18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Whats Goin On...

Rabel • 2011-12-04, 23:29
Na swój sposób jest w tym dużo sadyzmu - albo jego efektów.. jakkolwiek.



~tedwaha

2011-12-04, 23:34
hahahaha k***a leże i płacze, jakby jeszcze się zaj***ł pod koniec tego filmiku to bym jeszcze podskoczył ze szczęścia i poszedł pić za to żeby tacy ludzie mieli trochę więcej odwagi :>

a no i "Na swój sposób jest w tym dużo sadyzmu" albo masz jakieś dziwne sposoby albo mylisz pojęcia

Qboos

2011-12-04, 23:44
Dla mnie mocny filmik - piwo leci.

Rabel

2011-12-04, 23:54
@up

Cytat:

hahahaha k***a leże i płacze, jakby jeszcze się zaj***ł pod koniec tego filmiku to bym jeszcze podskoczył ze szczęścia i poszedł pić za to żeby tacy ludzie mieli trochę więcej odwagi :>



Szczerze współczuję w takim razie. Ja w takim "krzyku" 15sto letniego chłopaka widzę dużo sadyzmu. Kwestia podejścia do życia.

dreamor

2011-12-04, 23:55
No co za gej, ciota, fiutek, frajer, homoś i dupek...

ladygaga

2011-12-05, 00:15
Rabel napisał/a:

Na swój sposób jest w tym dużo sadyzmu


Nooo od zaj***nia

Piterro

2011-12-05, 00:31
@up

Widze internetowi napinacze którzy przeszli przez to samo , teraz chcą pokazać jacy są twardzi :)

W jego sytuacji , miał dużo odwagi na zrobienie takiego filmu , jestem ciekawe co teraz robi , i czy film jest aktualny czy z przed kilku lat .

HondaH22

2011-12-05, 01:18
W trudnej sytuacji tego chłopaka, ten filmik jest prawdziwie bohaterskim aktem udowodnienia swoim prześladowcom że mimo ciągłych wyzwisk i odepchnięcia, koleś chce walczyć będąc świadomym tego ile jeszcze bólu go spotka. Nie wiem czy nawet w moim obecnym wieku 23 lat, byłbym w stanie nagrać taki filmik będąc w jego sytuacji bo trzeba być cholernie odważnym i znać swoją wartość i to w obliczu tylu wrogów. Wielki szacunek i oby koleś zyskał sobie prawdziwych kumpli którzy go wesprą, bo sam bym chciał takiemu kolesiowi pomóc...

BlueChampion

2011-12-05, 02:30
nie widzialem zadnej blizny, ale gosciu budzi szacunek za to, ze na forum potrafil bez owijania w bawelne przedstawic swoj problem. ,,ryj nie szklanka, nie zbije sie, ale wspomnienia pozostaja"-eldo. widac ze gosciu ma zryta psyche, a to ze mial wczesniej problemy z rowiesnikami prawdopodobnie i teraz przysporzy mu problemow, nic dziwnego ze boi sie ,,powrotu do piekla". ludzie to swinie-wszystko zezra, potem wysraja, a idee zmieszaja z blotem. pozostaje pytanie kim sa swinie...

Samilo

2011-12-05, 02:44
Ni ch*ja nie rozumiem czemu ma służyć to wideo... Jak będą go napie**alać to włączy sobie filmik na komórce i poczuje się silny? A może chciał ich wystraszyć tym że potrafi się komunikować z innymi? Jak ktoś kogoś prześladuje to się k***a idzie na policje a nie klecie durne filmiki na jutuba.

Poza tym na wrogów też trzeba sobie zasłużyć... na kartkach można napisać wszystko, "ja nie wiem czemu oni mnie nie lubią" (przecież tylko jednemu zaj***łem komórkę) pewnie to klasowy idiota, nołlajf, albo świr do tego nie potrafiący mówić. Z resztą ch*j z nim, jak on twierdzi że w wieku 15lat ma problemy niech ginie.

b3h3mot

2011-12-05, 03:22
Zawsze dreczyli i beda drzeczyc innych w szkole . Pierwsza wpadka w klasie i masz przypieta latke cioty do konca szkoly. Cokolwiek bys nie zrobil , chyba ze jestes bruce lee karate kur*a mistrz i pobijesz kilku rowiesnikow. Kolegow majacych problemy z dowartosciowamiem ,albo sadystow( tych raczej mniej).

Jedyne co na prawde wkur**a to to ze koles siebie nienawidzi , ja pierd**e co on ma dwie osobowosci ? Jedna nienawidzi drugiej ? Niech poczyta sobie ksiazki o samokontroli czy cokolwiek , decydujemy o kazdym swoim ruchu i mysli ,nawet jesli jest to odruch to nie wział sie z kosmosu. Wszystko mozna zmienic ,naprawic.

Zjuq

2011-12-05, 03:30
@Up
Twoje ostatnie zdanie całkowicie świadczy o poziomie inteligencji. Możecie mnie tu zrugać ale mało mnie to interesuje. Chłopak nie ma znajomych więc znalazł alternatywny sposób by podzielić się z kimś swoim problem,tym bardziej że zapewne dzięki temu znalazł wiele osób które będą potrafić go wesprzeć,a nie takich zafajdanych tłuków jak Ty. Co do kozła ofiarnego, klasa sobie wybierze zawsze najsłabszego, któremu najciężej będzie się bronić. Jak byś wielki kolego nie wiedział, ludzie "świnie" też posiadają instynkt i podświadomie odnajdą słabego osobnika. Na takiego schodzi ich cały gniew, rozładowują na nim swoje emocje. To nic innego jak stado małp rzucających się na jednego banana. Tylko czemu jest tak mało osób które chcą im w jakiś sposób pomóc. Większość z tych gnębionych jest wartościowymi ludźmi, dużo bardziej niż ich napastnicy. Wielu popełnia samobójstwo, a bądźmy szczerzy to te śmiecie ich napastujące powinny zniknąć i od razu było by miej tego szlamu i gówna.

heartshade

2011-12-05, 04:13
A ja Wam powiem tylko tyle, że można się z tego śmiać i drwić, ale jeżeli gościu po takim czymś nie chce poddać się, to pomimo łez najzwyczajniej w świecie ma jaja.
I gwarantuję Wam że to nauczy twardego charakteru, i w życiu coś osiągnie, przez resztę życia będzie z góry patrzył na swoich szkolnych oprawców.

cysio0407

2011-12-05, 06:47
Polecam antydepresanty,
Nazwa handlowa: .50 AE
Zalecana dawka: 1 tabletka zawierająca 19,4g substancji czynnej plumbum
Sposób aplikacji: W tył czaszki z prędkością ok. 450m/s

Środek widoczny na zdjęciu po lewej.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Irenvelle

2011-12-05, 06:53
No taka wersja emokida, tylko ze hard.Psychol(czyt. i tak sie zabije)