18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wilno jest Polskie

fatherland • 2013-08-01, 22:01
Kibice Lecha Poznań odśpiewują hymn Polski pod Ostrą Bramą. Według mnie dobrze jest pokazać, że Wilno to Polskie miasto, tak samo jak Królewiec i Lwów ! Filmik z 01.08.2013

A tutaj całość:

Dla niezorientowanych: Operacja "Ostra Brama"

Kopalny

2013-08-02, 00:09
Wilno i Królewiec to polskie miasta? W jakiej k***a historycznej rzeczywistości? Jebnij się w swój zatruty tępy łeb.

eNeRgOo

2013-08-02, 00:16
ankaniemacyckow napisał/a:

@eNeRgOo
Nie widzisz różnicy? To znaczy, że jesteś idiotą skoro porównujesz ciapatych w Londynie (czy w ogóle w Europie) z Polakami na Kresach.



Idiotą? O k***a ale obelga.
Oba przypadki drą ryja niczym bachor o zabawkę, której i tak nie dostanie. :roll:
Znaleźli się wielcy patrioci za granicami, a w kraju nadal macie syf. :lol:
Ból dupy? Wypie**alać.

szczotkadokibla

2013-08-02, 00:17
Kopalny - Sam się jebnij w łeb, a potem przejdź się po starych cmentarzach w Wilnie. Przyjrzyj się nazwiskom, kończą się na -ski i -wicz, czy może -us? No. To potem jebnij się w łeb jeszcze raz i przeproś wszystkich ładnie.

mr_9mm

2013-08-02, 00:21
fatherland napisał/a:

@mr_9mm, Zawijaj z tego portalu ze swoimi idiotycznymi rozkminami. Wystarczy mi twój awatar, naśmiewanie się z AK i totalny brak wykształcenia. Albo jesteś nic nie wartym ścierwem albo trollem czyli ścierwem.

Edit: Po co wklejasz mapę Litwy ? To, że zajmowała duży teren nic nie znaczy. Husarze wpieprzyli się do Moskwy jak Rosja była 10 razy większa od Litwy.
Kryzys Wielkiej Polski zaczął się od ratowania dupy litwinom przed Rosją, przez co do tej pory ten kraj nie może podnieść się z kryzysów.

"Kulturalny patriota" odcinek 374924729729
Kolejny z propagandowym syfem zamiast mózgu, zaślepiony pychą narodową i ubogi w wiedzę, nie mity, tylko wiedzę historyczną. Z takimi "faszystami" twojego pokroju nie można rozmawiać, do takich czeba szczelać :idzwch*j: Pewnie to wrzeszczące bydło z filmiku to twoi koledzy. Jesteście siebie warci, nie ma co.

ankaniemacyckow

2013-08-02, 00:26
@eNeRgOo
A czy kibice Lecha, czy ogólnie Polacy manifestujący swoją Polskość w Wilnie domagają się przyłączenia tego miasta do Polski? Nie, chodzi po prostu o przypomnienie, że te ziemie przed laty były polskie, o uczczenie pamięci ludzi walczących o polskie Wilno z Niemcami i Kacapami. Porównywanie tego z ciapatymi krzyczącymi w Londynie jest idiotyczne.

malinovyNR

2013-08-02, 00:26
Uczcie się, uczcie się hymnu POLSKI! Pokażcie mi gdzie się śpiewa cały hymn Polski? Tylko na kibicowskich świętach, obchodach, spotkaniach! Na żadnym święcie urzędowym. Dlaczego? Bo ci pie**oleni politycy i j***ne urzędasy nie potrafią śpiewać hymnu! Właśnie temu jak brzmi komenda "Do hymnu!" to stawać na baczność i śpiewać wszystkie zwrotki naszego kochanego hymnu!

Aragon1988

2013-08-02, 00:27
Będąc Litwinem wk***iłbym się odrobinkę. To jakby Niemcy śpiewali swój hymn w Gdańsku, Wrocławiu czy Olsztynie. Jeśli chcemy zaznaczać Polskość tego miasta to zamiast drzeć mordy proponuję odzyskiwać mienie, kupować ziemie, mieszkania i się tam osiedlać, jak wam tak tęskno do tej krainy. Dorośnijcie.

eNeRgOo

2013-08-02, 00:31
ankaniemacyckow napisał/a:

@eNeRgOo
A czy kibice Lecha, czy ogólnie Polacy manifestujący swoją Polskość w Wilnie domagają się przyłączenia tego miasta do Polski? Nie, chodzi po prostu o przypomnienie, że te ziemie przed laty były polskie, o uczczenie pamięci ludzi walczących o polskie Wilno z Niemcami i Kacapami. Porównywanie tego z ciapatymi krzyczącymi w Londynie jest idiotyczne.



Dlaczego tak uważasz, przecież oni też chcą przypomnieć jak chrześcijanie poddawali ich eksterminacji poprzez krucjaty,
A 'chwilę później' jak byli dyskryminowani.
Oni też... 'pamiętają' :emo:

Polskość?
Pierwszy filmik 00:20-00:26 Jak myślisz, ile z nich zna drugą zwrotkę? :amused:

Fa...........um

2013-08-02, 00:50
mr_9mm napisał/a:

"Kulturalny patriota" odcinek 374924729729
Kolejny z propagandowym syfem zamiast mózgu, zaślepiony pychą narodową i ubogi w wiedzę, nie mity, tylko wiedzę historyczną. Z takimi "faszystami" twojego pokroju nie można rozmawiać, do takich czeba szczelać :idzwch*j: Pewnie to wrzeszczące bydło z filmiku to twoi koledzy. Jesteście siebie warci, nie ma co.



Niestety, ale kolega miał rację - jesteś tępym bucem nie znającym ni ch*ja historii, robiąc z siebie na forum lewackiego cwe*a.

Litwa z czasów średniowiecza/nowożytnych nie ma nic wspólnego z obecną. Dość powiedzieć, że językiem urzędowym tamtej Litwy długo był język ruski, a elita mówiła wyłącznie po polsku.

A teraz splyń.

cocaine.animals

2013-08-02, 01:06
Loaloa napisał/a:

Ja pie**olę, co za bydło. Litwini powinni do tego ścierwa strzelać ostrą amunicją.



Bydło to cie spłodziło śmieciu :-)

Dranzes

2013-08-02, 02:07
jebadż litfe

miskolargol

2013-08-02, 05:32
szkoda ze tam wpie**ol nie dostaly buraki.

ik...........ea

2013-08-02, 06:02
Całe polaczki... Wszędzie widzą uciśnione polskie mniejszości, na Białorusi, na Litwie czy też w Kazachstanie. A swoich mniejszości już nie potrafią szanować (łemkowie, kaszubi, ślązacy). hiPOLkryzja - takie nowe, ciekawe zjawisko.

krzycho109zgl

2013-08-02, 06:17
voitek napisał/a:

@fatherland
A wiesz, że Litwa też miała husarię? I to całkiem niezłą, bo to właśnie LITEWSKA HUSARIA wpie**oliła Szwedom pod Kircholmem.
Polska szlachta, w przeciwieństwie do litewskiej i ruskiej pokazała jaka jest waleczna na początku Potopu, pięknie się poddając i całując stopy szwedzkiego króla.

k***a, uwielbiam takich nacjonalistycznych typów jak ty, którzy ch*ja wiedzą, a dużo krzyczą w internecie.

I jeszcze, k***a, oczywiście nie dotrze do takiego pustego łba, że Polska sama ch*ja zrobiła, wszystko co osiągnęła RZECZPOSPOLITA (tak, k***a, Rzeczpospolita, czyli unia Polski i Litwy, a nie żadna Polska), osiągnęła dzięki wzajemnej pomocy i współpracy.



aż mi sie k***a srać zachcialo... Kto k***a pokonał turkow pod Wiedniem?! SAMI k***a POLACY z Sobieskim. Sami! Sobieski nie chcial czekać na celowo spóźniające sie wojska litewskie. Poczytaj troche o naszej historii! To,ze jestes na humanie czy ch*j wie czym nie oznacza,ze ją znasz. Czasem warto zamknąc morde i nie gadać takich głupot.
Co do potopu...a kto im k***a później dał w Częstochowie powachać POLSKĄ szable? sami zakonnicy może?
GNIJ LEWACKA k***O! :amused: