18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekła kobieta & motocyklista

Pener • 2012-03-25, 08:44
:amused: ale cyrk

decode21

2012-03-25, 11:22
To że kierujący samochodem osobowym robi miejsce dla kierującego motocyklem to grzeczność a nie żaden obowiązek. Jeżeli motocyklista nie ma miejsca do wyprzedzania bo ktoś mu zajechał drogę to niestety powinien grzecznie czekać i tego nauczcie się raz na zawsze! A co do tego filmiku to oboje na początku zachowali się po chamsku, ale żeby mi ktoś kopał po samochodzie to już zwykłym ch*jem jest.

Skvarek

2012-03-25, 11:27
Dla mnie takich ludzi jak ona to na ulice nie powinno sie wpuszczac :hitler:

Corn

2012-03-25, 11:28
No k***a babke boli że musi stać w korku i motocyklista może przejechać obok niej, dobrze że rozj***ła sobie ten samochód i jeszcze zapłaci za moto i za drugi samochód ;) może na drugi raz sie nauczy co to kultura. Głupia suka.

artiee

2012-03-25, 11:46
I na ch*j było kopać? Motórzystom to się wydaje, że wszystko mnie można i wszystko mnie się należy, bo motór mam. ch*ja prawda, stój i czekaj.

Leothyr

2012-03-25, 11:50
O k***a. Nie wiem co gorsze, pie**olnięta babka, czy gimbaza w komentarzach?

qyk

2012-03-25, 11:56
Brawo dla tej pani!!!! Niech motocykliści nie myślą że im wszystko wolno! Sam czasem mam ochote tak zrobić

NafazowanyKoleś

2012-03-25, 12:08
Leothyr napisał/a:

O k***a. Nie wiem co gorsze, pie**olnięta babka, czy gimbaza w komentarzach?



Sądzę, że gimbaza w komentarzach, gimbaza na MOTOCYKLACH, gimbaza w samochodach no i jeszcze pie**olnięte babki za kierownicą. Gdyby nie te grupy bezpieczeństwo i kultura na drodze wzrosła by kilkakrotnie :idzwch*j:


Jeszcze zauważę, że gimbaza to stan umysłu, a nie szkoła do której się uczęszcza (to dla tych którzy mi powiedzą, że gimnazjaliści nie mają samochodów :roll: )

iPoCoTaRejestracja

2012-03-25, 12:09
Ja pie**ole, skąd w was ta zawiść? j***ne zawistne polaczki. "Ja nie jadę, więc i jemu nie dam przejechać." Chyba lepiej dać mu przejechać obok nas, lepsze takie rozwiązanie, niż gdyby miał powiększyć korek.

Pilot_Tupolewa

2012-03-25, 12:50
Takewon napisał/a:

Jak zwykle wasza dedukcja jest na zajebistym poziomie :homer: Baba sama chamsko zablokowała mu drogę na samym początku.


Bo jazda po liniach oddzielających pasy ruchu jest przepisowa i wręcz wskazana :facepalm:

sergio909

2012-03-25, 12:51
baby to ch*je! ostatnio jechałem drogą ( dość wąską ) a ta staje na srodku z przeciwka i ani nie zjedzie ani nic bo? Widziała znak widmo ( jeden kierunek ) >.<

rockface123

2012-03-25, 13:02
wyr*chać i zabić k***e

ko...........er

2012-03-25, 13:42
Takewon polać Ci !!!

I właśnie dla tego kobiety powinny zdawać na prawko 2 razy
albo wgl nie powinny jeździć :)

LaChupacabra

2012-03-25, 13:59
kto jej pozwolił z kuchni wyjść?

cobradarek

2012-03-25, 14:16
Nie wiem w jakim to sie kraju dzieje,ale np we Francji jest niepisana zasada,ze zostawie sie miejsce posrodku wlasnie dla motorow,rowerow i skuterow.A jak tego nie zrobisz to mozesz stracic lusterko w mocniejszych przypadkach nawet szybe.W Anglii z kolei zostawia sie miejsce przy krawedz jezdni.Sam widzialem jak samochod zajechal droge rowerzyscie o malo go nie przygniatajac do slupa a potem szybko odjechal.Dogonil go motocyklista i rozwalil szybe czyms ciezkim(mlotek?).Tak sie solidaryzuja kierowcy dwoch kolek w Europie.Polska to oddzielna sprawa,moze troche lepiej niz w Rosji,ale dzicz niezla.A tak na przyszlosc-wiem bo bylem i widzialem.

andyq

2012-03-25, 14:17
Takewon napisał/a:

Jak zwykle wasza dedukcja jest na zajebistym poziomie :homer: Baba sama chamsko zablokowała mu drogę na samym początku.


Myślę że nie o dedukcję tu chodzi ale o przepisy drogowe. Zgodnie z prawem drogowym żaden pojazd nie ma prawa jechać środkiem drogi a już tym bardziej wyprzedzać. Pasy są trzy. W tej sytuacji kierujący motocyklem powinien zjechać na pas lewy (tzreci od chodnika).
Zaraz się ktoś znajdzie kto się przyczepi słowa "wyprzedzać" i powie że motocyklista omijał. I tu jest odwieczny problem motocyklistów którzy już chyba na każdym forum o to pytali bo przepisów nie znają (albo je naginają w swoją stronę).
Omijamy pojazdy zaparkowane lub zatrzymane w celu krótkiego postoju. W sytuacji na filmie pojazdy są uczestnikami ruchu, nie są zaparkowane ani nie zatrzymały się bo kierowcą się tak chciało.
I teraz zobacz kto złamał przepisy. Oczywiście Pani mogła go puścić ale skoro tego nie zrobiła (nawet jeśli jest zwykłą świnią) motocyklista musi czekać.
Nie wyprzedza się przed skrzyżowaniem, nie wyprzedza się ciągu pojazdów, nie wolno rozpocząć manewru wyprzedzania jeśli nie mamy miejsca na bezpieczne zakończenie manewru (a widzisz gdzieś lukę gdzie może on wjechać?).
Tylko rowerzysta może w takiej sytuacji wyprzedzić wszystkie te pojazdy (ostatnia zmiana prawa unijnego) i może to zrobić nawet prawą stroną.
A motocyklista może wyprzedzać tylko z lewej.
Wszystkich którzy wystawili piwo za cytowany komentarz zapraszam do lektury kodeksu drogowego.
Zaznaczam że nie popieram zachowania tej Pani.