18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Whats Goin On...

Rabel • 2011-12-04, 23:29
Na swój sposób jest w tym dużo sadyzmu - albo jego efektów.. jakkolwiek.



erpi

2011-12-05, 22:50
Co kraj to obyczaj, cioty są wszędzie:

Stabilq

2011-12-05, 22:57
jak jest gejem to mnie to pie**oli, a jak nie jest to też mnie to jakoś nie rusza...
i przestańcie z tą odwagą bo chyba mylicie pojecia :roll:

Pablo

2011-12-05, 23:14
k***a i wstawi Ci angielskie gówno za przeproszeniem i czytaj. Po Turecku, Niemiecku i Rosyjsku to bym się jeszcze doczytał !

kubadarth

2011-12-05, 23:54
Zawsze znajdą się takie ścierwa które wyczują słabszego i będą dokuczać, nawet tylko po to aby popisać się przed innymi...

Hippo

2011-12-06, 00:09
kubadarth napisał/a:

Zawsze znajdą się takie ścierwa które wyczują słabszego i będą dokuczać, nawet tylko po to aby popisać się przed innymi...


Dlatego trzeba tak kombinować, żeby ci dali spokój ;-) A nie być ciotą i płakać jacy to oni źli :emo:

EvilSoran

2011-12-06, 01:08
:shock: o k***a filmiku nawet nie chciało mi się obejrzeć do końca, natomiast komentarze przeczytałem prawie wszystkie, Szczególnie niektórych niszczycieli frajerów :D .... gościa z filmiku można zlać ale wasze komentarze poziomem dorównują wio%%. a swoją drogą ktoś coś tam pisał o zwracaniu na siebie uwagi w dość nietypowy sposób "jeremyirony" jak narazie pod tym względem króluje :lol:

wexors

2011-12-06, 01:14
Anonymous~ napisał/a:

Kiedy oni się k***a nauczą, że tnie się wzdłuż a nie w poprzek :facepalm:




ci co sie nauczyli nie mogą już dodac filmiku :P

T-Will

2011-12-06, 12:10
Nuta to: Sia - Breath me

Phallucifer

2011-12-06, 15:53
Hmm a dojrzeliscie filmik umieszczony w komentarzu jednej uzytkowniczki? :)
Niestety dzieciak robi sobie zart i budzi emocje w ludziach, ale na dobra sprawe to odzywa sie ludzki egoizm, bo nikt by mu nie pomogl jakby trzeba bylo. ot egzytencjalizm wersja 2.0- interaktywna.

pawlaqse

2011-12-06, 16:09
dreamor napisał/a:

No co za gej, ciota, fiutek, frajer, homoś i dupek...


Zamordowałbym Cię, poćwiartował i podał z kartoflami na obiadl wcześniej smażąc w oleju z solą. I z całego serca Ci życzę, by Twoje dziecko przeżyło to samo, co tej chłopak. Trochę empatii frajerze!

Eth

2011-12-06, 18:52
@pawlaqse

Zobacz sobie dzieciaku drugi filmik, a pozniej rage'uj szczylu.

viktorx

2011-12-07, 23:15
Ale j***na szmata. Było mi go szkoda, postawiłem piwo... Szkoda, że nie mogę tego cofnąć. Wszedłem na jego profil YouTube i zobaczyłem filmik jak śmieję się z innych... Taki to on pokrzywdzony.

HondaH22

2011-12-09, 15:43
lapps napisał/a:

kolejny emo pedal wyzygany przez pop kulture?



no ja tez bym nie byl w stanie. zostalo mi jeszcze cos takiego zwane godnoscia.



Pop kultura nie ma tu nic do czynienia, jeśli miałby dredy i ubrany w jamajskie kolory to za raz pewnie byś pomyślał "kolejny rasta pedał wyrzygany przez rasta kulturę"

Może i masz coś takiego co nazywasz "godnością" ale za to oleju w główce i empatii brakuje Ci, bo nie skumałeś przekazu i zobaczyłeś co chciałeś zobaczyć, nawet bez skumania tego co dziaciak ma do przekazania. Dziękuję, dobranoc

lobochlor

2011-12-09, 22:55
Straciłem 4 minuty i 36 sekund z życia na obejrzenie takiego gówna.Na plasterki!

Prokurator

2011-12-26, 12:54
d20alien napisał/a:




"Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć." Napoleon Bonaparte



"Jeśli nie masz pojęcia co napisać przytocz jakiś słynny cytat, myśliciela" Paulo Coelho