18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekła kobieta & motocyklista

Pener • 2012-03-25, 08:44
:amused: ale cyrk

painmaker83

2012-03-27, 04:20
zdanie egzaminu na prawo jazdy nie zwalnia z konieczności przyswajania nowelizacji kodeksu ruchu drogowego a ten uprawnia jednoślady do wyprzedzania zarowno prawą jak i lewą stroną. pomijam iz w mieście dozwolone jest wyprzedzanie prawą stroną...

wdowa94

2012-04-09, 22:12
Ma gościu kask, mógł z główki zaj***ć jej w kilka szyb i niech tępa p*zda płaci nie tylko za motor i zderzak.
Co do przepisów- Modocykle pełnoprawnie mogą przejeżdżać między pojazdami jeżeli miejsce na to pozwala

jacekmatys

2012-04-17, 20:13
no no Wesołowska bedzie miała co rozkminiac :kawa:

CichaWoda

2012-04-18, 10:47
widze ze większość fachowców się wypowiada jak Macierewicz o Smoleńsku.

Po pierwsze można jeździć miedzy samochodami - wy cioty !
Po drugie: kopnięcie samochodu nie uprawnia do taranowania ! CIOTY !

a teraz marsz do gimnazjum jarać szlugi i pić tanie wino, by wam jeszcze bardziej mózg gnił

taziu

2012-04-18, 10:49
@up

Cytat:

kopnięcie samochodu nie uprawnia do taranowania



Fakt, jakby mi ktoś kopniakiem rozj***ł światło to bym nie terenował tylko na miejscu zaj***ł kluczem do kół. Może być czy też mnie to nie uprawnia?

rufus90

2012-04-19, 02:06
Jak mnie wk***iają wszystkie tematy związane z motocyklistami, gdzie wypowiada się mnóstwo frajerów, którzy motocyklistom zazdroszczą.
Popieracie kobietę, która w amoku mogła gościa na serio uszkodzić. Nie wiem za co ten koleś kopnął w samochód, ale na pewno nie za to, że mu babka nie odjechała. Bardzo dobrze świadczy o tym fakt, że jest poj***na i od razu chciała go rozjechać.
Sukę powinno się wychłostać, zabrać prawo jazdy i obciążyć wszystkimi kosztami.

Mówicie, że kopanie w samochód to chamstwo. Racja, nie jest to nic miłego, ale gość miał jakiś powód i to co jest bardzo ważne - on samochodu tej idiotki w żaden sposób nie uszkodził. A ona? Ona rozj***ła swój samochód, motocykl i dwa samochody po drodze (zawadziła jeszcze o ten który był z lewej strony motocyklisty.. swoją drogą ciekawe, czemu ten koleś kopnął tylko w jej samochód..

Tutaj macie link do artykułu, w którym jest napisane to, co było w jakimś innym linku podawanym w tych komentarzach + kilka słów do rozumu.
http://www.scigacz.pl/Przejezdzanie,miedzy,samochodami,motocyklista,a,prawo,6370.html

Mam wrażenie, że jedna mądra osoba cytowała ten artykuł, ale nie chce mi się już do tego wracać.

Wszyscy ci, którzy popierali babkę i twierdzili, że motocyklista łamał prawo niech się pie**olną w łeb, tylko mocno.

kothletino

2012-04-19, 22:38
ch*j z tym kto zawinił, zwróciliście uwagę jak dziwnie zapie**ala kamera :D ?

lith

2012-04-22, 11:19
Tu nie chodzi o to, czy mógł jechać środkiem czy nie. Motocyklista dostał za to, że kopnął w samochód, a nie za to, że chciał przejechać. Zanim się kopnie coś 10x większego od siebie to warto się zastanowić, czy się zdąży sp***olić. Szkoda tylko, że się postronnym dostało. Ale jak dla mnie babsztyl ma całkiem niezłe szanse na wybronienie się :D W końcu to motocyklista ją zaatakował, a ta się broniła.