18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcza atakuje "czcicieli" Żołnierzy Wyklętych:

fuNny • 2013-03-03, 14:08
"Skrajni nacjonaliści", "judeosceptycy", "bojówkarze" i "antydemokratyczna prawica" - tak zastępca Adama Michnika Jarosław Kurski opisuje dziś w "Gazecie Wyborczej" Polaków, którzy wyszli wczoraj na ulice swoich miast oddać hołd bohaterskim "Żołnierzom Wyklętym". Portal niezalezna.pl publikuje zdjęcia tych "faszystów", "antysemitów" i "wrogów demokracji".

"Gazeta Wyborcza" przypomniała sobie o Dniu Żołnierzy Wyklętych... dzień po obchodach (wczoraj jedynym tekstem historycznym na stronie głównej wyborcza.pl był artykuł zatytułowany "Jak Polacy mordowali Żydów").

- Dziś o "wyklętych" najgłośniej krzyczą skrajni nacjonaliści, "judeosceptycy" i bojówkarze, którzy 24 lata po obaleniu komunizmu wymach*ją antykomunistycznym proporcem i pochodniami - ocenił Jarosław Kurski, wicenaczelny gazety.

Kurski wyraził też oburzenie, że "antydemokratyczna prawica postanowiła ich (Żołnierzy Wyklętych - red.) użyć do ataków na wolną i demokratyczną Polskę".

Według dziennikarza "Wyborczej" "wielu wyklętych" nie życzyłoby sobie "takich czcicieli i groteskowych naśladowców". - I tu tkwi sedno manipulacji. Nikt już "wyklętych" zapytać o zdanie nie może. Ani nie chce - ubolewa Kurski.

PS. Niewątpliwie jednak artykuł Kurskiego jest pewnym progresem w relacji: "Gazeta Wyborcza" - historia. Kilka dni temu, gdy ekipa programu "Bliżej" Jana Pospieszalskiego próbowała zapytać Adama Michnika o Święto Wyklętych, redaktor naczelny "GW" uciekał przed kamerą, a redaktor Czuchnowski wystąpił jako ochroniarz swojego pryncypała. Z kolei w cotygodniowym dodatku do "GW" mieniącym się "historycznym" jeszcze w poniedziałek redakcja nie znalazła miejsca nawet na króciutką wzmiankę o 1 marca. Okładkę periodyku poświęcili za to chińskiemu zbrodniarzowi komunistycznemu Mao.
Autor: Katarzyna Pawlak
Żródło: niezalezna.pl


Oto "skrajni nacjonaliści":

Tu najwyraźniej stoją "judeosceptycy":

ołd bohaterom przyszli też złożyć "bojówkarze":

To "fałszywi czciciele" Żołnierzy Wyklętych:

składający kwiaty pod murami więzienia na Rakowieckiej, w którym katowano żołnierzy skazanych przez Stefana Michnika, przyrodniego brata szefa "Gazety Wyborczej": :badyl:

utor: Katarzyna Pawlak
Żródło: niezalezna.pl

Koniec Świata

2013-03-03, 19:03
Ciesin,

Marsz Niepodległości był zorganizowany przez faszyzujące organizacje i większość ludzi to zauważyła. W Polsce mieszka prawie 40mln Polaków, więc te kilka tysięcy to żadne osiągnięcie. Na Woodstock przyjeżdża nawet pół miliona ludzi. :lol:

Tryton

2013-03-03, 19:05
Czy wy wszyscy naprawdę jesteście tacy ograniczeni i widzicie tylko bojówki,bandytów,moherów i przeczepiacie temu łatkę prawicowców, albo odpowiedniki tego nazywane ogólnie "lewactwem ?

Czy według was, ktoś kto idzie na marsz to zawsze lewak albo prawicowiec ?

Nie można być po prostu polakiem,patriotą, który jest normalnym człowiekiem i chce upamiętnić ludzi którzy walczyli z okupantem, choć nie wszyscy z nich byli bohaterami . Historia zazwyczaj ma dwie strony medalu i niewiele jest osób krystalicznie czystych.

Ork.Fajny

2013-03-03, 19:16
Dżony napisał/a:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13492258,_Za____c_ci_z_otwartej_czy_z_polobrotu____Atak_na.html to są Ci pokojowo nastawienie patrioci?


Jasne że nie. O ile pamiętam to Tok.fm nalęzy do Agora SA. A to jest praktycznie własność/współwłasnośc Michnika.
Nie licz na cipłe ich przyjmowanie.
Tylko Pyty szkoda że się k***a w jakiegoś PTOKa zaangażowali z Michnikiem...

Koniec Świata napisał/a:

Marsz Niepodległości był zorganizowany przez faszyzujące organizacje i większość ludzi to zauważyła.


Przedstaw mi krótką charakterystykę faszyzmu i te punkty które spełniają ta organizacje...

Koniec Świata

2013-03-03, 19:17
Tryton,

Zgadzam się. Historia jest skomplikowana. Wielu normalnych ludzi nie chce chodzić na tego typu marsze i inne wielce patriotyczne akcje. Podziękować należy "phrawicowym" przygłupom, łysolom, kibolom i innym idiotom, którzy koniecznie chcą być głosem polskiego patriotyzmu, ale przez swoje chore zachowania dewaluują ten patriotyzm w oczach innych. Nie potrzeba tutaj nikomu Wyborczej, ani TVNu, żeby zobaczyć kim są ci "patrioci". Myślą, że jak wygładzą język i zrobią sobie zdjęcia z obwieszonym medalami kombatantem to będą postrzegani inaczej? :roll:

Ork.Fajny napisał/a:

Przedstaw mi krótką charakterystykę faszyzmu i te punkty które spełniają ta organizacje...



"Po owocach ich poznacie". - Jezus Chrystus :)

infernoth

2013-03-03, 19:20
Heh, to teraz wiem dlaczego nic nie było w tv o obchodach tego święta. Uwzględniając jeszcze to, że 1/3 Polaków nie korzysta z internetu to teraz GóWno szechterowe i temu podobne może skutecznie szerzyć propagandę, że to święto agresywnych oszołomów i fanatyków.

Chwała bohaterom!

Tryton

2013-03-03, 19:24
Cytat:

Wielu normalnych ludzi nie chce chodzić na tego typu marsze i inne wielce patriotyczne akcje. Podziękować należy "phrawicowym" przygłupom, łysolom, kibolom i innym idiotom, którzy koniecznie chcą być głosem polskiego patriotyzmu, ale przez swoje chore zachowania dewaluują ten patriotyzm w oczach innych. Nie potrzeba tutaj nikomu Wyborczej, ani TVNu, żeby zobaczyć kim są ci "patrioci"



Dokładnie tak jest wyjdą spod stadionu,baru,siłowni,pracy,zaciągną szaliki,chusty,kominiarki na twarz i te wszystkie uroczystości przerabiają w burdy. Nie rozumie tylko ich postawy, dlaczego tak ważne wydarzenia chcą popsuć swoim postępowaniem.

Koniec Świata

2013-03-03, 19:38
Tryton,

Bo oni ten marsz organizują po to, żeby mieć okazję wyrażać swoje "oryginalne" poglądy w wielkim tłumie. Wtedy czują się silni i ważni. Kibole też wiedzą, że w takim zamieszaniu mogą się ponapie**alać z policją i lewakami z Kolorowej Niepodległej. Całą ideę jakiegokolwiek zdrowego patriotyzmu szlag trafia. Na marsz trafiają niepotrzebne symbole, hasła i transparenty, jakby oficjalne symbole narodowe nie wystarczyły.

Loaloa

2013-03-03, 19:41
Cytat:

Laola - w życiu nie czytałem bardziej sk***iałego lewackiego ścierwa. To co napisałeś to już k***a szczyt szczytów.



Dziękuję za uznanie, postaram się nie osiąść na laurach.

Cytat:

Loaloa napisał/a:
Ale jak to? Łapali tego komunistę i nim wybijali Polaków?

Znowu... Zajrzyj do IPNu. Tam masz parę raportów paru polskich komunistów którzy prosili władze aby im przysłali nowych wrogów klasowych bo poprzednią "dostawę" już zabili...



Akurat w tym wpisie piłem do nędznego poziomu gramatyki przedmówcy. Powino być "komunistom", zamiast "komunistą". Nie mam do ciebie pretensji o to, że tego nie wyłapałeś. W końcu sam się chwaliłeś, że masz wyj***ne na bzdury, których uczą cię w lewackiej szkole. Widocznie gramatyce języka polskiego też się oberwało rykoszetem.

Cytat:

Loaloa według mnie masz rację, dalej nie ma sensu dyskutować, nie na portalu gdzie wystarczy napisać "lewaki wypie**alać" by dostać dziesiątki piw.



Stary, ja doskonale o tym wiem. Ale popatrz na to z drugiej strony - nas jest tu zaledwie garstka, a potrafimy do białości wk***ić tę kołtuńską swołocz. Prowokować ich do ośmieszania się w nieskończoność. Wczoraj jeden koleżka udowadniał mi, że pojęcia "lewica" i "prawica" wzięły się stąd, że bozia po prawej wojej stronie posadziła ludzi prawych, a po lewej łajdaków. Na moją wzmiankę o Rewolucji Francuskiej odpisał, że coś tam było, ale nie słuchał lewackiego nauczyciela chcącego wyprac jego niesplamiony żadną wiedzą mózg. Parę postów powyżej inny umysłowy tytan prawicy chwali się, że robi Michnikowi na złość kupując aż trzy egzemplarze jego gazety po to tylko, żeby napalić nią w kominku uprzednio podtarłszy sobie nią dupę. Czyż trzeba nam więcej. Oni są tak słodko niedoj***ni, że możnaby ich nawet polubić gdyby nie prawdziwe zadymy, które wszczynają w antykomunistycznym amoku.

Ork.Fajny

2013-03-03, 19:52
Koniec Świata napisał/a:

"Po owocach ich poznacie". - Jezus Chrystus :)


Mam to brać za "nie mam pojęcia" ???

Loaloa napisał/a:

Akurat w tym wpisie piłem do nędznego poziomu gramatyki przedmówcy. Powino być "komunistom", zamiast "komunistą". Nie mam do ciebie pretensji o to, że tego nie wyłapałeś. W końcu sam się chwaliłeś, że masz wyj***ne na bzdury, których uczą cię w lewackiej szkole. Widocznie gramatyce języka polskiego też się oberwało rykoszetem.


Zgrabne ominiecie tematu.
Nie ma jak zignorować fakty i czepić się szczegółu dla pozoru posiadania jakiś kontrargumentów.
Widzisz... Ty sobie łeb zapychałeś ortografią a ja wiedzą i logiką...

Tryton

2013-03-03, 19:59
Cytat:

Akurat w tym wpisie piłem do nędznego poziomu gramatyki przedmówcy. Powino być "komunistom", zamiast "komunistą". Nie mam do ciebie pretensji o to, że tego nie wyłapałeś. W końcu sam się chwaliłeś, że masz wyj***ne na bzdury, których uczą cię w lewackiej szkole. Widocznie gramatyce języka polskiego też się oberwało rykoszetem.



1.Tak popełniłem błąd.

2.Nie mam wyj***ne na szkołę.

Tryton napisał/a:

Raczej nie, bo tak się składa że w szkole tego nie uczą, więc jeśli nie masz o czymś pojęcia to lepiej będzie dla ciebie żebyś się nie wypowiadał i nie ośmieszał.



3.No i może mam problemy z gramatyką, ale jestem obiektywny , a nie tak jak ty skrajny i umiem na coś spojrzeć z różnych stron. Nie trzymam się kurczowo tak jak ty jednej strony, próbując udowodnić drugiej że jest gorsza.

Loaloa

2013-03-03, 20:24
@Tryton

1. Miło mi, ze potrafisz przyznać się do błędu.
2. To nie była uwaga do ciebie, tylko do typa, który wcześniej pisał, że nie uważa na lekcjach historii, bo nie pasują mu poglądy polityczne nauczyciela.
3. Odpowiadasz na swoje własne posty?

Koniec Świata

2013-03-03, 20:27
Ork.Fajny napisał/a:


Mam to brać za "nie mam pojęcia" ???



Każdy normalny człowiek wie czym tak naprawdę jest Młodzież Wszechwolska i ONR.

Nie wiem jak ty, ale ja nie tak wyobrażam sobie polski patriotyzm.

Rejtan

2013-03-03, 20:44
Cytat:

Wiecie co "patrioci"?
Z was są ch*je pie**olone, szmaciarze, prymitywy.Wy to w ogóle nie macie klasy.Jesteście k***a zwykłymi chamami...



:-(

Tryton

2013-03-03, 20:45
Cytat:

Wiecie co "patrioci"?
Z was są ch*je pie**olone, szmaciarze, prymitywy.Wy to w ogóle nie macie klasy.Jesteście k***a zwykłymi chamami...



Dajesz taki sam przykład.

Ork.Fajny

2013-03-03, 20:46
Koniec Świata napisał/a:

Każdy normalny człowiek wie czym tak naprawdę jest Młodzież Wszechwolska i ONR.

Nie wiem jak ty, ale ja nie tak wyobrażam sobie polski patriotyzm.
Obrazek


Salut rzymski ma coś do faszyzmu?
To jest stare cesarskie/monarchistyczne pozdrowienie. Królów polskich i posłów którzy witali królów tym symbolem też nazwiesz faszystami...? Kojarzysz taką komunistyczną pięść? No właśnie powstała ona przeciw salutowi jako oznaka nowego porządku świata.
To że Hitler sobie go wziął nie znaczy za wiele.

Ja ciebie proszę o jakąś definicję faszyzmu i potwierdzenie jakimiś źródłami najlepiej od samego ONR, MW, NSZ że są to organizacja mające coś z faszyzmem wspólnego. Darujmy sobie jedno zdjęcie bo ja tez mogę coś wyciągnąć na socjalistów co postawi was w świetle sk***ienia totalnego.


Ludzie. Ignorujcie Shattera bo on już tylko trolluje.