18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcza atakuje "czcicieli" Żołnierzy Wyklętych:

fuNny • 2013-03-03, 14:08
"Skrajni nacjonaliści", "judeosceptycy", "bojówkarze" i "antydemokratyczna prawica" - tak zastępca Adama Michnika Jarosław Kurski opisuje dziś w "Gazecie Wyborczej" Polaków, którzy wyszli wczoraj na ulice swoich miast oddać hołd bohaterskim "Żołnierzom Wyklętym". Portal niezalezna.pl publikuje zdjęcia tych "faszystów", "antysemitów" i "wrogów demokracji".

"Gazeta Wyborcza" przypomniała sobie o Dniu Żołnierzy Wyklętych... dzień po obchodach (wczoraj jedynym tekstem historycznym na stronie głównej wyborcza.pl był artykuł zatytułowany "Jak Polacy mordowali Żydów").

- Dziś o "wyklętych" najgłośniej krzyczą skrajni nacjonaliści, "judeosceptycy" i bojówkarze, którzy 24 lata po obaleniu komunizmu wymach*ją antykomunistycznym proporcem i pochodniami - ocenił Jarosław Kurski, wicenaczelny gazety.

Kurski wyraził też oburzenie, że "antydemokratyczna prawica postanowiła ich (Żołnierzy Wyklętych - red.) użyć do ataków na wolną i demokratyczną Polskę".

Według dziennikarza "Wyborczej" "wielu wyklętych" nie życzyłoby sobie "takich czcicieli i groteskowych naśladowców". - I tu tkwi sedno manipulacji. Nikt już "wyklętych" zapytać o zdanie nie może. Ani nie chce - ubolewa Kurski.

PS. Niewątpliwie jednak artykuł Kurskiego jest pewnym progresem w relacji: "Gazeta Wyborcza" - historia. Kilka dni temu, gdy ekipa programu "Bliżej" Jana Pospieszalskiego próbowała zapytać Adama Michnika o Święto Wyklętych, redaktor naczelny "GW" uciekał przed kamerą, a redaktor Czuchnowski wystąpił jako ochroniarz swojego pryncypała. Z kolei w cotygodniowym dodatku do "GW" mieniącym się "historycznym" jeszcze w poniedziałek redakcja nie znalazła miejsca nawet na króciutką wzmiankę o 1 marca. Okładkę periodyku poświęcili za to chińskiemu zbrodniarzowi komunistycznemu Mao.
Autor: Katarzyna Pawlak
Żródło: niezalezna.pl


Oto "skrajni nacjonaliści":

Tu najwyraźniej stoją "judeosceptycy":

ołd bohaterom przyszli też złożyć "bojówkarze":

To "fałszywi czciciele" Żołnierzy Wyklętych:

składający kwiaty pod murami więzienia na Rakowieckiej, w którym katowano żołnierzy skazanych przez Stefana Michnika, przyrodniego brata szefa "Gazety Wyborczej": :badyl:

utor: Katarzyna Pawlak
Żródło: niezalezna.pl

Koniec Świata

2013-03-03, 20:55
Ork.Fajny,

Nie chce mi się już dyskutowac na temat tych idiotów z ONR i MW. Dla mnie to faszyści i tyle.

Oto jedynie słuszny salut polski:

Ork.Fajny

2013-03-03, 21:04
Ale ty chłopie nawet nie zacząłeś dyskusji, tylko parę razy bez argumentów zaszczekałeś... Więc poprawnym stwierdzeniem powinno być że "nawet nie śmiesz zacząć ze mną poważnej dyskusji"...
Dla mnie np. faszystom jesteś ty. Tylko że ja mam na to dowody bo jako człowiek lewicy otwarcie głosisz te same hasła co twoi ideowi koledzy typu Hitler, Stalin, Lenin, Mao, Mussolini w kwestiach prawnych, ekonomicznych i niektórych społecznych. Co do tych ugrupowań których się czepiasz to ja np. nie jestem wstanie zaprzeczyć ani potwierdzić ich faszyzmu bo szczerze nigdy nie potrafię się dorwać do sensownej deklaracji ideowej.

Koniec Świata

2013-03-03, 21:34
Ork.Fajny napisał/a:

Dla mnie np. faszystom jesteś ty. Tylko że ja mam na to dowody bo jako człowiek lewicy otwarcie głosisz te same hasła co twoi ideowi koledzy typu Hitler, Stalin, Lenin, Mao, Mussolini w kwestiach prawnych, ekonomicznych i niektórych społecznych.



Gdzie ja głosiłem poglądy wymienionych przez ciebie wodzów? :lodowka:

Ork.Fajny

2013-03-03, 21:39
W poprzednich tematach z których zwiałeś nie kończąc dyskusji? Mało was tu, upierdliwych lewaków, więc łatwo zapamiętać was.

Squbany

2013-03-03, 21:44
Lewactwo spina sie,ujada,i wyzywa najbardziej. bez jakich kolwiek argumetow.Bronia swoich dziadkow i ojcow ,ktorzy za komuny sluzyli i teraz maja dobrze, emeryturki,biznesy,konkrakty od panstwan i szeroko pojete ulgi.
duzo maja do stracenia i walcza z prawica,wszystkim mozliwymi sposobami, bo prawica chce ich rozgrzeszyc. Innych powodow nie widze nieustane wyzywanie patriotow od debili,oszolomow,faszystow.
Ale ich dni sa policzone,ludzie wkoncu wyjda na ulice,ludzi poznajacych prawde przybywa.

Ork.Fajny napisał/a:

W poprzednich tematach z których zwiałeś nie kończąc dyskusji? Mało was tu, upierdliwych lewaków, więc łatwo zapamiętać was.



Prawda :mrgreen: Krucjata przeciwko lewackiemu kurestwu !

Koniec Świata

2013-03-03, 21:46
Ork.Fajny napisał/a:

W poprzednich tematach z których zwiałeś nie kończąc dyskusji? Mało was tu, upierdliwych lewaków, więc łatwo zapamiętać was.



Nie pamiętam, żebym głosił jakiekolwiek komunistyczne lub faszystowskie hasła. Ja nie zwiewam z żadnych dyskusji, tylko zwyczajnie je olewam, albo zapominam o nich. Nie traktuję klepania na forum śmiertelnie poważnie. Chyba już z tego wyrosłem. :lol:


Squbany,

Odnośnie bycia "ustawionym lewakiem" to po pierwsze, nie jestem lewicowcem, tylko centrystą (jeśli już pójdę na wybory to oddam głos na partię centroprawicową lub centrolewicową). Po drugie, nikt w mojej rodzinie nie był działaczem PZPR, komunistą, Żydem, jakimkolwiek "zdrajcom narodó" i innym takim. Po trzecie, nie mam w rodzinie żadnych polityków. Moj ojciec, jest elektrykiem i głosuje na PiS. :badyl:

Ale namieszałem w tym phrawdziwie phrawicowym nacjonalistycznym rynsztoku.

Squbany

2013-03-03, 22:08
Koniec Świata napisał/a:


Squbany,

Moj ojciec, jest elektrykiem . :badyl:

Ale namieszałem w tym phrawdziwie phrawicowym nacjonalistycznym rynsztoku.



Bolek tez byl tylko elektrykiem :amused:

Koniec Świata

2013-03-03, 22:13
Squbany napisał/a:



Bolek tez byl tylko elektrykiem :amused:



To nie ten elektryk. ;)

Wałęsa :kupa: to dureń i kołtun.

Ork.Fajny

2013-03-03, 22:14
Koniec Świata napisał/a:

Nie pamiętam, żebym głosił jakiekolwiek komunistyczne lub faszystowskie hasła.


1) Poparcie dla socjalizmu np. w temacie o Maxie Kolonko. A jak wszyscy powinniśmy wiedzieć główną składową faszyzmu i komunizmu jest socjalizm a nawet można powiedzieć że na tym te systemy powstały.
2) Głosiłeś ochronę komunistów-stalinowców którzy mordowali wyrokami sądowymi, nawet jeśli wyjaśniałem ci że robili to niezgodnie z prawem samego PRLu.

W sumie ten pierwszy punkt załatwia każdy kolejny który bym podał bo jest jego mutacją.

Koniec Świata napisał/a:

Ja nie zwiewam z żadnych dyskusji, tylko zwyczajnie je olewam, albo zapominam o nich.


Zwykle w momencie kiedy wyczerpią ci się argumenty a moich nie umiałeś przebić? Nigdy wcześniej tak jako ci się cudem nie odechciewało...?

Koniec Świata napisał/a:

Nie traktuję klepania na forum śmiertelnie poważnie. Chyba już z tego wyrosłem. :lol:


A to dziwne. Bo zwykle te parę postów czasem długich waliłeś... Czyżbyś urósł w ciągu tych paru miesięcy parę lat...?

Koniec Świata napisał/a:

Odnośnie bycia "ustawionym lewakiem" to po pierwsze, nie jestem lewicowcem, tylko centrystą (jeśli już pójdę na wybory to oddam głos na partię centroprawicową lub centrolewicową).


Nie ma czegoś takiego jak centrum. Albo jesteś za prawicową wolnością człowieka ograniczoną nosem drugiego człowieka albo jesteś za lewicową regulacją jakiegoś stopnia wolności.

Koniec Świata

2013-03-03, 22:21
Ork.Fajny,

Poparcie dla socjalizmu? Czyli jesli nie zgadzam się z Korwinem i Kolonkiem to popieram socjalizm. Strasznie masz wąskie postrzeganie świata.
Nie broniłem żadnych stalinowców. Po prostu uważam, że za późno na zabawy w rozliczanie.

Twoich argumentów nie trzeba przebijać. One są przebite kiedy je przedstawiasz. Bronienie czegoś takiego jak ONR (łyse barany poubierane w mundurki z przepaskami na rękawach) mówi samo za siebie.

Czasami walnę parę długich postów, kiedy mam na to ochotę.

Nie ma czegoś takiego jak centrum? A czy mogę stwierdzić, że nie ma czegoś takiego jak prawica?

Tryton

2013-03-03, 22:24
Ork.Fajny napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak centrum. Albo jesteś za prawicową wolnością człowieka ograniczoną nosem drugiego człowieka albo jesteś za lewicową regulacją jakiegoś stopnia wolności.




Ta a świat jest biało-czarny .

Ork.Fajny

2013-03-03, 22:26
Koniec Świata napisał/a:

Poparcie dla socjalizmu? Czyli jjesli nie zgadzam się z Korwinem i Kolonkiem to popieram socjalizm. Strasznie masz wąskie postrzeganie świata.


Jeśli nie zgadzasz się z kimś kto ma wolnorynkowe poglądy to znaczy że popierasz socjalizm i regulacje. Innych modeli nie ma.

Koniec Świata napisał/a:

Nie broniłem żadnych stalinowców. Po prostu uważam, że za późno na zabawy w rozliczanie.


Dla równie starego pana któremu w młodości ojca zabito nie jest nigdy za późno. Więc daruj sobie takie teksty.

Koniec Świata napisał/a:

Twoich argumentów nie trzeba przebijać. One są przebite kiedy je przedstawiasz. Bronienie czegoś takiego jak ONR (łyse barany poubierane w mundurki z przepaskami na rękawach) mówi samo za siebie.


Serio? Rozumiem że świat ma działać tak że jedna strona dyskusji ma prawo nic nie mówić i mieć rację a druga cokolwiek powie nie ma racji? No mówię. Model Stalina...

Koniec Świata napisał/a:

Czasami walnę parę długich postów, kiedy mam na to ochotę.


No to daruj sobie teksty "ja fajny spoko ziom który olewa forum a ty j***ny luuzer który traktuje to na poważnie". Okej?

Tryton napisał/a:

Ta a świat jest biało-czarny .


Ja mogę uogólnić tak rzeczy że wywnioskować możemy iż np. DNA nie istnieje... Więc daruj sobie takie coś i przejdź do argumentów którymi wykażesz że wolny rynek prawicy możesz połączyć z centralnym planowaniem i regulacjami lewicy tak by oba modele się jednocześnie sprawdzały.

Ronoaro

2013-03-03, 22:40
Shatter napisał/a:

Wiecie co "patrioci"?
Z was są ch*je pie**olone, szmaciarze, prymitywy.Wy to w ogóle nie macie klasy.Jesteście k***a zwykłymi chamami...



Muahahahahahahahhahahaha odezwał się "wzór cnoty, kultury i kindersztuby".

Shatter jesteś śmieciem i zwykłym zasrańcem.

Koniec Świata

2013-03-03, 22:52
Ork.Fajny,

Wygrałeś dyskusję, a ja idę wk***iać na inny wątek. Oto twoja nagroda:


Persil1

2013-03-04, 01:40
I ch*j k***a, że wybrałem najch*jowszy kierunek studiów jaki jest możliwy (historia). Po tylku setkach godzin spełnionych w archiwach i nad książkami potem i tak okazuje się, że to wcale nie było potrzebne, bo "prawdę historyczną" na temat "bandytów z NSZ" zna każde czerwone bydle w internecie.