18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcza atakuje "czcicieli" Żołnierzy Wyklętych:

fuNny • 2013-03-03, 14:08
"Skrajni nacjonaliści", "judeosceptycy", "bojówkarze" i "antydemokratyczna prawica" - tak zastępca Adama Michnika Jarosław Kurski opisuje dziś w "Gazecie Wyborczej" Polaków, którzy wyszli wczoraj na ulice swoich miast oddać hołd bohaterskim "Żołnierzom Wyklętym". Portal niezalezna.pl publikuje zdjęcia tych "faszystów", "antysemitów" i "wrogów demokracji".

"Gazeta Wyborcza" przypomniała sobie o Dniu Żołnierzy Wyklętych... dzień po obchodach (wczoraj jedynym tekstem historycznym na stronie głównej wyborcza.pl był artykuł zatytułowany "Jak Polacy mordowali Żydów").

- Dziś o "wyklętych" najgłośniej krzyczą skrajni nacjonaliści, "judeosceptycy" i bojówkarze, którzy 24 lata po obaleniu komunizmu wymach*ją antykomunistycznym proporcem i pochodniami - ocenił Jarosław Kurski, wicenaczelny gazety.

Kurski wyraził też oburzenie, że "antydemokratyczna prawica postanowiła ich (Żołnierzy Wyklętych - red.) użyć do ataków na wolną i demokratyczną Polskę".

Według dziennikarza "Wyborczej" "wielu wyklętych" nie życzyłoby sobie "takich czcicieli i groteskowych naśladowców". - I tu tkwi sedno manipulacji. Nikt już "wyklętych" zapytać o zdanie nie może. Ani nie chce - ubolewa Kurski.

PS. Niewątpliwie jednak artykuł Kurskiego jest pewnym progresem w relacji: "Gazeta Wyborcza" - historia. Kilka dni temu, gdy ekipa programu "Bliżej" Jana Pospieszalskiego próbowała zapytać Adama Michnika o Święto Wyklętych, redaktor naczelny "GW" uciekał przed kamerą, a redaktor Czuchnowski wystąpił jako ochroniarz swojego pryncypała. Z kolei w cotygodniowym dodatku do "GW" mieniącym się "historycznym" jeszcze w poniedziałek redakcja nie znalazła miejsca nawet na króciutką wzmiankę o 1 marca. Okładkę periodyku poświęcili za to chińskiemu zbrodniarzowi komunistycznemu Mao.
Autor: Katarzyna Pawlak
Żródło: niezalezna.pl


Oto "skrajni nacjonaliści":

Tu najwyraźniej stoją "judeosceptycy":

ołd bohaterom przyszli też złożyć "bojówkarze":

To "fałszywi czciciele" Żołnierzy Wyklętych:

składający kwiaty pod murami więzienia na Rakowieckiej, w którym katowano żołnierzy skazanych przez Stefana Michnika, przyrodniego brata szefa "Gazety Wyborczej": :badyl:

utor: Katarzyna Pawlak
Żródło: niezalezna.pl

Dz...........ak

2013-03-03, 14:11
Za niedługo patriotów będą nazywać ksenofobami, a heteroseksualistów - rasistami i homofobami. Sorry, to już się dzieje... :-?

bloodwar

2013-03-03, 14:12
Wszystko można pokazać na dwa sposoby, tu celowo uchwycono na zdjeciach grzecznych harcerzyków i emerytów pod biało-czerwonymi sztandarami a w lewicowych mediach za to pokażą idących za nimi łysych panów spod znaku Pięciu Piw niosących sztandary Krzyża Celtyckiego i poprzebieranych w mundury w stylu NSDAP szukających okzaji do rozróby. Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że pod pozorem gloryfikacji bohaterów II WŚ i patriotycznych uniesień próbuje się przebić siła, nazwijmy to wprost, neofaszystowska, której w demokratycznym świecie nie powinniśmy pozwolić dojść do głosu.

Ork.Fajny

2013-03-03, 14:16
O ile wiem to niezależna.pl jest PiSowskim grajdołkiem. A ci lewacy z PiSu także plują na NSZ, ONR, MW i inne tego typu organizacje i nazywa je w sposób podobny...
Więc niestety równie fałszywy jest autor tekstu co ścierwa z GW.

bloodwar napisał/a:

Wszystko można pokazać na dwa sposoby, tu celowo uchwycono na zdjeciach grzecznych harcerzyków i emerytów pod biało-czerwonymi sztandarami a w lewicowych mediach za to pokażą idących za nimi łysych panów spod znaku Pięciu Piw niosących sztandary Krzyża Celtyckiego i poprzebieranych w mundury w stylu NSDAP szukających okzaji do rozróby. Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że pod pozorem gloryfikacji bohaterów II WŚ i patriotycznych uniesień próbuje się przebić siła, nazwijmy to wprost, neofaszystowska, której w demokratycznym świecie nie powinniśmy pozwolić dojść do głosu.


Ja pie**ole... Na pewno NSZ walczące nazistami wnosiło ręce po pięć piw albo ludzie którzy ich uczcili ostatnio to robią. pie**olnij się w czoło głupi kłamliwy jełopie...
PS. Czym jest neofaszyzm i jakie dogmaty ci ludzie próbują przebić z nim związane?

sz...........an

2013-03-03, 14:17
@up a jak normalne komuchy, potomkowie reżimu który wymordował więcej ludzi niż wszyscy faszyści razem wzięci, są sobie w sejmie to jest dobrze? Oni powinni dojśc do głosu? Bo doszli.

Squbany

2013-03-03, 14:19
Dobrze :) Lewactwo i cala postkomuna, stara ubecia, z michnikiem na czele zaczyna sie bac ! Bo zaczynaja go nachodzic :D

Ork.Fajny

2013-03-03, 14:20
szer.Lucjan, jeśli to do mnie a nie do tego debila bloodwara to wiedz że na szubienicy z chęcią zobaczę każdego członka każdej partii z aktualnego sejmu.

osa79

2013-03-03, 14:26
@orkfjny

Gdzie ty się chowles ??? Po poziomie twojej wypowiedzi i zrozumienia blooda wnioskuje ze w chlewie ze świniami...

JA...........or

2013-03-03, 14:59
Wy sie klucicie o gowna.
A KACZAFI mysli jak was wyr*chac.

sz...........an

2013-03-03, 15:24
Ork.Fajny napisał/a:

szer.Lucjan, jeśli to do mnie a nie do tego debila bloodwara to wiedz że na szubienicy z chęcią zobaczę każdego członka każdej partii z aktualnego sejmu.



Do bloodwara

Kurwy

2013-03-03, 16:05
ch*j mnie to obchodzi

Ork.Fajny

2013-03-03, 16:06
osa79 napisał/a:

@orkfjny

Gdzie ty się chowles ??? Po poziomie twojej wypowiedzi i zrozumienia blooda wnioskuje ze w chlewie ze świniami...


Coż... Lepiej chować się w chlewie niż przy lekturze Marksa...

Loaloa

2013-03-03, 16:10
Jakaś nowa moda na hołdowanie bandziorom nastała. Chociaż patrząc na łysą swołocz, która na tego typu manifestacje łazi widać, że ciągnie swój do swego. Żal mi tylko tych dzieciaków, nie wiedzą po co je tam przyprowadzono. Wyborcza jako jedna z niewielu nie boi się pisać prawdy o tych k***a jego mać "bohaterach". Dobrze, że większość z nich wytłuczono po wojnie, bo by się teraz dziadygi rent i odszkodowań domagały.