18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiem co jem.... czyli jaką hujnie wpierdalalmy na co dzień

Komarzysta91 • 2013-02-09, 18:24
Wrażliwi nie oglądać, swoją drogą ja nie wpie**alam podobnych serkow tj unikam jak moge i innych h*jostw. Tak wiem wieś rządzi pod tym względem







Jak sie pojawi coś nowego to wrzuce na sadola

Relight

2013-02-09, 18:47
Ch*u w to. I tak wszyscy umrzemy, po co drążyć temat -,-

Zoltar.stg

2013-02-09, 18:49
Ooooł szit a ja wpieprzam polowe z tych produktów jak małpa kit...

FrasQs

2013-02-09, 18:59
Codziennie nas trują spalinami/oparami k***a a ja mam sobie odmówić serka bo za 20 lat dostane raka?

Romperek

2013-02-09, 19:06
Komarzysta91 napisał/a:

Wrażliwi nie oglądać, swoją drogą ja nie wpie**alam podobnych serkow i innych h*jostw.



Tak oczywiście. Sam robisz kiełbasę, doisz krowy, kozy i ser z tego produkujesz, wpie**alasz kiełki bambusa i trawę. Weź jebnij się w głowę tego zmienić się nie da, z roku na rok data ważności wydłuża się i można liczyć ją w latach i czym to niby jest spowodowane jak nie chemią. Teraz człowiek nie ma żadnego wyboru, sklepy ze zdrową żywnością to fikcja. Witamin s grupy E uniknąć się nie da.

Komarzysta91

2013-02-09, 19:10
Romperek, Mleko od sasiada, z tego co zostanie mam ser, raz na pół roku zarzynam kwika, warzywa z kawalka poletka, czyli ziemniaki marchew pietruszka pomidory, Jak i równiez Owoce co sa wstanie w naszym klimacie dojrzec jak sie tak czepiasz to moge zmienic tresc bo nie da sie uniknac ale wystrzegam sie tego

demobil

2013-02-09, 19:16
autor filmów potem wszystkie produkty zeżarł i popił liptonem.

Romperek

2013-02-09, 19:31
Komarzysta91 napisał/a:

Romperek, Mleko od sasiada, z tego co zostanie mam ser, raz na pół roku zarzynam kwika, warzywa z kawalka poletka, czyli ziemniaki marchew pietruszka pomidory, Jak i równiez Owoce co sa wstanie w naszym klimacie dojrzec jak sie tak czepiasz to moge zmienic tresc bo nie da sie uniknac ale wystrzegam sie tego



Ograniczyć to i owszem ale całkowicie w dzisiejszych czasach nie da się wyeliminować tego gówna i tu jest największy problem. Jeżeli chociaż część produktów możesz mieć ze wsi to masz szczęście ja mieszkam w mieście i jedyne co mogę zrobić to wybrać czy mięsa w mięsie jest 50% czy 90%. Nawet kupując jogurt wpie**alamy chemie. Ale to po częci nasza wina, coraz większy pośpiech, wiele rzeczy do zrobienia i firmy to chwyciły wymyślając jedzenie z torebek. Zobaczcie jak kiedyś gotowało się przykładowo zupę. Teraz do wody wrzącej wkładasz kostke gówna troche przyprawy i po 15 minutach masz pyszną zupkę, bo zbyt długo byłoby wrzucić kość, warzywa i gotować jakiś czas. Tak więc to trochę nasza wina. Lepiej kupić zrobione pierogi hermetycznie zamknięte niż zrobić ciasto, farsz i gotować bo nie ma na to czasu.

Bewup

2013-02-09, 19:46
w zupkach chińskich jest jakieś ch*jostwo, co się do trzech miesięcy w nerkach rozkłada

chmyk

2013-02-09, 19:53
wow, nosz k***a prawie jak w hameryce, (albo w biedronce, czy innym tesco) :loldev:

teken

2013-02-09, 19:57
W dupie mam z czego co jest, ważne, że smakuje.

Komarzysta91

2013-02-09, 19:59
Jeszcze od czasu naszego wejścia do (ZSR)UE jemy mniej mięsa jak za komuny bo wiekszość tego MOM co jest mowa w filmiku to pomielone kosci przez odpowiednie sitko przepusczone i dodane do wiekszosci "kiełbas" i innych "mięsnych produktów"

dumad

2013-02-09, 20:21
właśnie jem parówki, mam nadzieję że będzie się smacznie oglądało

nudne

ik...........ea

2013-02-09, 20:22
No k***a Ameryke odkrył :D

Pierwsza sprawa, wziął parę produktów, w których przypadku oczywista jest zawartość swojego rodzaju gówien i myśli, że stworzył super obiektywny kanał. To jest ch*j, a nie kanał. Gościu jest ograniczony jak polskie drogi i chyba w życiu nie widział normalnego jedzenia, a takie wciąż można kupić i to jest druga sprawa. A trzecia sprawa jest taka, że trzeba zachować we wszystkim umiar i jak się wpie**ala byle co, ale rzadko to nic nie zaszkodzi.

sz...........r9

2013-02-09, 20:23
teken napisał/a:

W dupie mam z czego co jest, ważne, że smakuje.



No i to jest najgłupsze podejście z możliwych. Ale dalej nie rozumiem co jest smacznego w tym gównie typu zupka chińska itp