18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiem co jem.... czyli jaką hujnie wpierdalalmy na co dzień

Komarzysta91 • 2013-02-09, 18:24
Wrażliwi nie oglądać, swoją drogą ja nie wpie**alam podobnych serkow tj unikam jak moge i innych h*jostw. Tak wiem wieś rządzi pod tym względem







Jak sie pojawi coś nowego to wrzuce na sadola

Romperek

2013-02-09, 20:24
ikea@ Daj przykład "jedzenia" bez chemii które można kupić w sklepie.

szybkiebuty*

2013-02-09, 20:32
i tak wszyscy umrzemy, nie ważne jak...

Admirał

2013-02-09, 20:32
Cytat:

Romperek, Mleko od sasiada, z tego co zostanie mam ser, raz na pół roku zarzynam kwika, warzywa z kawalka poletka, czyli ziemniaki marchew pietruszka pomidory, Jak i równiez Owoce co sa wstanie w naszym klimacie dojrzec jak sie tak czepiasz to moge zmienic tresc bo nie da sie uniknac ale wystrzegam sie tego



I ch*j? Woda nawadniająca pola pochodzi w ponad 90% z deszczu. W nim jest w ch*j substancji z zanieczyszczonego środowiska, jak tlenki siarki, azotu, metale ciężkie.
Dodatkowo pola nawożone sa nawozami sztucznymi z wysoką zawartością chemii.

Filmiki jak w tym temacie sa idiotyczne, bo NIE DA SIĘ w 21 wieku jeść żywności NIE zawierającej substancji substancji uznanych przez specjalistów za "rakotwórcze". Dałem to słowo w cudzysłów, bo to jest śmieszne jak współczesne media określają 70% tego co jemy za rakotwórcze.

Gareth

2013-02-09, 20:36
Cytat:

...tj unikam jak moge i innych h*jostw



"h*jostw", powiadasz?

OndylionPeg

2013-02-09, 20:47
Tak nas karmią, gorzej niż psy czy świniaki. Sk***iesyny j***ne żydy.

Adamecki

2013-02-09, 20:48
Na początku koleś ma głos jak pedofil oferujący dziecku cukierki i miłe spędzenie czasu.

ik...........ea

2013-02-09, 20:51
Romperek napisał/a:

ikea@ Daj przykład "jedzenia" bez chemii które można kupić w sklepie.



Jogurty naturalne marek lokalnych, każde masło extra zawierające 82% tłuszczu, mleko w worku 3,2% (każde poniżej tej wartości przestaje być mlekiem). Warzywa i owoce powinno się kupować na targu. Tak samo sprawa się tyczy mięsa. Najpewniejsze jest w sklepach firmowych marek lokalnych.

hr...........ns

2013-02-09, 20:55
za wilgotność czipsów i innych produktów zawierających skrobię odpowiadają głównie rozkruszki, a konkretnie ich odchody.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozkruszki

rigsuit

2013-02-09, 21:02
pie**ole już nie szamie badziewia... Ostatnio na pusty żołądek wpie**alałem zupke chińska bo nie miałem nic innego do zjedzenia to jak zjadłem to czułem się po części jak na bani czułem się jakby do krwiobiegu mi ktoś wstrzyknal wódke... troche się spociłem dziwnie i przeszło mi po godzinie ch*j wie czy to nie glutaminian sodu mi taki efekt zasadził jak wpie**alałem bedąc dość głodny

dawidbak

2013-02-09, 21:04
Trzymaj buzię dalej od słuchawek :D

max1522

2013-02-09, 21:10
tak prowadź zdrowy styl życia nie pal nie pij odmawiaj sobie wszystkich rzeczy byle by byc zdrowszy. Tylko po co jak jutro moze pie**olnąć cię auto.

Romperek

2013-02-09, 21:13
ikea napisał/a:



Jogurty naturalne marek lokalnych, każde masło extra zawierające 82% tłuszczu, mleko w worku 3,2% (każde poniżej tej wartości przestaje być mlekiem). Warzywa i owoce powinno się kupować na targu. Tak samo sprawa się tyczy mięsa. Najpewniejsze jest w sklepach firmowych marek lokalnych.



Jogurt naturalny jest tylko z nazwy! Nie wiem czy piłeś kiedyś mleko prosto z krowiego cycka, mleko ma 3,2% a data ważności 2LATA!!! Twoim zdaniem to jest prawdziwe mleko? CO do owoców no tak trudno w Polsce podrobić mandarynki czy banany to są oryginalne produkty. CO do mięsa też kupuje u lokalnego dostawcy a nie u wielkich korporacji, ale tak czy siak nie unikniesz chemii.

ik...........ea

2013-02-09, 21:15
Romperek napisał/a:



Jogurt naturalny jest tylko z nazwy! Nie wiem czy piłeś kiedyś mleko prosto z krowiego cycka, mleko ma 3,2% a data ważności 2LATA!!! Twoim zdaniem to jest prawdziwe mleko? CO do owoców no tak trudno w Polsce podrobić mandarynki czy banany to są oryginalne produkty. CO do mięsa też kupuje u lokalnego dostawcy a nie u wielkich korporacji, ale tak czy siak nie unikniesz chemii.



Tak myślałem, że nie zrozumiesz, ale mleko w worku ma dwa dni ważności... A trudno pić mleko z krowiego cycka, chyba, że w pysku masz temp. 72 stopnie C :D

defcon1

2013-02-09, 21:25
Fajnie, gościu gada ciekawie i rzeczowo, a nie robi z siebie publicznie idioty. Coraz mniej niestety takich publikuje :S

kapelan_szturmowy

2013-02-09, 21:32
Najlepsze jest to, że jeśli nagle byśmy odstawili produkty które jemy (chemiczne) i jedli byśmy tylko zdrowe, nasz organizm by zwariował i zaczelibyśmy chorować.