stawiasz piwka ~tip.top'owi? Przecież nie ma Cię na liście do Rady Gminy :mrgreen:

husarz_

2010-11-21, 23:46
Wiochmen napisał/a:




a sp***alaj

[ Komentarz dodany przez: [b]tip.top: 2010-11-21, 23:42 ]
kultury trochę[/b]



wam moderatorom zaczyna odpie**alac powoli. mam nadzieje ze macie zawsze paczke chusteczek ktore przyjma wasze łzy bo sadistic jest pelen zla i chamstwa wobec ludzi:(

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2010-11-21, 23:48 ]
nie "wam" tylko mi, i zacznij używać polskich znaków, bo ciężko Cię rozszyfrować


mowiac "wam" dobrze wiem co mam na mysli. po prostu z ciezkiego humoru jaki tu mozna bylo kiedys znalezc stal sie sadistic drugim jm (chociaz na jm nie wywalaja chyba cialge postow;] zostawiajac tylko te grzeczne). a co do rozszyfrowywania tego co pisze: stary wez nawet takich argumentow nie uzywaj, bo to by znaczylo ze nie rozumiesz 50% tresci w internecie. co innego jakbym nie stosowal kropek i przecinkow;]

no i juz koniec off topa;p

~tip.top

2010-11-21, 23:46
1986kuba napisał/a:

MCL - dlaczego stawiasz piwka ~tip.top'owi? Przecież nie ma Cię na liście do Rady Gminy :mrgreen:


Bo on startował na prezydenta miasta ;)

Suka_Blyat

2010-11-21, 23:49
@~tip.top
a ja? czemu mnie nie ma na liście :(
A w ogóle to załóżcie PS (Partia Sadystów) będziecie mieli mój głos jak w banku :D

NuclearBlast

2010-11-21, 23:50
barondaniello napisał/a:

Jesteś taki słodki :) Masz tylu przyjaciół, którzy na pewno poczuli się miło po zobaczeniu tego. :)




30-tkę pavulonu dla tego kolegi ...

MCL

2010-11-21, 23:52
Czemu jeszcze nie ma notki:
Cytat:

Użytkownik został zbanowany za ten post


? Tip.top, pozwalasz się buractwu wyszaleć widzę ;) Szlachetny człowiek z ciebie, podziwiam :)

Wielkie polaczky się oburzyli, siedzący na garnuszku mamusi i drący ryja przez internet. A prawda jest taka, że w tym gównianym kraju nie ma na kogo głosować. Podam przykład mojego miasta: każdy (każdy k***a bez wyjątków!) popie**olony kandydat na burmistrza miasta ma w swoim planie wyborczym odbudowę basenu w mojej dzielnicy. Każdy się podpisał pod tą obietnicą. A problem jest w tym, że teren dookoła basenu jest miejscem występowania żmii zygzakowatej, która prawnie jest pod ochroną; a na dodatek teren ten jest tak specyficzny, że jakakolwiek ingerencja wokół niego mogłaby zburzyć strukturę okolicznych stawów prowadząc do ich wylewów i w konsekwencji podtopienia okolicznych bloków mieszkalnych. Więc operacja byłaby nadzwyczaj delikatna i co za tym idzie kosztowałaby radę miasta grube miliony. Które przepiją. Bo to jest polska k***a, ktoś zapomniał bynajmniej gdzie jest?

Więc k***a miałem wybór: iść zagłosować na pierwszego z brzegu barana który i tak gówno zrobi składając obietnice bez pokrycia, lub nie iść wcale. Niestety nie jestem tak zajebisty jak Tip.top więc nie wpadłem na pomysł zrobienia konkurencyjnej partii sadistic. Więc wolę siedzieć i nic nie robić (czyli to samo co nowy burmistrz) niż iść i udawać że jestem wielkim zwolennikiem pana xyz i "znaffcą" polityki.

Gdybym był modem na sadolu takie posty jak wyżej dostawałyby bana z automatu, gdzie ten stary sadol :(

A browce stawiam bo smutno mi kiedy widzę, że dostają je tylko debile, normalnym ludziom też się należy :ok:

TheCrow

2010-11-21, 23:58
Freaqs napisał/a:

Gratuluję debilizmu. Poszedłeś na głosowanie tylko po to aby zmarnować kartę wyborczą i własny czas myśląc, że jesteś fajny.



DEBILIZMU? To najlepiej oddany głos wszech czasów. Człowieku, debile to idą do urn, głosują i myślą że to coś zmieni, jeżeli zamienią jedną świnię na drugą. Żaden polityk nigdy nic nie zmieni na lepsze. System = ucisk i niewolnictwo. A autorowi gratuluje pomysłowości i chęci ;)